Зроблено у 80-х• сегодня в 14:03

Мікротоки в домашніх умовах. Це ефективно?

Який у вас апарат?
Морская свинка• сегодня в 14:06
У меня форео бир 2.
Мне нравится. Я его купила после курса в салоне. Но я ’идеальный’ клиент для микротоков. Здесь главное чтоб именно вам эта процедура подходила
ИграйМойГормон• сегодня в 14:06
У меня геске, мне немного убирает отеки
БезникаЯ• сегодня в 14:10
І звичайна ложка буде ефективною для масажу, якщо робити грамотно і регулярно.
Единорог помог• сегодня в 14:18
Ответ дляБезникаЯ
Це точно, хотіла спробувати чи буду робити регулярно і навчитись, перед апаратом за 400$ вирішила купити на алі за 25, іншого виявилося і не потрібно, користуюся далі цим.
Українська зірочка• сегодня в 14:22
так. у мене Zemits. 44 роки
Зайченя• сегодня в 14:23
Користуюся foreo bear 2, рік, так є результат, але це якщо постійно.
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Медикуб корейский. Кроме микротоков там еще 3 режима. Нравится и заставляет елозить по лицу сыворотки и гели с пептидами (я просто так ленюсь наносить)
_Alekssandra_• 2 часа назад
Я не знаю какой ефективности Вы ждёте.
Я пользуюсь больше года регулярно Форео бир 2 мини. Я рада, что он у меня есть.
По поводу еффекта не знаю даже, никакого особо не вижу. Я даже не вижу, чтобы он отёки убирал
автор Зроблено у 80-х • 1 час назад
Ответ для_Alekssandra_
Я не знаю какой ефективности Вы ждёте.
А чого ви раді, що він у вас є, якщо ефекту не бачите?
Сіґеле-міґеле• 57 минут назад
У мене гарний японський апарат Zeru, ефект дуже помітний. Але там не тільки міостимуляція, там ще режим очищення шкіри та режим пораціі. Крім того можна використовувати по шкірі голови і взагалі для тіла. До цього був Clione, теж чудова машинка.