Біле пальто• вчера в 09:32
От вам мої пиріжки- негритосики))) але смачнющі - капєц
особливо коли трішки постояли. Смакота нереальна, дякую вам дівчатка за ваші вчорашні поради.
Сьогодні знову спечу вже нормальних, вже знаю як це зробити щоб гарно получились))
Разгуляшка• вчера в 11:03
Ответ дляsur_sur
Стільки тут щоденних тем від ботів/тролів ніхто не хейтить, а як людина спекла реальні пиріжки , то поприплітали ’стремные общаги’) ніби в нових ЖК без світла на 28поверсі пиріжки не можуть згоріти)) А де та тема з рецептом? ніколи нічого не пекла) мабуть, це складно, не наважусь)
Яка маячня ні про що
Люди, ви яким місцем читаєте?
Серед іншого, закони України дозволяють зробити комуналку з будь-якої нерухомості. Це при тому що проклятий совок ті комуналки, гуртожитки розселяв і давав власне окреме житло.
28 поверх новобудови, це предмет розкоші? ))) тим паче під час війни?
Особисто у мене малоповерховий спецпроект в історичному центрі столиці, оці багатоповерхові свічки мурашники типових ЖК, якими спотворюють місто, то страшний сон.
Люди, ви яким місцем читаєте?
Аноним_1857• вчера в 11:03
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Старая добрая лав лав ) не может остановиться , когда срач начался
Разгуляшка• вчера в 11:06
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Паяє вас, і ваших сестер по-розуму. Перевірте жовчний, вам ох як треба.
А я хоч трохи дала корисної інформації на цьому шабашу невігластва, підзаборного хамства і відкритого лицемірства.
Мотористка• вчера в 11:07
Ответ дляПоследний вагон
Нуарні чи готичні пиріжки?
Еще бы знать что значит первое
Жена_КотораяСтена• вчера в 11:07
Ответ дляАноним_1857
Навпаки в цій темі вона стримує себе і не верещить як зазвичай, ви їй завидуєте, вам всюди вона ввижається
Біле пальто
• вчера в 11:07
Ответ дляРазгуляшка
На деякі коментарі я навіть не знаю що відповісти, на якісь такі от дивні рандомно згенеровані посили з космосу
Ксерокопия ночи• вчера в 11:08
Ответ дляБіле пальто
На молоці і дріжджі
О! Я тоже такие делаю. Самый любимый рецепт. С капустой, с картошкой, или с творогом...
Разгуляшка• вчера в 11:09
Ответ дляГл. Амурная
Автор і сама каже що вона їх пересмажила, їй ваша констатація факту не впиралась
Людина поділилась першими в житті пиріжками які зробила, які не які, а вони вийшли
А тут налетіли майстрині на всі руки, любительниці самоствердитись обісравши когось
А кому тут вперлися ваш альтернативний погляд на очевидні речі, ще й намагання роздавати команди? Тут що, кухня автора, а ви там тамада - вахтер? Створіть тему з автором в особистих повідомленнях і там самостверджуйтесь.
Автор хамка і провокатор.
Жена_КотораяСтена• вчера в 11:10
Ответ дляБіле пальто
Чудово сказано. Я собі збережу і буду вам це й же коментар в кожній темі надсилати, де ви знецінюєте жінок та їхні проблеми і розказуєте всім які вони бідні і дурні. Окрім вас.
Біле пальто
• вчера в 11:11
Ответ дляРазгуляшка
Автор хамка і провокатор.
В якому сенсі- створіть тему? Я от створила тему, ви прийшли сюди гімном своїм побризгати і пропонуєте мені ще раз створити тему, ви зовсім чокнута?
Последний вагон• вчера в 11:12
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Я в такій ’новобудові’ зі спільним коридором знімала рік квартиру, поки не купили свою вже в Україні. І оце щось ніхто її не рве на шматки, окрім вашої улюбленої країни- послідовниці комунізму - нацизму.
А ота малосємейка, то мої найстрашніші спогади, хоч і туалет , і кухня для гномів були не спільні.
Не против• вчера в 11:12
Ответ дляРазгуляшка
Как показывает тема, злые как раз любительницы вот так приготовленного.
А назвать сгоревшие пирожки сгоревшими, это не злость, это констатировать факт.
как много людей называют правдолюбием отсутствие воспитания)
ПС: мне они пережарены, но не сгоревшие)
Разгуляшка• вчера в 11:13
Ответ дляБіле пальто
Ну так, все те, що складніше згорівших пиріжків, лицемірних або хабальских компліментів, і примітивних хамських випадів - то для вас важко
Не против• вчера в 11:14
Ответ дляРазгуляшка
Яка маячня ні про що
Люди, ви яким місцем читаєте?
тема про пирожки, расслабьтесь немного)
Біле пальто
• вчера в 11:15
Ответ дляНе против
тема про пирожки, расслабьтесь немного)
Вона не може зупинитися, таке враження що вона в тюрьмі просиділа рік без спілкування і от вирішила вивалити, прям, все
Ластоноша• вчера в 11:16
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор, все с ними нормально.
Если уж делать жареные пирожки, то именно такие, с прижарочком.
Вы совершенно не отличаете румяные прижаренные и откровенно сгоревшие?
Ничего нормального на фото нет, ни в форме, ни в исполнении. Так, из серии’брюхо наполнить лишь бы чем’ , совершенно не аппетитный вид.
Ластоноша• вчера в 11:18
Ответ дляБроніки для Моніки
Ти диви, гастрічніки попросинались))
Норм в них колір, автор👌
Здесь много всеядных , у которых Алина - кумир! Потому и не удивительно!! Тараканья жизнь - она такая
Гл. Амурная• вчера в 11:20
Ответ дляРазгуляшка
Автор хамка і провокатор.
Ахах
Хто тут самостверджується так це ви
Ластоноша• вчера в 11:21
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Ластоноша• вчера в 11:22
Ответ дляБіле пальто
Вы не отгавкивайтесь, а научитесь красиво готовить. и подавать!
Или не создавайте тем, что не получить правдивое мнение извне, жуйте свои сгоревшие кавелыки втихую дома. Все просто.
Последний вагон• вчера в 11:23
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
І не кажіть . Сподіваюсь вона вже покинула ненависну Україну і десь зараз запиває Совіньоном Блан, милуючись середземноморським краєвидом .
Біле пальто
• вчера в 11:23
Ответ дляЛастоноша
Можна я буду робити те що хочу?
Ластоноша• вчера в 11:24
Ответ дляБіле пальто
Можна я буду робити те що хочу?
Срач вы отлично разводите на форуме. Какого тогда возмущаетесь. что и мы делает то что хотим и говорим то , что думаем?
Біле пальто
• вчера в 11:25
Ответ дляЛастоноша
Чого ви так нервуєтесь?
ФФФФристайла• вчера в 11:27
Ответ дляБіле пальто
Картопля, цибуля, бекон і гриби
Класс!!! Вас вчера учили как дарить пирожки? Дайте плиз ссылку. Я тоже не умею
ФФФФристайла• вчера в 11:28
Ответ дляКозяка-маляка
Откровенно маргинальный юморок очень соответствует любительницам так приготовленных пирожков )) представляю кто вас там не дожарил)
У кого что болит тот, о том и говорит. Если вы и в кулинарную тему принесли свою боль про интимную жизнь, то видимо вам это очень болит. Вы бы так не вываливались сюда все свои проблемы)
Отэто у вас словесный понос с утра)) и не лень же всё это набирать на клавиатуре
Последний вагон• вчера в 11:29
Ответ дляРазгуляшка
Яка маячня ні про що
Люди, ви яким місцем читаєте?
Молодим спеціалістам в першу чергу, та щоб у шлюбі, як мінімум. Решту здвигали далі чекати роками оті ваші розкішні 20-30 кв.м
Последний вагон• вчера в 11:34
Ответ дляЛастоноша
Удалено администрацией...