Хропочка з гривкою• сегодня в 08:06

Дівчата, допоможіть, вузлик розміром з горошину…

…у піхві. На верхній частині з середини великих статевих губ. Болить. До лікаря ще нескоро. Прикладаю левомеколь, але не скажу, що є ефект. Що воно таке може бути? Порадьте будь ласка, що вже можу зробити. Колись був бартолініт, то я тепер боюся, що це все може теж таким обернутися. Вибачте, якщо хтось їсть, і я вам спортила апетит…
Майструю крила• сегодня в 08:12
У меня периодически появляется и проходит. Бартолинит
автор Хропочка з гривкою • сегодня в 08:14
Ответ дляМайструю крила
Та наче розташування при бартолініті інше, він наче нижче… чи я помиляюсь? Вам я сильно співчуваю, це дуже неприємна штука(
Говорю відверто• сегодня в 08:13
Не чіпайте. Воно дозріє і лопне. В мене таке було. Поки дійшла до лікаря, то вже пройшло. Звісно, що здала різні аналізи, але нічого не знайшли.
автор Хропочка з гривкою • сегодня в 08:15
Ответ дляГоворю відверто
У вас було щось типу фурункулу? Мене турбує, що він десь глибоко в шкірі, його можна намацати, але візуально не видно(
Говорю відверто• сегодня в 08:15
Ответ дляХропочка з гривкою
Спочатку було глибоко, а потім виліз як фурункул
Майструю крила• сегодня в 08:16
Ответ дляХропочка з гривкою
Нет, там и есть. Неприятно, но ничего прям такого страшного. Как прыщ назревает и проходит
Аленький носочек• сегодня в 08:17
Здайте ЗАК, і, якщо є бак процес - сама купіть антибіотики і пропийте.
автор Хропочка з гривкою • сегодня в 08:18
Ответ дляМайструю крила
Ох блін, не хотіла б я повторення того досвіду. В мене був з іншого боку, роздуло розміром з перепелине яйце, боліло страшно, але теж сам пройшов, до лікаря прийшла, а його уже прорвало(
автор Хропочка з гривкою • сегодня в 08:19
Ответ дляАленький носочек
Чесно кажучи, побоююсь, тільки три місяціназад пила - хворіла на пневмонію( може місцево є щось? Якісь мазі?
Майструю крила• сегодня в 08:21
Ответ дляХропочка з гривкою
Ого, то вроде уже как много. Может, надо и посмотреть, что оно. В любом случае будьте здоровы! 💜
Аленький носочек• сегодня в 08:22
Ответ дляХропочка з гривкою
Якщо ЗАК спокійний - достатньо буде мазей
Ля-ля-ля• сегодня в 08:23
Ответ дляХропочка з гривкою
Идите по скорой к врачу, выпийте немисил, если давно не пили его, он противовоспалительным свойством обладает
автор Хропочка з гривкою • сегодня в 08:34
Ответ дляЛя-ля-ля
З таким мене «по швидкій» не візьмуть) треба чекати( зараз приклала йоддіцерин…
автор Хропочка з гривкою • сегодня в 08:35
Ответ дляМайструю крила
Дякую! Думаю, оці холоди далися взнаки( перемерзла - і здрасті.
БершкомангоЗар• сегодня в 08:56
Ответ дляХропочка з гривкою
Вам они и не нужны.
Не при всех бактериальных процессах нужны антибиотики.
Если нет температуры и интоксикации, там не от чего системные антибиотики принимать.
Это глупая и опасная мода у наших людей.
Ля-ля-ля• сегодня в 09:43
Ответ дляХропочка з гривкою
Кто вам сказал, где есть дежурный хирург, там и примут
кураГАЛЯ• сегодня в 10:21
Ответ дляХропочка з гривкою
він ще не дозрів
у мене часто таке від переохолодження, я сядеш на холодне місце в транспорті, усе, привіт