Кракадэ• Изменено 05 февраля в 12:26
Опишіть середньостатистичну
54- річну жінку в Україні. Яка вона душею, тілом, розумом і світоглядом із власних спостережень за жінками такого віку? Дякую
18 мнеУЖЕ• 05 февраля в 13:12
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
староверки 50+
Не знаю таких. Скоріше 70+ могли б користуватись, але мабуть вже теж не користуються. Раніше жінки постійно корисиувались бігуді, бо більшість робили хімію. Зараз хімія вже в минулому.
18 мнеУЖЕ• 05 февраля в 13:15
Ответ дляГірчинка
Я) мне 45.
Прям кілька разів на тиждень?
чи просто іноді?
Гірчинка• 05 февраля в 13:17
Ответ для18 мнеУЖЕ
Прям кілька разів на тиждень?
чи просто іноді?
Когда без шапки хожу, после каждой помывки головы. У меня крупные бигуди-липучки. Для объёма. Больше 20ти лет такими пользуюсь.
Кракадэ
• 05 февраля в 13:43
Ответ дляОтрадна
сину 35 лет, надеюсь, что я достаточно адекватная
Ого! Рано народили