Мудробаба• вчера в 14:23
Ну і кияни..На 40 тис гр зп ще носом крутять.Гарно живете,панове!
Мені б таку зарплату...В обласному центрі,не мільйоннику
Я_з_Франека• вчера в 16:03
Ответ дляГоворю-балакаю
Харе понтоваться.
Трусы на рынке 30-40 грн
не знаю такого. в києві навіть на троєщинському ринку по 30-40 грн нема. Всі ринки закриваються. Туди ніхто не ходить,бо там неякісне і дороге. купувала мамі ,бавовняні,прості (їй 70 р) 75 грн найпростіше.високі бавовняі парашюти. В Аврорі і Бонусі труси всі 100-120 грн. а це дуже дешеві магазини.
ваш зеківсько-рашистський жаргон лишайте десь там на болотах.
Говорю-балакаю• вчера в 16:00
Ответ дляУкраїна понад усе!
Вы читали через строчку? Вам написали, что в Киеве и цены на все остальное выше и про частные школы и сады просто для понимания РАЗНИЦЫ ценах, а не про то, что дети там учатся. А вы уже новую тему накатали.
Хаха в Киеве транспорт дешевле
У нас проезд в тралике - 13 грн, в маршрктке 16 грн
Говорю-балакаю• вчера в 16:01
Ответ дляУкраїна понад усе!
А какие обязанности у редактора? Давайте я пойду 😅
Там ночная вероятно
Говорю-балакаю• вчера в 16:01
Ответ дляТреба підробіток
Цена в атб в Киеве такая же, как и в пгт. Коммуналка часто в Киеве ниже. Проезд -тоже, можно доехать на ОТ , а не на авто. Ходите в гос школы и сады, или в Киеве их закрыли?
У них проезд 8 грн. У нас 13 грн
Я_з_Франека• вчера в 16:02
Ответ дляГоворю-балакаю
Там ночная вероятно
ні. я би вночі не працювала. в 18.00 всі додому йдуть.
Говорю-балакаю• вчера в 16:03
Ответ дляТреба підробіток
Я переехала, живу уже три года, даже ипотеку успела взять. И да, жизнь в столице для меня дешевле . Продукты, коммуналка и проезд так точно.
Да у ме6я ребенок поступил - проезд дешевле , аренда конмнаты от 5 тыс
Говорю-балакаю• вчера в 16:04
Ответ дляПожарник
Вы больные?
У меня 25 тыс, инженер
Шо вообще за дебильные заказ поступил на Киев сегодня? Нечего делать?
У меня 25 тыс, инженер
То инженер 25.
У администратопа в фитнес центре 40 тыс
Говорю-балакаю• вчера в 16:06
Ответ дляЯ_з_Франека
мати треба філол.освіту і навики редагування
Я копірайтер.
Зараз не в столиці. Десь з березня маю повернутись. Освіта вища технічна, але стаж копірайтера більше 7 років
Говорю-балакаю• вчера в 16:07
Ответ дляПускаю бісики
То ви так зараз думаєте.
Я теж так думала. Але різні потреби.
От наче ціни однакові на продукти, але в Києві виходить дорожче.
У мене зараз зарплата 40, у чоловіка 50-55. Одразу як отримали відправили студенту своєму за кордон і вже мінус 30. За доньку оплатила вокал і танці (звичайні гуртки біля дому) 3600 грн. Репетитор з англійської ще 4500 грн
Дорога суть больше 5000 грн.
Комуналка около 5 тыс, сейчас будет больше раза в два т.к. нет отопления и круглосуточно работает обогреватель, вернее если есть свет.
То есть сразу из 90 тыс минус 50.
Ещё еда в школе 90 грн день - это 2 тыс месяц. Плюс карманные дочке примерно 2 тыс
Авто поехать к родителям на выходные (на работу на ней не ездим т.к.работа в центре и там негде припарковать) + парковка ещё тысяч 7-10.
Продукты экономно 15 тыс.
И дальше одежда младшей, себе, поесть на работу мне и мужу,
Сейчас папа попал в онко, и на карте уже минус 12 тыс с кредитки, а до зарплаты ещё минимум неделя.
Я теж так думала. Але різні потреби.
Дорога суть больше 5000 грн.
То есть сразу из 90 тыс минус 50.
Продукты экономно 15 тыс.
Много лиших трат.
Говорю-балакаю• вчера в 16:11
Ответ дляЯ_з_Франека
Какой дурак покупает трусы в Авроре?
На базаре отличные турецкие. По 50 грн в магазинах.
В авроре полиэстровая чайна
Я_з_Франека• вчера в 16:18
Ответ дляГоворю-балакаю
Я копірайтер.
Тут важливо бути грамотним.
На сьогоднішній день діюче законодавство не встановлює обов´язкові вимоги до замовників , а отже Товариство розуміючи важливість ситуації самостійно проводить аналіз послуг, що закуповувались юридичними особами. Відповідно постанові КМУ ’Про цільове використання..’ від 15.04.2003 № 63, кошти скеровані для купівлі товарів та послуг, будуть використані на протязі першого квартала 2026 року.
Відредагуйте.
запхати в редактор не вийде. Читання в паперовому вигляді.
Відредагуйте.
Я_з_Франека• вчера в 16:16
Ответ дляГоворю-балакаю
Какой дурак покупает трусы в Авроре?
В авроре полиэстровая чайна
ага,найдите мне. не пи..те ради бога
Кіна не буде• вчера в 16:27
Ответ дляЯ_з_Франека
ні,треба літер.редактор
Добре! Дякую за відповідь
Единорог помог• вчера в 16:29
Ответ дляУкраїна понад усе!
На что на все остальное ? В Полтаве проезд в маршрутке 15грн , в троллейбусе 10грн , автобус на окраину (типа Воронина или Луговой ) 12грн был осенью , сейчас , наверное , подорожал . Метро нет . Почем маршрутки и троллейбусы в Киеве ?
Анонім Завгосп• вчера в 16:37
Ответ дляЯ_з_Франека
В нас в Києві редактор на 40 тис не йде. Третя відмовилась. Людина 5 міс працює одна без напарниці. Ось так.
Робота офіс? Чи онлайн/гібрид?
Я_з_Франека• вчера в 16:37
Ответ дляЛівий Локіть
Візьміть мене на роботу, Київ, Лівий берег, мені 40 то багато, я за 20-25 буду працювати. Знайти просто нічого не можу
у нас 42 тис. це навики редагування. ніяких іноз.мов не треба.
Відредагуйте.
Редагується на папері, тому використати редактор не вийде.
Відредагуйте.
Пускаю бісики• вчера в 16:38
Ответ дляГоворю-балакаю
Много лиших трат.
В Києві у багатьох так, ще більші
Заборонити дитині гуртки? Чи їсти в школі?
Чи на студента плюнути?
На роботу не їздити?
Що по вашому зайве?
Чи на студента плюнути?
На роботу не їздити?
Що по вашому зайве?
Я_з_Франека• вчера в 16:40
Ответ дляАнонім Завгосп
Робота офіс? Чи онлайн/гібрид?
по різному. 2 дні на тиждень можна брати онлайн,але зв´язок має бути. Розповіді,що нема світла і інету - не канають. В офісі є все 24/7. Тому хто не має- їздить усі 5 днів.
Анонім Завгосп• вчера в 16:41
Ответ дляЯ_з_Франека
Якщо чистими 40, то цілком добрі умови. Чи є термінові дедлайни, понаднормовані години?
Я_з_Франека• вчера в 16:43
Ответ дляАнонім Завгосп
так, не щодня,але можуть затримати на годину. якщо терміново. якщо на більше- то можна їхати додому і вже там бути на зв´язку.
за це дають у відпустці додаткові 7 днів. Тобто до 24+ 7 за понаднормові години
Пускаю бісики• вчера в 16:52
Ответ дляЕдинорог помог
Маршрутки от 15 грн
Автобусы 8
Но одним видом редко можно доехать.
Мне в центр маршрутка + метро + маршрутка (15+8+15) в одну сторону
Автобусы 8
Но одним видом редко можно доехать.
#Пойду_кгадалке• вчера в 16:56
Ответ дляПускаю бісики
Маршрутки от 15 грн
Автобусы 8
Но одним видом редко можно доехать.
Автобусы 8
Но одним видом редко можно доехать.
Сколько ж вы тратите времени на дорогу?
Пускаю бісики• вчера в 16:58
Ответ для#Пойду_кгадалке
Сколько ж вы тратите времени на дорогу?
Десь біля півтори години.
Якщо ніде не чекати, а все приїжджає одне за одним - година
Україна понад усе!• вчера в 17:03
Ответ дляЯ_з_Франека
Ін. Яз є, а ось навиків немає 😅
Я_з_Франека• вчера в 17:04
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ін. Яз є, а ось навиків немає 😅
ні, у нас окремий відділ міжн.співробітництва.
Україна понад усе!• вчера в 17:04
Ответ дляИнтимная
Ми переїхали до Києва з районного центру. Не пошкодували. Витрати менші (акції, розпродажі) , а доходи і перспективи більші
Ну ну )) ви волшебница, если в Киеве стали жить дешевле 😅
Разве что Вы только кушаете и спите, и все покупаете по акциям 😅
Україна понад усе!• вчера в 17:05
Ответ дляГоворю-балакаю
Хаха в Киеве транспорт дешевле
Хаха, а в Харькове бесплатный 🤣
Україна понад усе!• вчера в 17:10
Ответ дляЕдинорог помог
Вы реально думаете, что жизнь сводится к еде и транспорту 🤦♀️ на все. Гугл Вам в помощь. Открываете клиники/стоматологии/квартиры/услуги/кафе-рестораны/школы/кружки/ТО машин/ такси/ кофе и т.п и сравниваете. Я Вам не справочное бюро. Я уже много примеров привела в соседней теме, но мне продолжают доказывать обратное сказочницы, у которых жизнь в Киеве, дешевле чем в Полтаве 🤣