СирОжино пирОжино• Изменено 05 февраля в 09:12
Переїзд у будинок: я, він, мама-конфліктна ситуація.
Дівчата, ситуація.
Є чоловік, який живе своє краще життя і з дитиною не допомагає взагалі, максимум 5 хвилин на руки візьме і тут же телефон їй, щоб не відволікала або пульт від ТБ.
Графік роботи дозволяє включатись запросто, просто таке його бажання. На мені купа всього + працюю і єдина моя опора це мама, переїхала з іншого міста і купили їй квартиру через дорогу від нас. Вона виручає дуже сильно, бо з такої залученістю чоловіка я б загнулась. Ну і в цілому стосунки класні, дружні з нею.
Чоловік проявив ініціативу зняти будинок на певний час, щоб від відключень і всього трохи не залежати. Я одразу пропоную шукати поруч з нами, бо привʼязка ж до мами, без її допомоги я просто звʼязана і працювати не зможу. Він одразу сказав: «Ну так а мама ж з нами, яка різниця де, переїдемо всі».
Я почала шукати, обговорювали з ним варіанти, мамі окрема кімната, все розглядали і знайшовся гарний варіант дуже далеко від нас. Зібралися підтверджувати. І тут чоловік: нє ну я не знаю як це буде, якийсь гуртожиток. Ти ж на машині, могла б їздити до мами або малого відвозити.
І тут я зависла. Ми ж починали з цього. До мами півтори-дві години дороги в один кінець. Її допомога критична. Чоловік за 2 роки жодного разу не вийшов з дитиною на прогулянку, не встав до неї вночі, не дав мені після безсонної ночі доспати зранку взявши малу. В будинку він продовжить жити своє краще життя, сплячи до обіду і потім ідучи по спр таврах до ночі, а я залишуся без допомоги, мама без спілкування з онуком (переїзд був заради нього), і я відчула себе просто обманутою. Бо якби поговорили одразу так, що мама зайва, то цих ідей з будинком на виселках бозна де просто б не виникло. Все б лишилося як є, хотів би будинок далеко - їхав би сам, я би приїздила з сином як на дачу на 2 дні.
Пояснила йому дуже спокійно, чому так не робиться і мені так незручно. Сухо сказав ясно і бачу, що образився.
Зранку в інсті знову скидає будинок подивитись і знову хрен знає де. Я вже не хочу нічого якщо чесно, бо це якась маніпуляція, сказати одне; потім все перевернути. Не знаю як бути.
В рот не ложи• 05 февраля в 10:59
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мама - ініціатор, за що ми дуже вдячні.
Вона кайфує від спілкування, у них своя чудова атмосфера з малим.
Графік у мене з виїздами + ненормований. З таким навантаженням - це няня з проживанням. У друзів така є і це чужа людина в домі + немалі гроші.
Це краще мами?
Мужу так и сказать- я не тяну, маму ты не хочешь, тогда остается вариант, что все делаешь ты - и озвучить список
Сколько_мне_лет?• 05 февраля в 10:59
Мужа вопитывать, мама пусть помогает, это намного лучше, чем чужая тетя, оставаться дома и не дергать маму по будинкам.
Сердючка• 05 февраля в 10:59
Ответ дляMs. Android
Хер сейчас в свободной продаже в ассортименте, даже на Алике можно найти. И себе, и маме
То ж не то пальто.
Ms. Android• 05 февраля в 11:00
Ответ дляСердючка
То ж не то пальто.
Это даже лучше, кормить не надо, прислушиваться к его мнению не надо, знай себе батарейки меняй. А говорят они ещё греют и светятся
Бабуся мороз• 05 февраля в 11:04
Ответ дляСирОжино пирОжино
З цього ж і починали. Я пояснила йому чому так. І саме його ідея була щоб жити бозна де і з мамою разом. Тому і вийшов такий абсурд
Так а сказати «Вася, ти сам це запропонував, це твоя ідея?»
Дружная семейка• 05 февраля в 11:04
Ответ дляMs. Android
Ну одной матери тяжелее ребенка поднимать при любых раскладах. Финансово так точно, а алименты минимальные все мы знаем как делаются.
Поэтому списывать отца семейства я бы не стала так быстро, надо думать и о будущем ребенка
Сердючка• 05 февраля в 11:04
Ответ дляMs. Android
Многие так не думают. У меня 2 реальных истории из жизни, где ещё детьми прикрывались женщины! Мужья не работали более 10 лет, по дому помощи никакой, один хлам тащил в дом, другой прибухивал на деньги жены. И вот, один из аргументов был, именно наличие постоянного полового партнёра. Как?Как с этим чмом можно в одну постель ложиться? Если все что он сделал вжизни, это детей! Но так живут многие, увы.
Ms. Android• 05 февраля в 11:06
Ответ дляДружная семейка
Это вопрос времени, они все равно разойдутся
Доктор Варвар• 05 февраля в 11:07
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дякую що Ви почули і зрозуміли. У нас з мамою дуже класні близькі стосунки, мені ідеальна схема жити окремо але поряд. Мама дуже дозовано присутня в нашому житті з чоловіком. Дуже коректна і не навʼязує присутність. Жити разом його ж пропозиція. Тому я і відреагувала так гостро. Сам запропонував, сам не захотів. Альтернатив не запропонував у вигляді своєї допомоги
Я думаю, он осознал, что не готов жить всем вместе) Ну оплошал. Теперь надо спокойно сесть и обсудить, как действовать дальше. Снять маме жильё недалеко от вас, если ей это подходит.
Стильна штучка• 05 февраля в 11:12
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дякую за розуміння. Теж про це думаю, бо в квартирі чоловік скинув з себе все - доставка води, виніс сміття, прибирання, організувати майстра на будь-що, по замовчанню це все лягло на мене. В будинку цього більше в рази. І навіть якщо дрібне все, тримати в голові і на контролі це все + робота + дитина це важко. І при такому розділі ролей в сімʼї завали в будинок це загнутися
Хоч грошей не жаліє на вас та дитину?
Мочалкин блюз• 05 февраля в 11:21
Достаточно было найти няню, вместо того чтоб таскать за собой маму.
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 11:33
Ответ дляМочалкин блюз
Мама не мішок з гівном, щоб його «таскати», вибачте. Це рідна людина, яка любить онука і хоче спілкування, це близька мені людина, яка ніколи не зрадить і не підставить, якій я можу довіряти як собі. І це спільне рішення з чоловіком, що ніяка няня не замінить такого ставлення і турботи. Тому ваш комент не в тему
СирОжино пирОжино
• 05 февраля в 11:34
Ответ дляСтильна штучка
Хоч грошей не жаліє на вас та дитину?
По грошах наразі нема питань, але я і сама заробляю. Просто питання в тому, що він не відповідає за слова і що будинок з обʼємами питань, які треба вирішувати ще більше підкреслить те як нечесно в нас з ним розділені ролі та функції.
Мочалкин блюз• 05 февраля в 11:37
Ответ дляСирОжино пирОжино
Все верно, но используете вы ее по полной.
Мочалкин блюз• 05 февраля в 11:38
Ответ дляСирОжино пирОжино
Из ваших текстов, вижу только что вам все должны, мама должна сидеть с ребенком, к мужу вечные претензии.
Ленивица-красавица• 05 февраля в 11:41
В данной ситуации вам надо стоять на своём до конца, без помощи мамы не справлюсь, отвозить 2 часа в один конец не буду- если ты берёшь это на себя, тогда ок, переезжаем.
Почему я так считаю. Судя по вашим разговорам- муж при деньгах. Так что он вам нужен и в дальнейшей жизни тоже.
Мама хочет помочь это жирный плюс, это лучше чем няня.
Муж ещё не созрел до уровня - папа. Это может прийти с возрастом, потом.
Если конечно вашему мужу уже не 40.
У нас первый ребёнок появился когда мужу было 25, и вот он такой зелёный после работы отдыхал, он ведь устал, на выходных спал и все равно что с ребёнком надо выйти погулять, приготовить обед и т.п. когда он на работе был, очень помогали мои родители, особенно первое время. Сейчас же, он повзрослел, у нас уже 2 детей и он с ними много занимается и кушать им готовит, и если честно именно играет с ними больше он, возит на кружки тоже он, утром встаёт завтрак перед школой делать он. Раньше мне б кто сказал что так будет- не поверила бы. Так что, желаю вам просто пережить этот период и важно- так как комфортно вам.
Если конечно вашему мужу уже не 40.
Зроблено у 80-х• 05 февраля в 11:41
Ответ дляСирОжино пирОжино
Виїзди - це коли ти фізично виїжджаєш з дому на роботу, не зрозуміла Ваше питання
Що за розвиток на виїздах? Наче зрозуміло написано. Робота, дохід то само собоюА про який розвиток ви там пишете?
ДаЗдраПерма• 05 февраля в 11:43
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дорослішати в сенсі? У мене робота з виїздами з дому, це мій дохід і розвиток.
Развитие это отлично,но не за счет мамы,нанимайте няню на эти деньги или за мужа деньги.
Если он достаточно зарабатывает,то сделайте паузу год в работе до садика
Мочалкин блюз• 05 февраля в 11:44
Ответ дляЛенивица-красавица
Если конечно вашему мужу уже не 40.
Но вместо того чтобы конфликтовать, имея финансы, можно упрощать себе жизнь. Исходя из постов, тут даже организация доставки воды превращается в драму. Нежелание нанять няню тоже. Просто такие бытовые мелочи которые можно решить, не ломая человека, превращаются в огромные проблемы в глазах автора.
ДаЗдраПерма• 05 февраля в 11:46
Ответ дляСирОжино пирОжино
В садок не ходить, їй нема ще 2х
Щось зробити (типу вийти в магазин дитині за творожком, бо я з температурою, а її творожок він доїв) - після 5 нагадувань і останні 2 вже на повішених тонах і йде з лопнувши дверима.
Побути з дитиною - це вручити мультик, бо так вона не дошкуляє.
Я читаю аргументи всіх тут, що типу мамою я дістала.
Але Соррі, працюючи повний день і маючи малу дитину з повністю відключеним від турбот чоловіком я не справлюсь інакше. І для мене тут декілька АЛЕ
1.Пропонуючи не жити з мамою, він не пропонує альтернативу у вигляді няні, або альтернативу у вигляді того, що ми будемо ділити клопоти і разом справлятися. Він пропонує: ну ти ж на машині, то зранку зможеш відвозити малого і потім забирати. Поки він спатиме)
2. Ідея жити з мамою була від початку його, я не тисла, я не наполягала, я тільки сказала що давай будинок недалеко від нас, щоб до мами ближче трохи було і легше розрулювати логістику. Він сам ініціював жити всім разом, під цей запит шукали будинок разом, потім зістрибнув
Почему сами не нашли нужный дом?
Лагшмивара• 05 февраля в 11:46
Ответ дляДиви яка я пава!
Та ладно, Автору ребенок тоже родной, но она его спихивает маме, там же у них «особая атмосфэра»😅🥹
Удалено администрацией...
Стильна штучка• 05 февраля в 11:53
Ответ дляСирОжино пирОжино
Знаєте, моя вам порада - відкладайте частину ваших грошей. Про всяк випадок. І витрачайте більше його грошей. Це буде честно .
Є такі чоловіки, що не вміють хазяйнувати. Ну не навчили їх.
Якщо вміють заробляти і не жлоби - з такими можна жити.
Залучайте сміливо собі допомогу за гроші.
Якщо чоловік буде сперечатися - їдте у ’відрядження’, на тиждень. Да хоча б на пару днів. Дитина з ним. Маму підговорить, щоб казала, що захворіла. Всі інструкції напишіть та залишить.
А що такого? Вам не важко всім займатися працюючи? І йому має бути не важко.
Повернетеся до іншої людини 100%.
Він, може, просто не розуміє який пласт справ ви на плечах несете.
Повернетеся до іншої людини 100%.
Тролю як можу• 05 февраля в 12:10
Ответ дляMs. Android
Зачем вам муж? Снимите дом и живите в нем с мамой
Ну, такий дійсно нащо?
Тролю як можу• 05 февраля в 12:11
Ответ дляПукимончиг
Наймайте няню, якщо чоловік з мамою не хоче жити
+1, автор хай розвивається на виїзді, а чоловік -вдома з нянею, ідилія
Тролю як можу• 05 февраля в 12:12
Ответ дляПукимончиг
Не только мамой, а еще и ребенком его заколебали, бедненького.
При чем его же ребенком, родным))
Колєбун хрєнов
Тролю як можу• 05 февраля в 12:15
Ответ дляАсталависта бэйби
У вас реальная проблема с мужем, у вас с ним реально странные отношения
Круто яйценос влаштувався
Тролю як можу• 05 февраля в 12:17
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тут проблема в тому, що чоловіка відсторонили, він не виконує функцій батька, у дитини лише мама і бабуся.
А він , бідося, дреться до дитини, з рук не випускає, пультом від телевізора чи ноутом відбивається.... а вони дві все норовлять виходити, правда?
спальное место• 05 февраля в 12:18
Ответ дляКондуктор автобуса
Взрослейте. Учитесь справляться без мамы. Реально, вы не первая и не последняя.
Мене завжди дивують такі відповіді. Справлятися це або няня або дитина сама вдома, інколи старші діти. Але навіщо, якщо у автора є варіант
Творю чудеса• 05 февраля в 12:19
Перед тем, как заводить ребенка, неплохо бы интересоваться, нужен ли он мужчине. Если не нужен, то следует рассчитывать только на свои силы или искать мужчину, которому интересно уделять время ребенку.