Домашня Зюзя• сегодня в 15:31
Відстрочка
Дівчата, у ваших чоловіків вже автоматично продовжилася в резерві відстрочка?
Домашня Зюзя
• 2 часа назад
Ответ дляМіні-бікіні
Ні через цнап продовжив
Чоловік не став чекати оновлення і подав документи? Не схотіли ризикувати
Домашня Зюзя
• 17 минут назад
Ответ дляЯ в дамках
Вона автоматично не продовжується.
Не зрозуміла ваш коментатор. У вашого чоловіка не попалає під автоматичне продовження?
Я в дамках• 8 минут назад
Ответ дляДомашня Зюзя
У нього нема відстрочки.
Але знаю купу випадків, коли чоловіків забирали , тому що вони не продовжили відстрочку.