Шопингмонстр• 31 января в 07:57
Щоб не лопнули труби в будинку...
Печерськ. Вимикають світло та опалення. Що можна зробити, щоб вберегти труби в під´їзді?
Вумна вутка• 31 января в 08:01
Вимикають назавжди?
Чи тимчасово?
За дві-три доби без опалення навіть за температури -15 на вулиці нічого з вашими трубами не станеться.
Чи тимчасово?
Неробименінерви• 31 января в 08:11
Ответ дляВумна вутка
Вимикають назавжди?
Чи тимчасово?
ви на своїх перевіряли? чи так, аби ляпнути
Дюймовочка• 31 января в 08:13
У нас влітку у під´їзді замінювали усі двері, ОСББ готувало будинок до зими. Якщо у вас старі дерев´яні двері, можна войлоку набити щоб двері щільно закривались. Але це не особливо допоможе, хто наприклад йде із сумками, постійно не будуть їх зачиняти. Протяги дуже швидко видувають тепло
Шаманю второпях• 31 января в 08:15
Нужно чтобы проток воды в трубах был, пусть и холодной. Или сливать.
Хитрушка-чекушка• 31 января в 08:30
Ответ дляВумна вутка
Вимикають назавжди?
Чи тимчасово?
Залежить від утеплення коридору.
Проработник• 31 января в 08:39
Воду в будинках зливають, якщо сталася аварія чи поломка. У вас що в трубах воду залишають?
Свідок Перемоги• 31 января в 10:54
Вы физику не учили? Чего они должны лопнуть?Или у вас минус в доме?
Шопингмонстр
• 31 января в 17:02
Ответ дляСвідок Перемоги
Так, якщо нічого не зміниться, то буде мінус, будинок без опалення.
Шопингмонстр
• 31 января в 17:03
Ответ дляВумна вутка
Вимикають назавжди?
Чи тимчасово?
Хочеться вам вірити
Свідок Перемоги• 31 января в 17:55
Ответ дляШопингмонстр
В мене він був без опалення з 9го числа. Температура була плюсова в середині завжди, в мінус 16 на дворі.
Шопингмонстр
• 31 января в 18:32
Ответ дляСвідок Перемоги
Тоді є надія на краще
Свідок Перемоги• 31 января в 18:33
Ответ дляШопингмонстр
Тоді є надія на краще
Думаю шо все будет добре. Головне закривайте вікна в під´їзді, двері.