Дуняша• 31 января в 17:45
Сколько кипятить в кальцинированной соде такую кастрюлю?
Дуняша
• 31 января в 17:48
Ответ дляБелая и пушистая
Часа 2 как минимум и скоблить в горячем виде..
А легко будет отставать?
Головний кошак• 31 января в 17:49
Мені навіть складно уявити що треба з нею робити щоб вона такою стала. Кип´ятити не обов´язково. Нагрійте і на теплу нанесіть засіб від жиру з Аврори. Накрийте вологими серветками і покладіть в пакет. Через пару годин можна скребочком змити. Зараз вам сфоткаю засіб.
Головний кошак• 31 января в 17:51
Мати тріля• 31 января в 18:00
Ответ дляВсе возможно
Выбросить и купить новую, зачем время тратить.
Может, человеку эта кастрюлька дорога как память.
Пасхальний тролік• 31 января в 18:01
Купити засіб для чищення грилю забути про проблему через півгодини.
3@йk@• 31 января в 18:05
Ответ дляГоловний кошак
Та шо там уявляти. Декілька разів шось википіло та й все
Головний кошак• 31 января в 18:06
Ответ для3@йk@
А в перервах поміж викіпанням вона не милась?
3@йk@• 31 января в 18:07
Ответ дляГоловний кошак
Милась але не терлась
Головний кошак• 31 января в 18:09
Ответ для3@йk@
Милась але не терлась
Якщо вона миється щоразу, її терти непотрібно. Я абсолютно чесно пишу, за 30 років мого досвіду готування їжі в мене такого не було ніколи. Може людина заснула просто і забула каструлю на вогні. В мене колись батько таким страждав