СирОжино пирОжино• Изменено 05 февраля в 09:12
Переїзд у будинок: я, він, мама-конфліктна ситуація.
Дівчата, ситуація.
Є чоловік, який живе своє краще життя і з дитиною не допомагає взагалі, максимум 5 хвилин на руки візьме і тут же телефон їй, щоб не відволікала або пульт від ТБ.
Графік роботи дозволяє включатись запросто, просто таке його бажання. На мені купа всього + працюю і єдина моя опора це мама, переїхала з іншого міста і купили їй квартиру через дорогу від нас. Вона виручає дуже сильно, бо з такої залученістю чоловіка я б загнулась. Ну і в цілому стосунки класні, дружні з нею.
Чоловік проявив ініціативу зняти будинок на певний час, щоб від відключень і всього трохи не залежати. Я одразу пропоную шукати поруч з нами, бо привʼязка ж до мами, без її допомоги я просто звʼязана і працювати не зможу. Він одразу сказав: «Ну так а мама ж з нами, яка різниця де, переїдемо всі».
Я почала шукати, обговорювали з ним варіанти, мамі окрема кімната, все розглядали і знайшовся гарний варіант дуже далеко від нас. Зібралися підтверджувати. І тут чоловік: нє ну я не знаю як це буде, якийсь гуртожиток. Ти ж на машині, могла б їздити до мами або малого відвозити.
І тут я зависла. Ми ж починали з цього. До мами півтори-дві години дороги в один кінець. Її допомога критична. Чоловік за 2 роки жодного разу не вийшов з дитиною на прогулянку, не встав до неї вночі, не дав мені після безсонної ночі доспати зранку взявши малу. В будинку він продовжить жити своє краще життя, сплячи до обіду і потім ідучи по спр таврах до ночі, а я залишуся без допомоги, мама без спілкування з онуком (переїзд був заради нього), і я відчула себе просто обманутою. Бо якби поговорили одразу так, що мама зайва, то цих ідей з будинком на виселках бозна де просто б не виникло. Все б лишилося як є, хотів би будинок далеко - їхав би сам, я би приїздила з сином як на дачу на 2 дні.
Пояснила йому дуже спокійно, чому так не робиться і мені так незручно. Сухо сказав ясно і бачу, що образився.
Зранку в інсті знову скидає будинок подивитись і знову хрен знає де. Я вже не хочу нічого якщо чесно, бо це якась маніпуляція, сказати одне; потім все перевернути. Не знаю як бути.
Однозначная• 05 февраля в 09:37
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ваш розвиток за рахунок мами. Справляйтесь з чоловіком! Ви не за маму заміж виходили.
А с чего вы взяли, что ей это в напряг? Если мама не работает и одинока, то она сама может хотеть сидеть с внуком. К тому же, есть женщины, кому нравится проводить время с детьми
Пукимончиг• 05 февраля в 09:38
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дівчинка, якщо Т9 десь виправляє то Соррі
Буде 2 в квітні
Сідайте і вирішуйте як дорослі люди.
Конкретно які від нього пропозиції
Якщо возитися його пропозиція, то нехай він реалізовує тоді.
3 дні повозить і буде в а..ї
Конкретно які від нього пропозиції
3 дні повозить і буде в а..ї
Доктор Варвар• 05 февраля в 09:41
Ответ дляКондуктор автобуса
Взрослейте. Учитесь справляться без мамы. Реально, вы не первая и не последняя.
Какой бред. Для множества людей мама - это друг прежде всего. Это общение и поддержка. Кроме того, годы идут и мама не молодеет, ей может понадобится помощь. И желательно, чтобы она жила рядом.
Но я считаю, что хорошо жить через пару домов или через улицу, но не в одном доме ни в коем случае. Так будет неудобно всем.
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мама - ініціатор, за що ми дуже вдячні.
Вона кайфує від спілкування, у них своя чудова атмосфера з малим.
Графік у мене з виїздами + ненормований. З таким навантаженням - це няня з проживанням. У друзів така є і це чужа людина в домі + немалі гроші.
Це краще мами?
Так у вас в обох нема часу на дитину. Чи що, яке «ненормаване»? Тоді Ви маєте усвідомити що дитина на мамі, і пояснити це чоловіку. Він - по 5 хв/тиждень, Ви - працюєте.
Пукимончиг• 05 февраля в 09:40
Ответ дляTeonaa
Хай няня справляється негарно, це лише 4-5 годин
Нічого не зрозуміла.
На 4-5 годин можна залишати дитину на аби яку няню?))
Тро Нью-Йорку• 05 февраля в 09:40
Ответ дляДиви яка я пава!
Да, и жить с мамой!😅
То вона й так з нею, то хоч трутень відпаде)))
Асталависта бэйби• 05 февраля в 09:41
У вас реальная проблема с мужем, у вас с ним реально странные отношения
Тро Нью-Йорку• 05 февраля в 09:42
Ответ дляОднозначная
Тут проблема в тому, що чоловіка відсторонили, він не виконує функцій батька, у дитини лише мама і бабуся.
Пукимончиг• 05 февраля в 09:43
Ответ дляТро Нью-Йорку
Відсторонили , злі жінки)
Ще й за творожком в магазин ганяють - змії 😂
Знущаються з нього та й усе((
Однозначная• 05 февраля в 09:43
Ответ дляТро Нью-Йорку
А как его вовлечь, если он против и не хочет этого. Будут очередные скандалы 🤷🏻♀️
Асталависта бэйби• 05 февраля в 09:44
Ответ дляСирОжино пирОжино
В садок не ходить, їй нема ще 2х
Щось зробити (типу вийти в магазин дитині за творожком, бо я з температурою, а її творожок він доїв) - після 5 нагадувань і останні 2 вже на повішених тонах і йде з лопнувши дверима.
Побути з дитиною - це вручити мультик, бо так вона не дошкуляє.
Я читаю аргументи всіх тут, що типу мамою я дістала.
Але Соррі, працюючи повний день і маючи малу дитину з повністю відключеним від турбот чоловіком я не справлюсь інакше. І для мене тут декілька АЛЕ
1.Пропонуючи не жити з мамою, він не пропонує альтернативу у вигляді няні, або альтернативу у вигляді того, що ми будемо ділити клопоти і разом справлятися. Він пропонує: ну ти ж на машині, то зранку зможеш відвозити малого і потім забирати. Поки він спатиме)
2. Ідея жити з мамою була від початку його, я не тисла, я не наполягала, я тільки сказала що давай будинок недалеко від нас, щоб до мами ближче трохи було і легше розрулювати логістику. Він сам ініціював жити всім разом, під цей запит шукали будинок разом, потім зістрибнув
Не нужно вам пока переезда дом, замучаетесь ездить
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 09:44
Ответ дляДоктор Варвар
Дякую що Ви почули і зрозуміли. У нас з мамою дуже класні близькі стосунки, мені ідеальна схема жити окремо але поряд. Мама дуже дозовано присутня в нашому житті з чоловіком. Дуже коректна і не навʼязує присутність. Жити разом його ж пропозиція. Тому я і відреагувала так гостро. Сам запропонував, сам не захотів. Альтернатив не запропонував у вигляді своєї допомоги
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 09:46
Ответ дляПукимончиг
Відсторонили , злі жінки)
Знущаються з нього та й усе((
Відсторонили це як? Коли я прошу про допомогу, прошу побути з дитиною, пропоную десь виїхати з дитиною удвох. Включати його як ще? Приклеїти до дитини? Так він дорослий чоловік, голова є і очі на ній теж, щоб бачити моє навантаження
дамаБезСобачки• 05 февраля в 09:47
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тоді няня, навіщо маму втягуєте? Бідна ваша мама.
Вы не допускаете, что есть нормальные бабушки, которые любят внуков и готовы помогать детям? Я счастлива возиться с малышней. И да - я работаю, в зал хожу, про себя не забываю и на мужа времени хватает.
Тро Нью-Йорку• 05 февраля в 09:48
Ответ дляПукимончиг
Відсторонили , злі жінки)
Знущаються з нього та й усе((
Хочете познущатись, ну будь ласка. Я б на місці автора не була така лагідна. В мене була схожа ситуація. Коли я народила, то свекруха наспівувала чоловіку, що той має відсипатись, бо в нього відповідальна робота, а в мене декретна відпустка, дитина на мені. І коли якось я пішла в душ, а він не встав до дитини коли та кричала, то я накинулась на нього з кулаками і матами. І сказала якщо таке повториться я знайду дитині іншого батька. І все стало як треба. Помилка жінок, що вони терплять аж поки не впадуть і не загнуться(((
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 09:48
Ответ дляАсталависта бэйби
Я теж так думаю, і мені цей переїзд не принциповий взагалі.
Тро Нью-Йорку• 05 февраля в 09:48
Ответ дляОднозначная
Та й пофіг. Ви боїтесь скандалів?
Гл. Амурная• 05 февраля в 09:48
Ви тупо мама-одиначка в шлюбі і це дуже сумно. Нафіга такий чоловік тоді взагалі? Ви залежите матеріально від нього? Чи здатні зі своєї роботи забезпечити себе і дитину?
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 09:49
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую що написали. Бо насправді я на етапі думок, що одній мені легше ніж з ним.
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 09:50
Ответ дляГл. Амурная
Здатна забезпечити сама. Трохи на меншому рівні але гідно теж. Тому теж ці думки кручу в голові
Тро Нью-Йорку• 05 февраля в 09:51
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ви не чекайте його пропозицій чи що він щось побачить. Ви кажіть прямо ротом. Що дорогий я не справляюсь, не встигаю, я втомилась, хвора і тд. Візьми дитину і погуляй з нею, тільки не давай їй телефон чи пульт. Це все треба виказувати чоловіку, а не на форумі
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я когда-то давно объясняла это автору, но муж всё делает ’не так’, не следит за ребенком, поэтому они с мамой его сразу избавили от отцовской функции.
Гл. Амурная• 05 февраля в 09:54
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ви і так з мамою по суті зараз виховуєте дитину, якщо розірвете стосунки, в цьому плані нічого не зміниться. Але можливо виносу мізків буде менше і розчарування від того, що на партнера геть не можна покластися.
Гл. Амурная• 05 февраля в 09:56
Ответ дляТро Нью-Йорку
Бідний-бідний чоловік, як він взагалі з таким рівнем інтелекту живе, що треба нагадувати попу витерти? Чи все там ок і на роботі обов’язки виконує, а тільки вдома можна бути «царьком»?
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 09:57
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дівчатка, рідненькі, ну ви правда думаєте, що я така дура, що прийшла скаржитися, не вміючи сказати ротом? Я пройшла все, від лагідних нагадувань «дитиночка скучила і прийшла до татка, погуляйте разом», до прохань і до конфліктів. В телефоні втикати йому цікавіше. Це питання себе вичерпало просто
Стильна штучка• 05 февраля в 09:57
Якщо гроші є, нехай екофлоу купує, і не будете так залежати від відключень. Розгладали такий варіант?
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 09:58
Ответ дляСтильна штучка
Екофлоу є, мене наразі влаштовує все, я справляюсь. Дім його ініціатива