Чижик Пижик• вчера в 15:16

Не могу решить нужен мне тренч или нет.

Сел классно, но я абсолютно не понимаю в какую погоду носить. Тоненький, длинный. До +15 мне в нем точно будет холодно, а выше, уже длина его лишняя. Когда же его носят? 😭
автор Чижик Пижик • вчера в 16:25
Ответ дляЄдина Країна
я ношу шапку даже в +10, пробовала делать какую то штуку из шарфа на голове, ну такое у меня выходит(
У меня такой капор, удобно что и шею закрывает.
MacOS-ница• вчера в 16:32
Під светр коли прозолодно, чи просто на футболку/сорочку коли тепло. У мене три є...
автор Чижик Пижик • вчера в 16:36
Ответ дляMacOS-ница
Ого)
MacOS-ница• вчера в 16:37
Ответ дляЧижик Пижик
Ого)
Короткий бежевий, чорний довгий і купила на весну синій середньої довжини.
Пацаааааааан• вчера в 16:47
В мене це сама ходова річ. Ношу від +8 до +15. Плюс в тому, що під низ можна і тонкий шар і щільний вдягнути.
Кукусики• вчера в 16:58
Ответ дляГоспожа_тамагочи
39 і 42
Чоловік Ваш давно зроблений рогатим?
Ганцю в кєдах• вчера в 16:59
Ответ дляЧижик Пижик
Печаль что у вас в голове лишь совок
Я тому в собі не купую таке ,щоб не виглядати ,як із минулого на 50 років назад
Госпожа_тамагочи• вчера в 17:33
Ответ дляКукусики
Чоловік Ваш давно зроблений рогатим?
Який мій чоловік?)) Жіночко, ви мене з кимось попутали
Кукусики• вчера в 17:34
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну коханець є коли жінка одружена, а якщо без шлюбу то це вже звичайні стосунки, а не коханець.
Госпожа_тамагочи• вчера в 17:36
Ответ дляКукусики
Бо ви так собі придумали?
Зубожиння• вчера в 21:03
я тільки цієї осені почала носити, мені зайшло! коли просто в сукні холодно - тренч зверху і все чудово. коли в спортивному костюмі прохолодно, то можна куртку тонку одягти - а можна в тренч. супер, чекаю вже на весну, щоб знов із шафи його дістати