Мстящий за Зайца• сегодня в 09:09

Реформи

Цікавлять нові ідеї, новий подих. Як ви вважаєте якби ви були президентом на сьогоднішній день які державні структури не ваш погляд лишні, не потрібні? Або взагалі заважають людям жити і не на словах, а в реальності. Які на ваш погляд тероризують народ, крім ТЦК (це і так зрозуміло).
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 09:10
Податкова
автор Мстящий за Зайца • сегодня в 09:11
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Податкова
А з чого зарплати і пенсії платити? За що державу всю утримувати?))
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 09:12
Ответ дляМстящий за Зайца
її потрібно реформувати, а не закрити
А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 09:13
Поки корупція незламна, результат від будь-яких реформ буде нівелюватись... верховенство права і судова реформа - з цього починати
Аноним_• сегодня в 09:14
Ох,хитрюга ты,вовчик! Опять все на народ ререкладываешь!
Звожу з розуму• сегодня в 09:15
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
її потрібно реформувати, а не закрити
Підтримую! І потрібно, щоб ці інстанції працювали для людей, які платять податки. А не тримати довжелезну чергу в податковій людей, які приїхали чемно виправити помилки чи недбалість працівників.
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 09:16
Ответ дляЗвожу з розуму
вони навіть кабінет платника податків не можуть зробити нормальним, таке ракло цей кабінет
автор Мстящий за Зайца • сегодня в 09:17
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не цікаво. Суддів забичили вже так, що ті не знають куди бігти від переляку. Одні ходять перелякані, а одні за небо схопились)))) якраз баланс.
Звожу з розуму• сегодня в 09:18
Ответ дляМстящий за Зайца
Перелякані судді? Ви смієтесь?
Мама Чели• 2 часа назад
Все департаменты убрать,это не нужно,не приносит пользы стране
Allemagne• 2 часа назад
Всех ссаной тряпкой выгнать!
Звожу з розуму• 2 часа назад
А взагалі легше спитати, чим задоволені. Бо куди не подивись - усе котиться донизу. І медицина з хелсі, і освіта.
автор Мстящий за Зайца • 2 часа назад
Ответ дляЗвожу з розуму
Перелякані судді? Ви смієтесь?
Констатую факт. Їх забичили вже. Сидять і не обираються.
Викасикрет• 2 часа назад
тут прямо поспіль куп аполітичнихї тем ’випадково’ не в тих розділах, це прямо ’Робота, карʼєра’?
автор Мстящий за Зайца • 2 часа назад
Ответ дляВикасикрет
Звичайно робота, кар´єра. Багато хто працює і знає систему із середини, а хтось пішов би працювати, проте там все уже таке тухле, що працівники як пам´ятники розсипаються, трухлі як листя від корупції.
Викасикрет• 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
ну, що для вас це робота ми здогадуємося. а плять як, на картку Мир?
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Що-небудь...якщо справу виграє той, хто більше дав .. то до одного місця ці реформи, якщо держава базових речей не може гарантувати.. всі крадуть, брешуть, і ніякої відповідальнлсті не несуть...
автор Мстящий за Зайца • 2 часа назад
Ответ дляВикасикрет
Ні, а ви не бачите геолокацію? Тут не видно?
автор Мстящий за Зайца • 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
То життя чи гроші??
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
То життя чи гроші??
Ви з якою метою опитуєте?
Закусенец• 2 часа назад
«Лишні» 🤦
автор Мстящий за Зайца • 2 часа назад
Ответ дляЗакусенец
«Лишні» 🤦
Ну, реформатори - не філологи. Для правильного оформлення є спеціально навчені працівники.
автор Мстящий за Зайца • 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ви з якою метою опитуєте?
З власною!)
Рогнеда Карповна• 2 часа назад
450 кровососів
Закусенец• 2 часа назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Це не рівень філолога, це шкільна база.
Викасикрет• 2 часа назад
Ответ дляЗакусенец
Це не рівень філолога, це шкільна база.
ну, там на рівні конструкцій ’новий подих’ ’хлопци, я свій’
Дайте подуться• 2 часа назад
Шо, знову -усі ми президенти?
Ацетилсалициловая кислота• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Ми не хочемо таку державу утримувати,міндічі і ко ,тцк і поліція,судді це все проти нас звичайних людей,навіщо їх утримувати