Мудробаба• 11 февраля в 14:23

Ну і кияни..На 40 тис гр зп ще носом крутять.Гарно живете,панове!

Мені б таку зарплату...В обласному центрі,не мільйоннику
Україна понад усе!• 11 февраля в 22:51
Ответ дляЕдинорог помог
Так в чем проблема ? Возвращайтесь в свой маленький городок . Там все дешевле , почти даром . И парковаться можно где захочешь . Что ж вы себя так мучаете .
У вас на все факты сплошные оскорбления. Вы можете факты в ответ приводить?
Люди вам объясняют разницу, а Вы ее путаете с нытьём. Зачем кому-то ехать в хуже, если есть возможность жить лучше? Или все должны жить бедненько, но глазки вам не мусолить?
Вам просто говорят о том, что 40 тыс в Киеве и 40 тыс в маленьком городке имеют грандиозную разницу. А вы как баран в ответ только бодаетесь и пытаетесь навесить обратное, прекрасно понимая, что столица - самый дорогой город в любой стране.

Пускаю бісики• 12 февраля в 02:33
Ответ дляИнтимная
Ваш подросток и в Киеве может просто так гулять. И вокал можно найти за те же 600, но вам же не хочется. Мне и в райцентре танцы не в 600 обходились
Вокал за 600 может и есть, но не в нашем районе. А это проезд и те же + к стоимости. С танцами то же самое.
Выйдет по стоимости так же, по времени больше.
Україна понад усе!• 12 февраля в 17:20
Ответ дляЕдинорог помог
Точно так же не нужно рассказывать , что в провинции все практически бесплатно . Почему-то вы мучаетесь в страшно дорогом Киеве , а не едете жить в дешёвую Полтаву или Зеньков .
Удалено администрацией...
Лівий Локіть• 12 февраля в 22:23
Ответ дляЯ_з_Франека
у нас 42 тис. це навики редагування. ніяких іноз.мов не треба.
На сьогоднішній день діюче законодавство не встановлює обов´язкові вимоги до замовників , а отже Товариство розуміючи важливість ситуації самостійно проводить аналіз послуг, що закуповувались юридичними особами. Відповідно постанові КМУ ’Про цільове використання..’ від 15.04.2003 № 63, кошти скеровані для купівлі товарів та послуг, будуть використані на протязі першого квартала 2026 року.
Відредагуйте.
Редагується на папері, тому використати редактор не вийде.
Станом на сьогодні чинне законодавство не встановлює обов’язкових вимог до замовників у цій частині. Водночас Товариство, усвідомлюючи важливість ситуації, ініціювало самостійний аналіз послуг, що закуповувалися юридичними особами. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про цільове використання …» від 15.04.2003 № 63, кошти, спрямовані на придбання товарів і послуг, планується використати протягом першого кварталу 2026 року.
Хата на мати• 11 марта в 06:27
Ответ дляЯ_з_Франека
Бо на ці гроші важко вижити. Я маю 58. Я не жирую. Живу одна з дочкою 16 р. Якщо все купити-+ елементарний одяг....ліки.зуби прлікувати...в Києві полікувати зуб з пломбуванням каналів 7 тис. Бюстмки купувала дрчці в магазині - від 1 тис грн Це Клео, Жасмін,Анабель Арто....труси в внеті повсякденні 140 грн. Вже кращі 160 і вище..магазин 400 грн. Тому 58 тис це не аж такі гроші. Купити ліф за 400 і викинути його через півроку бо китвйське гімно ..теж таке собі. Нема нічого дешевого
Є дешеве. Одяг , взуття і білизну можна замовляти на ін сайтах з класними знижками. Набір з трусиками гарної якості 7 євро, кашемірове пальто 60 євро, класні кроси Reebok 700 грн.В ТЦ в Києві вже років 10 нічого не купувала крім техніки і розваг.Основні витрати це машина, їжа і навчання дитини.
Я_з_Франека• 11 марта в 09:33
Ответ дляХата на мати
ні одяг ні взуття ні білизну онлайн не купую. Ще взуття може бути.і труси..і то. усі бюсти мимо.І сукня,якщо це не мішок,і піджак,і бюст треба міряти! більше спідню білизну не купую,бо це хана грошам. тут у магазині переміряєш штук 5-6,щоб вибрати те що треба...І пальто так само. Щоб гарно сіло по плечах,по фігурі,а не мішком,як на швабрі... Ось на виствці Всі СВОЇ на узвозі були пальта. Виміряла найкраще. Переміряла штук 10. Ніби і норм, але не те. хіба це доступно онлайн? А ці пересилки туди-сюди....Загалом з онлайн я зав´язала і тепер маю лише те,що підходить. в мене знайома замовляє онлайн. Але вона все бере оверсайз. Якісь безрозмірні мішки. То таке можна брати,там що не візьми- мішок. або якщо ходити лиш у спортивному,то ще ок. я навіть джинси підібрати не можу онлайн,щоб гарно сіли,не висіло нічого,зайвих складок на матні не було...Купую в колінсі,але переміряю 10 штук і не завжди підійде.
Хата на мати• 11 марта в 09:36
Ответ дляЯ_з_Франека
Дивлячись які бренди замовляти.Zara та HM звісно мішок, а DNKY, Michael Kors Guess ідеально скроєні.
Я_з_Франека• 11 марта в 09:46
Ответ дляХата на мати
Коли в тебе талія 75.бедра 107 бюст 105.то попробуй підбери)))) в талії висить. На груди не налазить. Лише міряти і дивитися. Я ось пішла в Тц в магазин з офісним одягом. Вибрала шикарні костюми.спідниці.брюки. сидить як пісня. Ціна така ж оці бреди , дещо дешевше. Якість відмінна бо вже брала. Нічого не качпється.не линяє. Переміряла штук 15 всього.
Мальовнича даль• 12 марта в 15:54
Ответ длябибизяна
Так в маленьком городе и жизнь дешевле. А если у вас только базовых платежей 40 штук в месяц, и это не учитывая еду и другие расходы?
Вы осуждаете, рассуждая со своей точки зрения. А вы наденьте тапочки киевлян и попробуйте управиться.
Если меня бездомный упрекнул, что только двадцатку дала. Вам это о чем-то говорит?
Чому дешевше?
В маленьких містах і області навіть комунальні значно вище, ніж в Києві, наприклад. Ціни на ті ж овочі фрукти або на рівні, або також вище.🤷🏻‍♂️

Мальовнича даль• 12 марта в 15:57
Ответ дляЯ_з_Франека
Отож. 40 тис це дуже мало за теперешніх цін
Це майже та ж майже 1000$ що і до 22р, а ціни вже х4 чи х5 від 2022.
Мальовнича даль• 12 марта в 16:00
Ответ дляСколько_мне_лет?
Так гоу до нас до Київа) 15- 20000 за аренду житла готові платити? 20 000 вам залишиться з тих 40
До Києва)
В області оренда не сильно від вашої відрізняється, 16000 однокімнатна, 20 і більше 2кімнатна.🤷🏻‍♂️
Мальовнича даль• 12 марта в 16:05
Ответ дляМудробаба
В селі все своє.Уся їжа
Канєшно, сама виростає.
Отако встав вранці, а воно вже є.😂🤦🏻
Якщо працювати, хто його має вирощувати?
Мальовнича даль• 12 марта в 16:10
Ответ дляМудробаба
На 2 ох 80.Нехай 70 .Мінус оренда 15.Можна добре жити
В мене далеко не 40 і я не вважаю, що зараз на 40 прямо «добре» можна жити одному.
При нинішніх цінах мало і 20, і 40, хз чого ви сперечаєтесь.🤷🏻‍♂️
Я вже мовчу про додаткове навантаження інвертори, дбж, генератори, паливо до того чи додаткова е/е і т п

Добре живуть зараз тільки ті, хто по 4000$ за різне протизаконне бере і нагріб за війну по 60-100 мільйонів, а ви сваритесь між копійками і копійками.🤷🏻‍♂️
Мальовнича даль• 12 марта в 16:12
Ответ дляТреба підробіток
И это супер. . Я попробовала пожить в посёлке. Коммуналка дороже , чем в Киеве. 20т -аренда, коммуналка и бензин, оставалось меньше 10. Продукты -дороже, акций нет. Перспектив увеличения зп тоже нет.
Я ж кажу, що в області і маленьких містах селах комунальні дорожче. З Києва просто не цікавляться, в нас в області вже 5 разів підвищення було на деякі, на які в Києві ще жодного).
Мальовнича даль• 12 марта в 16:15
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не докажете здесь. 20 тыс аренда еще хорошо с коммунальными. Люди в каком-то розовом мире живет. Не понимают, что здесь куда не пойди - везде плати.
Як і вам) Ви цікавитесь цінами інших?
У вас 20 з комунальними, у нас в області 16 без, з комунальними не завжди ті ж 20.🤷🏻‍♂️
Україна понад усе!• 12 марта в 16:18
Ответ дляМальовнича даль
Як і вам) Ви цікавитесь цінами інших?
Так я и пишу, что в Киеве 20 тыс с коммунальными - хорошая цена ) Вы мне написали то же самое )
Мальовнича даль• 12 марта в 16:36
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так ви перечитайте. Я вам пишу, що в області у нас та сама або майже, а ви пишете, що тільки в Києві більші ціни на все, ніж в інших.🤷🏻‍♂️
Мальовнича даль• 12 марта в 16:44
Ответ дляУкраїна понад усе!
Самый минимум -аренда квартиры с коммунальными в Киеве около 20 тыс -это без ’понтов’ откройте олх и полюбуйтесь. Врачи, стоматологи. Вы не пользуетесь? Или живёте в пещере, где только жрете, срете и спите?
Ну якби в маленьких містах часто немає потрібних спеціалістів чи кваліфікації і щ області все одно їдуть в Київ до тих де стоматологів, лікарів по київським цінам.
Мальовнича даль• 12 марта в 16:48
Ответ дляПускаю бісики
Большая экономия была при меньшей зарплате. Это у меня сейчас зарплата в 40 тыс. Была намного меньше.
Я же написала, что думала, что с новой зарплатой в 40 тыс мне будет хватать на все хотелки и ещё останется. Я в маленьком городке жила, а не наездами. Сейчас наездами и летом на месяц - два (отпустят на онлайн на месяц).

Но потом оказалось , что питание в школе не бесплатное, как было, а 90 грн только завтрак. А если с обедом то плюс ещё 120 в день.
Что ехать до работы больше часа с двумя пересадками и мне и мужу, и что для Киева это нормально. Раньше за 20 мин я в соседний город могла доехать.
Что за скидками нужно ехать не близко и тратить ещё на дорогу.
Что авто просто во дворе, как дома, не поставишь, а парковка стоит недешево.
Что теперь нужно подростку давать карманные, потому что просто погулять как дома - уже не то. Теперь кофейни, или клуб настолок, или кино, куда нужно дать 300-500 грн.
Что репетитор там и здесь - это разная цена.
Что вокал и танцы за 600 грн оба дома, это ни о чем в Киеве. И рядом с домом есть только дорого, правда и качественно. Плюс каждое выступление (а они каждый месяц) - это ещё от тысячи грн. Дома такого не было.
Провести где-то выходные - тоже дороже, по сравнению с нашим городком.
Ви індивідуальну ситуацію прирівнюєте до глобального. Далеко не з усіх маленьких міст можна доїхати за 20 хвилин до іншого, наприклад, навіть на своєму авто і т п.

Мальовнича даль• 12 марта в 16:51
Ответ дляПускаю бісики
Вопрос не в этом, не лично во мне или в ком-то еше. Нам здесь лучше всем.
Вопрос темы - хватает ли для Киева зарплаты 40 тыс. Нет, потому что расходы всё-таки больше
Тільки «расходи больше» не на ті ж самі речі у вашому випадку, а тому що їх в Києві більше.
Україна понад усе!• 12 марта в 17:16
Ответ дляМальовнича даль
Ну так в Киеве больше цены на все, сколько бы вы нк доказывали обратное ) 20 в Киеве- это очень дешево и повезло. В среднем 25-40 тыс за +- хорошую квартиру. На элитное 1000 долларов и выше. Откройте дом риа, flatfy и посмотрите цены.
Україна понад усе!• 12 марта в 17:18
Ответ дляМальовнича даль
Конечно) вся Украина ездит в Киев. Ирпень и Гатне и ближайшие городки киевской области не равно вся Украина ) и эти все ближайшие к Киеву населённые пункты в киеве и зарабатывают, кстати.
Кидстаффовка• 18 марта в 13:05
Ответ дляЯ_з_Франека
В нас в Києві редактор на 40 тис не йде. Третя відмовилась. Людина 5 міс працює одна без напарниці. Ось так.
Це де? Може мені до вас треба? Без досвіду роботи беруть?
Я_з_Франека• 18 марта в 14:07
Ответ дляКидстаффовка
Без досвіду не беруть. Який же з вас редактор, як у вас досвіду нема?????
Кидстаффовка• 18 марта в 16:49
Ответ дляЯ_з_Франека
А як його набути, як ніде без досвіду не беруть, га?
Я_з_Франека• 18 марта в 18:20
Ответ дляКидстаффовка
Важко сказати. Але молодих і зелених ніхто не хоче вчити. Всі хочуть з досвідом і практикою.
Электричка• 20 марта в 22:08
Ответ дляМудробаба
Це вже я не знаю.Обуржуєлись чи від жиру казяться..Читаю в топ темах.Нащо ті приватні садочки да школи тій дитині?
У моего мужа больше 40 тыс, но мы не тянем частный садик. Мой ребенок ходит в государственный: мы не платим сейчас за питание и очень радуемся этой возможности. За логопеда и нейропсихолога в месяц мы платим 9450 - и это цена ниже среднего по Киеву. За кружки платим 5400 - и это по расценкам спального микрорайона, в других микрорайонах будет намного дороже за те же танцы, акробатику или рисование. Я бы очень хотела водить ребенка в частный сад или в школу, но нам не хватает нашего бюджета на них(.
НеГолосую• 27 марта в 20:36
Ответ дляпу_пугренчик
Шутите? 40 тыс это очень бедная жизнь
У многих советчиц зп ниже