Глубоководная селедка• сегодня в 16:32
Я за.. ця зима, відключення світла, все бісить
Сьогодні графік 1 година є, 3 години нема, піпец...і зима вже дістала, просто сил нема
миссАрфография• сегодня в 18:02
Ответ дляГлубоководная селедка
З дітьми взагалі важко, молодшій 4.
А є взагалі хто тільки народився, не уявляю як помити, підігріти, попрати, ...
А те дети которые родились не сильно то успевают становиться грязными их вытер влажными салфетками и всё,разве что нужна комфортная температура в комнате.
Ліплю вареники• сегодня в 18:04
Ответ дляСама не знаю
Дом есть. Но нужно будет ребёнка в школу возить( . Туда переедем , если будет полная жопа
Ми теж возимо але зараз в пріоритеті тепло і комфорт. За 4 роки відключень не сиділи без світла і тепла жодного дня
Сама не знаю• сегодня в 18:26
Ответ дляЛіплю вареники
На сегодня у меня условия и в доме, и в квартире одинаковы. Смысла переезжать никакого(. отопление есть везде, газ тоже. С водой проще в квартире. Свет от инвертора что в квартире, что в доме (
вАлнуюся сильнА• сегодня в 18:49
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я не знаю для чего тебе пиздеть, но это факт.
Просто ти тупа і не можеш проаналізувать інформацію. І знання дуже обмежені. Рекомендую розібраться, а потім вистрибувать з трусів
А ще рота з милом вимий
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 19:46
Ответ дляНевгамовна сила
Київ.область.
Вночі замість 1,5 години була 1 година і 10 хвилин.
З 14-до 15.30 не було 😔
Вже чекаємо 22.30
Зі світлом пропадає і опалення і гаряча вода.
З 14-до 15.30 не було 😔
Вже чекаємо 22.30
У нас гарячої води взагалі нема