Ксерокопия ночи• 1 час назад
Sinsay- это чей бренд?
Какой страны?
Мелочунь• 1 час назад
Sinsay — це польський бренд одягу та аксесуарів, що належить польській компанії LPP Group, яка також володіє такими брендами, як Reserved, House, Cropp та Mohito. Бренд Sinsay є бюджетним і орієнтований на молодь, пропонуючи модний, але доступний одяг, взуття, косметику та товари для дому.
Ключові моменти:
Країна походження: Польща.
Власник: LPP Group.
Цільова аудиторія: Молоді дівчата, підлітки, школярки, студентки.
Асортимент: Одяг, взуття, аксесуари, косметика, товари для дому.
Конкурентна перевага: Бюджетні ціни та відповідність останнім модним тенденціям.
Ключові моменти:
Країна походження: Польща.
Власник: LPP Group.
Ксерокопия ночи
• 1 час назад
Ответ дляМелочунь
Ключові моменти:
Країна походження: Польща.
Власник: LPP Group.
Ключові моменти:
Країна походження: Польща.
Власник: LPP Group.
Дуже дякую🙏🏻❤️
Масяня Я• 1 час назад
одяг для молоді, це що, як молодь то повинна ходити в лахах? чи для молоді нормального одягу не треба?
Брехушечка• 1 час назад
Ответ дляМасяня Я
Одежда должна быть на любой вкус и кошелёк. ’Мир прекрасен своим разнообразием ’ (с)