Глас_Народа• сегодня в 17:15
Школа , старші класи . ООП 5-й рівень підтримки
Добрий день . У кого діти йдуть в 10-й клас на інклюзивне навчання очне ? Хочу поговорити . Поки не знаю , що обрати : далі інклюзія в школі , чи перевести на іншу форму навчання дома і «добити» ці два класи , аби згідно прав дитини завершити ту освіту .
Глас_Народа
• сегодня в 17:19
Ответ дляSvitlo_
Якщо дитина хоче в школу - інклюзія. Хоче вдома - індивідуально.
У Вас дитина з 5-м рівнем підтримки?
Пасхальний тролік• сегодня в 17:22
з 5 рівнем максимально модифікований план навчання, дитина будете здавати екзамени і їй дадуть нормальний атестат?
Глас_Народа
• сегодня в 17:23
Ответ дляSvitlo_
До чого тут моя дитина. В 10 класі ви не можете визначитись як краще вашій дитині. В школі де я працювала - діти з таким рівнем підтримки навчались на індивідуальному навчанні.
У мене питання саме до батьків дітей з 5-м рівнем підтримки . Так, не можу , тому тут і запитую
Глас_Народа
• сегодня в 17:27
Ответ дляПасхальний тролік
Атестат тут не важливий , як в оцінювання . Екзамени можна не здавати . Держава зобовʼязує надати дитині повну середню освіту
Глас_Народа
• сегодня в 17:46
Ответ дляБЦАшка
А какие варианты после школы?
В Україні варіанти сумні . Хіба що у великих містах можна знайти варіанти інклюзивних закладів харчування, чи інше , де можуть взяти таку людину на роботу . Всі такі «місця роботи» фінансує не держава , а створюють мами і шукають меценатів для розвитку бізнесу
БЦАшка• сегодня в 17:47
Ответ дляГлас_Народа
Просто если нет перспектив , то смотрите как удобно вам, дома или в школе, нет разницы. У моей знакомой сын после 9 класса ушел со школы, ну как ушел, дистанционка была, знаний ноль.
Чумачечая Весна• сегодня в 17:51
навіщо дитині з 5м рівнем підтримки 10 та 11 клас у максимально некомфортних умовах? може, варто зосередитись на підготовці до наступного етапу життя та витратити цей час на нейропсихолога і реабілітолога?
якщо це ціль всього життя, то я бачила в одній з груп у ФБ мама писала, що в неї єдина дитина в Україні, яка на 5 рівні здобуває очну освіту у випускному класі.
З вишневого садка• сегодня в 17:59
А що краще для дитини? Не для ’корочки’. Чи комфортно в школі, чи є соціалізація. Варіант професійного ліцею не розглядали? Там теж дають середню освіту
Глас_Народа
• сегодня в 17:59
Ответ дляЧумачечая Весна
Якщо розглядати з боку «як мамі було б зручно» - то я би ще в середній школі відмовилась від інклюзії і перевела б дитину на домашнє навчання . Ну навчання то так, для галочки . Так, мене було б зручно , але в першу чергу я ставлю не мою зручність , а щоб дитині було добре . Як-не як , очне «навчання» - це соціалізація і це важливо
Глас_Народа
• сегодня в 18:03
Ответ дляЗ вишневого садка
Розглядаю ще варіант і такий . Але там є моменти . Мали створити інклюзію , спілкувалась пару місяців тому з керівництвом місцевого закладу ( колись ПТУ , наразі проф ліцей ) . Можливо я зарано ще піднімаю це питання , але збіжить час дуже швидко
Треба підробіток• сегодня в 18:12
Ответ дляГлас_Народа
Вище вірно написали, що важливіше дати дитині професію.
Ще ж залежить від діагнозу. Якщо, наприклад, це психіатрія і дитина не планує вступати у ВНЗ, то навіщо їй школа після 9 класу?
Чимало моїх знайомих і без діагнозу сказали школі ’до побачення’ після 9 класу. Одна стала бухгалтером, друга шиє, третя хореограф. І друзів вони знайшли у коледжі, бо там люди схожих поглядів.
Глас_Народа
• сегодня в 18:14
Ответ дляТреба підробіток
На жаль, дитина має розумову відсталість не самого легкого ступеня . Про вступ до ВНЗ і мови нема
Треба підробіток• сегодня в 18:21
Ответ дляГлас_Народа
Тоді, вибачте, пхати її до 10 класу нерозумно.
Навіщо їй ті інтеграли, логарифми і органічна хімія? Лише зайвий стрес.
Консультуйтеся зі спеціалістами, яку роботу руками вона зможе виконувати і шукайте у тому напрямку навчальні заклади.
Буває, що такі діти добре відчувають матеріали і можуть працювати по дереву, наприклад.
Глас_Народа
• сегодня в 18:27
Ответ дляТреба підробіток
Та і я не хочу її пхати в 10-11 клас . Ну про яке навчання мова ? Хіба що соціалізація . донька залюбки іде до школи . Законодавсто вимагає повну шкільну освіту отримати