Трахтибидох• вчера в 10:33
Все таки какой кайф частный дом. Не зависшь ни от кого и ни от чего
Хорошо,что я тот скворечник не купила.Муж хотел квартиру.А я купила ДОМ
Диви яка я пава!• вчера в 11:05
Ответ дляКошкинДом
Я говорю конкретно о себе. У нас насос подкачивает на второй этаж, но нет скважины, вода городская у нас.
И по факту, от автора ни единого комментария конкретно о том, как они обеспечены теплом, светом и водой автономно
Ну так если нет света, то насос ничего не подкачивает.
Копирайторша• вчера в 11:05
Ответ дляЧервона ікорка
Набагато дорожче. А про міфічну незалежність смішно читати.
Чому ж міфічну?? Можна купити того самого генератора, панелі, дрова до каміна геотермальне опалення . В квартирі ж можливостей для покращення нема, ну окрім акумуляторів
Копирайторша• вчера в 11:06
Ответ длямегамоСГ
Колодец и дырка в огороде вместо туалета для самых независимых!
А Троєщина куда ходить?
Тундиринда• вчера в 11:06
У меня удачный скворечник. Вчера писала- борщ за ночь скис. 24 градуса в любое время года. Генератор на дом, отопление, вода и лифт всегда. Коммуналка не космос при этом. Воду ни разу не отключали, есть резервный бак на дом. Готовить да, не как, но и я не фанат, я приветствую готовую еду из кулинарии. На -1 этаже выведена розетка, для жителей, мы скинулись на микроволновку в каждой секции, разогреть можно, волосы посушить. Там же укрытие, там же пункт незламности.
КошкинДом• вчера в 11:07
Ответ дляДиви яка я пава!
Да, но если вода подается нормальным напором, то в принципе он и не нужен. Санузел есть и на первом, можно обходиться как-то без душа на втором.
Сусідка зверху• вчера в 11:07
Ответ дляЧервона ікорка
Тільки скважина і труби часто підмерзають при -20, до кабміну дрова потрібно купувати і десь їх складати, сміття після дров купа. Ну і зимою в 7 ранку потрібно сніг до гаража відкривати і потім від гаража до воріт щоб проїхати теж . Влітку сусід мангала палить і ти незалежно вікна не можеш відкрити , бо увесь дим в будинок йде. Повна незалежність
В мене в квартирі сусіди палили. З усіх боків) ваші не палять? Добре тоді. То не всі сусіди і мангал мають
Хвець-тець• вчера в 11:07
Ответ дляКопирайторша
Дешевше аніж трошки в Києві по зомісячним платам. Але через те що купа роботи по ділянці і або робиш сам, або платиш гроші найманим людям-виходить дорожче. Газон косити влітку треба щотижня чи хоча б 1р/2 тиж, підсіяти удобрити, обробити від шкідників. Обрізка дерев, шось красити, лагодити. Не вийде прийти з роботи і лежати на дивані, як у квартирі.
Яка робота зараз? Ви кожен день в будинку обрізаєте дерева чи щось фарбуєте? Ну серйозно... У нас 10 соток, дерев штук 15 плодових. Обрізати - це два дні по пару годин, обробити з акумуляторним оприскувачем це взагалі година. Газон чоловік косить двічі на тиждень в сезон - це півгодини. Я не знаю, що ви робите в будинку цілими днями...
Продаю витрішки• вчера в 11:07
Ответ дляХвець-тець
Живемо в будинку. Сонячні панелі, інвертор, акумулятори.
Люди, а где вы на все это берете деньги и другие ресурсы, в виде энергии и времени
КошкинДом• вчера в 11:08
Ответ дляТундиринда
Элита 😇🤌🏻
Копирайторша• вчера в 11:08
Ответ дляКіна не буде
динамомашина?
Та хоча б й ебонітова паличка. Але в кв іі не притулиш нікуди.
Даха-сваха• вчера в 11:08
Ответ дляНа паровозе
Порекомендуйте, будь ласка! Теж цікавлюся цим питанням
ROMOTOP SOLID F Accum - кахельний дизайнерський акумуляційний камін купити у Вінниці - ціна від Інтернет магазину камінів та грилів West Fireplace
Ще роблять зверху духовку.
Трахтибидох
• вчера в 11:08
Муж орал-квартируууу!Я сказала-нет.Я родилась и выросла в частном,а он в скворечнике.Сейчас говорит’Да...дом хорошо!’
Копирайторша• вчера в 11:10
Ответ дляДиви яка я пава!
С чего ві взяли,что у всех есть газоні и деревья.
А який сенс приватного будинку без газона і дерев?? Будинок, метр і забор. Є в нас такі на масиві.
Джинци на Флісі• вчера в 11:10
В частном доме главное, чтоб хватало денег и сил на автономию. Иначе лучше квартира.
Диви яка я пава!• вчера в 11:10
Ответ дляКошкинДом
Насосніе городские станции работают на єлектрике. В Одессе целіе районі без воді біли по несколько дней. Когда как в мой частній сектор вода подается самотеком, у всех свои нюансі.
Трахтибидох
• вчера в 11:10
Ответ дляДаха-сваха
Ще роблять зверху духовку.
Это дорого.Дешевле дров купить
Марфа Українівна• вчера в 11:10
Якшо відкинути війну і блекаути, то в моєму випадку квартиа виграє районом. 50 метрів від пляжу, під будинком купа супермаркетів, кафе, до центру міста 10 хв хотьби, новобудова свіжа в нас. Якшо брати будинок, то це буде інший район зовсім і вже для мене мінус величезний. Росла в будинку, то тільки і памятаю як батьки в дворі горбатились зранку до вечора. То в сусідів собака виє всю ніч під вікнами, то в 7 ранку сусід дрова рубає чи бензопилу ввімкне. Ще був маньяк якийсь, який роками вночі нам по вікнам заглядав - все дитинство сука мені ізгавняв, переляк такий був шо жесть.
Тундиринда• вчера в 11:12
Ответ дляКошкинДом
Элита 😇🤌🏻
Денег на вторичку не хватило, купили новострой, и жили в ремонте несколько лет. Но это не первая квартира, поэтому опыт есть. Первая была на 9 этаже, лифт- боль, газ отключали на месяцы, летом 40, зимой 17 градусов.
Диви яка я пава!• вчера в 11:12
Ответ дляКопирайторша
Почему метр, двор в плитке, за домом палисадник метров 20 кв., четіре дерева на нем, две клумбі, куда сажаю рассаду, начерта мне те газоні, которіе еще и надо стричь.
Даха-сваха• вчера в 11:12
Ответ дляТрахтибидох
Это дорого.Дешевле дров купить
Вам дорого, мені нормально.
Мене запитали про нові технології, я відповіла. Але це на етапі ремонту треба встановлювати
Копирайторша• вчера в 11:17
Ответ дляТундиринда
Це добре якщо сусіди на одній хвилі. У нас не годні зібратися на шлакбаум по 300 грн. Зараз обговорюючи покупку інвертора. Ну як обговорюють. Сруться
Чай не пью, только кофе• вчера в 11:14
Ответ дляКошкинДом
И от кого вы не зависите? Генератор только и успеваете заправлять? Вчера на заправке наблюдала людей с канистрами, сама живу в частном секторе. А, Вы сейчас скажете, что у вас панели, вы топливо не покупаете
Так и панели только в солнечные дни эффективны. И они очень привередливые в эксплуатации, то снег на них, то влага замерзает и мешает их работе.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 11:14
Ответ дляТрахтибидох
Да.Свой двор.Детская площадка своя.Летом бассейн.Грядка.Гараж.
за детей не боитесь? дроны летают, ракеты... радоваться дому, который могут снести в любой момент, так себе...
Тундиринда• вчера в 11:14
Ответ дляКопирайторша
Та не то,чтоб на одной волне, просто нас много, на микроволновки сдало человек 15-20. Этого просто хватило, даже по 100 грн. За большие покупки я думаю то же самое было бы.
Копирайторша• вчера в 11:15
Ответ дляДжинци на Флісі
оце точно
Свій варік• вчера в 11:17
Ответ дляДаха-сваха
Ми мали в дитинстві піч в кожній кімнаті, було тепло і затишно. Час на місці не стоїть
А хто їх чистив в вашому дитинстві? Ви на це навіть не зауважували.
Хочете сказати, що тепер геть у всіх новісінькі будинки не пізніше 2015 року забудови?
Чай не пью, только кофе• вчера в 11:17
Ответ дляХвець-тець
И по-честному, вам хватает этого добра на 2 суток беспрерывной работы?
У моей сестры тоже все это есть, они в пригороде, где по сутки - двое без электричества бывает, то не хватает им этих штук. И это без стирки, посудомойки, в экономном режиме, еду старается в такие дни готовить на мангале, даже суп приловчилась на улице варить.
Свій варік• вчера в 11:18
Ответ дляДаха-сваха
Тільки чомусь багато хто втік з Києва саме в будинки. Чого б це?
)
Більшість, хто перший рік втік по селах київської області, особливо в сторону Чернігова, дуже пошкодували. Декого і в живих вже нема. Там була окупація
Копирайторша• вчера в 11:19
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ми літом живемо лише від сонця. Навіть авто заряджається
А взимку так, треба чистити від снігу.
Копирайторша• вчера в 11:19
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А будинки не зносять?