Чебураха з перцем• вчера в 19:56

Чи треба робити вакцину від правця дорослому?

Прокол від візка супермаркету, який стоїть переважно на вулиці. Вчора зранку проколола. Як крапочка вийшла кров, я її трохи витискала, потвм дала спирту. За пару хв заснула. Чи треба вакцину? 48 годин мине завтра. Прикладаю фото як виглядає сьогодні.
Це в дорослого, прививка була давно.
Майданщица• вчера в 19:57
Я делаю раз в 10 лет
автор Чебураха з перцем • вчера в 20:02
Ответ дляМайданщица
Я делаю раз в 10 лет
Правець+ дифтерія?
Україна наше все• вчера в 20:05
Да конечно надо делать.
Майданщица• вчера в 20:05
Ответ дляЧебураха з перцем
Правець+ дифтерія?
Да
автор Чебураха з перцем • вчера в 20:05
Ответ дляУкраїна наше все
Да конечно надо делать.
Навіть така рана як крапочка?
автор Чебураха з перцем • вчера в 20:06
Ответ дляУкраїна наше все
Да конечно надо делать.
Я мабуть вже не встигну в перші 48 годин
Україна наше все• вчера в 20:11
Ответ дляЧебураха з перцем
Завтра сходите та сделайте. Люли от столбняка умирают до сих пор. Это не фантазии.
Капуста Маша• вчера в 20:16
Автор, на майбутнє.
Для таких ран потрібен перекис водню, не спирт.
Ганцю в кєдах• вчера в 20:19
Я на огороде сапкой со свежей землёй ногу распорола, поехала в травмпункт на следующий день, сделали и вакцину и сыворотку
Идите в травмпункт там все сделают что надо
Пасхальний тролік• вчера в 23:06
Ответ дляУкраїна наше все
А куди звертатися за такими щепленнями?
-Ань-• вчера в 23:55
Дорослі люди такі перелякані, так бояться правця... Але за все своє життя не поцікавились, в яких ранах може розвитись правець. Про правильну обробку ран теж нічого не чули.
Віра в щеплення вас не спасе.
aljonyshka• сегодня в 00:11
Я делаю каждые 10 лет)
автор Чебураха з перцем • сегодня в 00:15
Ответ для-Ань-
Віра в щеплення вас не спасе.
та кров витиснула, дала спирт (бо він був лише в авто),
але все одно прочитала, що ризик є. невеликий, але є. тому і боюсь.
Капуста Маша• сегодня в 02:44
Ответ дляaljonyshka
Я делаю каждые 10 лет)
Для чого?
Зробіть спочатку аналіз на антитіла, можливо, вони у Вас в достатній кількості.
Я робила в 30 років ( остання вакцинація була у підлітковому віці), то написано було, що рівень антитіл достатній і ревакцинація через 5 років аж.