НуКаНаКа• Изменено сегодня в 12:43

Прийміть участь в простому голосуванні :-)

Мій улюблений місяць у році :
І якщо можна в коментарі - чому так.

Дякую за участь 😊☺️
Зробіть вибір:
вже голосів: 72
Післясвятковий січень
Передвесняний лютий
Початок весни - березень
Квітучий квітень
Сонячний пахучий травень
Червень…
Жаркий липень
Сумний, все ще теплий серпень
Нове дихання,пряний вересень
Затишний,меланхолійний жовтень
Листопад….
Передсвятковий грудень
маминаБубочка• сегодня в 12:44
теплое, комфортное лето
автор НуКаНаКа • сегодня в 12:45
Ответ длямаминаБубочка
теплое, комфортное лето
Серпень люблю, коли ще тепло, а під вечір вже свіжо і нотки осені😍
Щось не спиться• сегодня в 12:45
Все, что могу сказать, Вы явно недолюбливаете Червень)
Вельшановна• сегодня в 12:45
Травень.
Ще немає шаленої південної спеки, квітнуть улюблені жасмін, каштани і конвалії, ДН в мене, чоловіка і тата.
Томатико• сегодня в 12:46
Люблю абсолютно всі місяці в році. І всі пори року теж.
Сиджу тихенько• сегодня в 12:47
Щось для червня та листопада не знайшлось епітетів 🤣
Вельшановна• сегодня в 12:49
Ответ дляНуКаНаКа
Як на мене - найжахливіший місяць. Найбільша спека, дощів зазвичай нема, земля вже суха, все запилене, море зелене, смердить і все в водоростях...
Але це від місцезнаходження залежить, на Півдні серпень явно не найкращий місяць(
Сапай вазони• сегодня в 12:48
Квітень, бо комфортна погода,все розпускається, прокидається життя, саджаю тепличку, дивлюся як воно приймається, росте, спеки ще немає,зима хтозна-де, плани на відпустку попереду, перший мангал, перша ранкова кава в альтанці, кайф
Prervana• сегодня в 12:49
Пожалуй, май. Потому что уже точно вся слякоть закончилась и впереди летоооооо
Ждушечка• сегодня в 12:51
Люблю все месяцы одинаково, у природы нет плохой погоды. Но я живу на юге, ужасной и не бывает. Июль чуть больше других, тк ДР у всей семьи.
Не стесняюсь• сегодня в 12:53
Червень. Погода вже визначилась, помірно тепло, трошки дощу, все свіже нарядне зелене і в повну силу. І полуниця.
Царевна в уггах• сегодня в 12:54
Апрель, май, нежаркий июнь.
я Кукарача• сегодня в 12:55
а шо червень и листопад обделены?...
Мюллерная• сегодня в 12:59
Сложно сказать. Люблю апрель и сентябрь
Мюллерная• сегодня в 13:00
Ответ дляЩось не спиться
А листопад?
Без комплексів• сегодня в 13:00
Ответ длямаминаБубочка
теплое, комфортное лето
Я с вами, так хочу тепла и солнца 😭
Без комплексів• сегодня в 13:01
Ответ дляЩось не спиться
Обидели моё лето 😏
Сапай вазони• сегодня в 13:02
Ответ дляя Кукарача
а шо червень и листопад обделены?...
Ну листопад ясно чого))) бо що про нього гарного сказати. А червень незрозуміло, як на мене то він набагато кращий і липня і серпня
Невидимка Майя• сегодня в 13:02
Алергікам привіт
Без комплексів• сегодня в 13:03
Ответ дляЖдушечка
Я тоже всегда старалась так думать, но не могу ничего сделать с тем, что ненавижу всетаки эту мряку, серость и сырость, сплошной депрессняк зимой
Мюллерная• сегодня в 13:03
Ответ дляНевидимка Майя
Алергікам привіт
В феврале тоже аллергия?
Диверсификация• сегодня в 13:06
Травень. Тому що все розквітає. Зелені дерева, гарна травичка. Аромат в повітрі квіиів. Дуже люблю бузок, тюльпани та нарциси. Тепло, але не має жары. І попереду літо, канікули, відпустка ;)
Ждушечка• сегодня в 13:07
Ответ дляБез комплексів
Мое настроение не зависит от погоды вообще. Может потому, что я выросла в стране с самым большим количеством дождливых дней в Европе и просто привыкла. И сейчас, когда я живу в самом солнечном городе, то чаще всего мои плотные шторы всегда задернуты и защитных очков у меня целая дюжина.))
Невидимка Майя• сегодня в 13:13
Ответ дляМюллерная
В феврале тоже аллергия?
У них вибір не такий широкий, як у решти
Зроблено у 80-х• сегодня в 13:27
Ответ дляСапай вазони
+100
Найчарівніший час. Коли цвітуть абрикоси, вишні, сакури, яблуні. Цілий рік чекаю тих тижнів. Природа повна обіцянок, свіжа зелень, чисте повітря і все літо попереду!!!!!
Сапай вазони• сегодня в 13:31
Ответ дляЗроблено у 80-х
+100
Так, я так люблю увечері виходити - і кожного разу щось нове квітне і такі аромати що якби можна було то зібрати і зробити парфум щоб потім взимку ним обливатися....
Свекруня• сегодня в 13:49
Июнь, потому что в июне мой ДР. Начало лета)
побольшомусекретику• сегодня в 14:44
Ответ дляЩось не спиться
Останні роки червень заливає дощами. Тому якось теж недуже асоціації.
Телячі ніжноСті• сегодня в 15:59
Весну люблю, все оживает, зеленеет, солнышко греет, а не печет. Любимый месяц май, я в нем родилась - море тюльпанов