Тану на сонці• 09 февраля в 01:01
Батьки виховують підлітків чи виховання це роби що хочеш? Біля Макдональдс...
група хлопців, перебуваючи на вулиці, одночасно закидували величезне вікно закладу сніжками. Відвідувачі сидять в Макдональдс, скло може розбитися. Людям всередині неприємно, що постійно щось стукає у вікно
І таких купа ситуацій з підлітками
Навіть знову в цьому Макдональдсі... я ще не встигла відійти від свого столика, як надійшла навала хлопців до мого столика і посунули мою сумку, бо треба вже сісти. Не дадуть застібнути куртку, я вже маю йти, бо вони вже нервуються
Де культура?
І таких купа ситуацій з підлітками
Де культура?
Всех в сад• 09 февраля в 13:46
Ответ дляХвилювАллочка
А в мене була школа в центрі ) де діткам було насрати на правила ).
І зараз є школи з правилами. В моєї дитини така. Зірвав урок- на тиждень відсторонили, не здав заліки- відчислили і йди в районну. Діти в 7му класі вже пишуть коди і програми, виграють на світових олімпіадах і більшість чітко знає чого хоче від майбутнього. Навідміну від оточення, в якому зростала я. Тому все суб´єктивно. Кожен пише про свій досвід. Мій зовсім відрізняється від вашого. Оточення моєї дитини буде точно більш успішним і адекватним, ніж в мій час.
Ні,так само як і в наш час,хтось буде успішним,а хтось не буде) Наше з чоловіком оточення - айті у Франції, Лондоні, Польщі, всі себе впевнено почувають, всі з бідних родин і шкіл де були правила і повага до вчителів)
ХвилювАллочка• 09 февраля в 13:50
Ответ дляВсех в сад
Ну ось тому я маю надію, що школа моєї дитини обрана правильно. Тем немає багатих ’центрових’ діток. Всі звичайні, вступали за іспиттом і конкурсом. І правила достатньо суворі в школі. Але з повагою в обидві сторони. Я про це Вам і пишу )
Тану на сонці
• 09 февраля в 14:19
Ответ дляГарнюнька
А кто так сделал? Автор собиралась уходить. Уже одевалась. Нормально подойти и спросить/попросить/подождать. Но они предпочли иное, а с такими только на их языке, языке быдлоты, и разговаривать нужно, другого языка они не понимают.
Це 100%
Мені важко по наглому говорити чи діяти, але тільки так. Прошу, перепрошую, то вони будуть просто насміхатися. Треба сказати: куди? Барзой який!
Перловая Кашка• 09 февраля в 17:13
Ответ дляФляшка на трьох
Я робила зауваження двічі.
Мама вибачалася і просила не стукати, через 10 хвилин вони знову товкли в сидіння чи канючили, чи сміялися. Ну нафіга тим дітям Наталка Полтавка?
Згодна, я свою повела в 9 класі, коли вивчили Котляревського. Це її улюблена вистава,як виявилось згодом.
ніколи такого не було• 09 февраля в 17:51
Ответ дляТану на сонці
Начіпили на себе бренди, айфони взяли і думають, що королі.
Що вони представляють з себе без цього
Гігікає, регоче, матюкається...
Треба виховувати дітей.
Що вони представляють з себе без цього
Гігікає, регоче, матюкається...
Треба виховувати дітей.
Я такое же недавно видела, живу в одной из скандинавских стран. 4 здоровых лба, мне было стыдно и неловко, такое г... мамаши приволокли сюда. Поведение мусульманских подростков в банде.
Не будь КакСвета• вчера в 00:48
Ответ дляАнонім Завгосп
Удалено администрацией...