Невгамовна• 05 февраля в 22:40
Питання з зірочкою! Планшет
Шукаю планшет, на який можна встановити без проблем той самий вайбер, що і на телефоні. Яка модель підійде? Може хто користується? Виявляється не на всі планшети можна так встановити((
Перловая Кашка• 05 февраля в 23:28
Знаю випадки, коли Вайбер не розпізнає пристрій як планшет. Це були якісь ноунейм китайські планшети. В налаштуваннях він сприймав планшет як телефон. Навіть назву не писав, а щось типу 985Li
Перловая Кашка• 05 февраля в 23:31
Ответ дляНевгамовна
Я думаю що просто планшет застаріла модель, і доведеться купити новий
Самсунг точно працює. В мене в сім´ї вже четвертий.