Госпожа_тамагочи• 10 февраля в 19:56

Тромбоцити 30, як підняти?

Людина після третьої хімії. Вчора здали аналізи, сьогодні такі результати. ( Аналізи там роблять добре, помилка на 99% виключена).
Після перших двох хімій кров була добра,третю робили іншу , не знайшли іринодексан.
У четвер мала бути наступна хімія, її поки відкладають. Лікар буде завтра , сьогодні шукаємо шляхи, що можна зробити ?
Є таблетки, вони допомагають?
Чи краще шукати кров чи тромбоцитарну масу ? І чи дійсно на неї такі ціни ? 11-17 тис. І скільки доз потрібно .
автор Госпожа_тамагочи • 10 февраля в 20:34
Ответ дляНалитое яблочко
А есть каие-то другие откланеия кроме тромбоцитов. Внешние какие-то ?
Ніяких синяків, людина почувається нормально.
Гемоглобін 86, але він і 70 був.
ШОЕ 50, лейкоцити 13. На це онколог казав не звертати особливо увагу .
ЛісАпетная• 10 февраля в 20:35
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Є ще таблетована хімія , йде одночасно із тою,що капають.
Ліки для підтримки шлунка.
Решта мушу ще глянути у призначенні, коли буду вдома. Але там нічого особливого не було.
30 это очень низко на самом деле - вам нужно лечь в стационар т.к. есть риск внутреннего кровотечения! диарея была на фоне платины?
автор Госпожа_тамагочи • 10 февраля в 20:35
Ответ дляНалитое яблочко
В 12 для крови. Нельзя В 1.
Дякую.
автор Госпожа_тамагочи • 10 февраля в 20:38
Ответ дляЛісАпетная
Діарея завжди розпочиналась на 5- й день після хімії.
На перший преперат була дуже сильною
На цей препарат набагато менше .
Теж думаю, що будуть класти у лікарню, питання , де.
Налитое яблочко• 10 февраля в 20:42
Но надо консультация врача. не занимайтесь самолечением. Тромбоциты очень долго выращивать. Усиленное питание. белковое. Печень гавяжья , гавядина но я не могла ее много кушать. Изменение вкуса-ничего не могла кушать нормально.Пью кальций постоянно.
Низкий гемоглобин- к невропатологу. Мне очень помог невропотолог.
дожену і ощасливлю• 10 февраля в 20:54
У отца был рак крови. Это был 2002 год
Сильно упали тромбоциты после химии, открывалось кровотечение из носа постоянно. Вливали тромбоциты. Доноры были с папиной работы. Помню, вливали напрямую от донора к отцу. Ещё врач гематолог рекомендовал есть голубиное мясо и крапиву молодую. Бабушка нашла хозяина голубятни , в ее дворе ещё было такое ,и покупала голубей.
Крапивы тогда не было ещё молодой, мама использовала сушёную. Помню, в борщ добавляли.
дожену і ощасливлю• 10 февраля в 20:53
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Завтра буде наш онколог,який робить хімію.
Онколог, який робив операцію,відправив до неї.
Які варіанти можуть бути, якщо нема десятків тисяч гривень?
Людина помре.
Чи мені нирку продати ?
Боже ,какие цены( Отцу это делали бесплатно(
Налитое яблочко• 10 февраля в 20:56
Ответ длядожену і ощасливлю
У отца был рак крови. Это был 2002 год
И чем закончилось лечение голубями ? Долго принимали ? Я пила крапиву в таблетках.
Налитое яблочко• 10 февраля в 20:57
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Людина помре.
Чи мені нирку продати ?
А где лечитесь ? В онкодиспансере делают бесплатно все.
Налитое яблочко• 10 февраля в 21:04
Я стала реже сдавать кровь и только из пальца. Что бы меньше крови забирали.
Успехов в лечении. Не паниковать. Это главное.
дожену і ощасливлю• 10 февраля в 21:05
Ответ дляНалитое яблочко
Тромбоциты подняли. Но не только ж голубями.
Но онко взяло вверх.
ДолькиКабана• 10 февраля в 21:48
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не було на той момент іринодексану. Лікар виписала оксаліплатин.
А ці препарати теж за ваші гроші чи щось лікарня дає?
Налитое яблочко• 10 февраля в 21:53
Ответ дляДолькиКабана
Берите чеки в аптеке именные. Собирайте.В конце года подать на помощь на лечение.
автор Госпожа_тамагочи • 10 февраля в 22:16
Ответ дляДолькиКабана
Все самі. Лікарня давала лише першу хімію.
Ответ дляНалитое яблочко
Людина на пенсії.подали у соцстрах , допомогу дали аж 2000 грн.
Це при стажу 50 років.
автор Госпожа_тамагочи • 10 февраля в 22:18
Ответ дляНалитое яблочко
Не онкодиспансер, лікарня.
Операцію потрібно було робити терміново, навіть один день грозив серйозними проблемами . Вихід і місце в лікарні знайшли лише там.