Я не в теме• сегодня в 17:42
Дівчата давайте по доброму посміємось зі своїх дітей підлітків,я перша почну.
Сьогоднішня ситуація,я вчора засолилила червону рибу,дзвоню з роботи питаю чи робив бутерброди ?каже ні бо він не знає як її порізати😂.Вчорашню їжу не їсть,сидить до вечора голодний поки я з роботи не прийду.
Бяки-козяки• 2 часа назад
Ответ дляЗабризкана водою
Мотивации, может, и не будет, но навыки-то останутся).
Может быть
Но теже навыки в более старшем возрасте осваиваются быстрее намного
Обращеница• сегодня в 19:04
і скільки ж вашому рочків підлітку?
і цікаво ким працює, може я і свого туди відправлю, а то тільки в школу ходить
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ничего хорошего- мама=прислуга
Да, він підріс і став собі готувати і все одно лінувався. Діти такі і є.
А на рахунок прислуги, да батьки кормлять своїх дітей до повноліття) нічого страшного в цьому не бачу
Вподобайден• 2 часа назад
Ответ дляМаруська Му
Ви хвора на голову?
Или мужик, их 90% озабоченных, а из тех обсосов, что сидят на женских форумах, так и все 100%
Україна понад усе!• 2 часа назад
Автор, ну что тут смеяться. У вас ребёнок с особенностями, подумайте над этим.
Я не в теме
• 2 часа назад
Ответ дляОбращеница
і скільки ж вашому рочків підлітку?
Сайти робить ,для компаній,і веде їх потім,ще кожен місяць йому оплачують.
Я не в теме
• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дякую за пораду,обовʼязково звернусь до лікаря
Бяки-козяки• 2 часа назад
Ответ дляЯ не в теме
В смысле,это симптомы рас или пограничное расстройство
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляЯ не в теме
Большая избирательность в еде, вы ж сами пишете, не ест вчерашнее. Я тоже не очень люблю не свежее, но невозможно ж голодным сидеть.
Забризкана водою• 2 часа назад
Ответ дляБяки-козяки
Может быть
Не всегда. Мы не знаем, действительно ли нейротипичен ребенок автора.
В старшем возрасте выше способность к абстрактному мышлению и лучше понимание логики процессов, но вместе с тем моторные паттерны уже закреплены и может быть накоплен опыт неудач, который будет барьером для освоения нового.
Что-то я, конечно, выучила, но с огромной задержкой. И надо понимать, что реакция у окружающих на низкий уровень навыков у подростка или молодого человека может быть сильно не поддерживающей, в духе советчиц. Не ’ок, я помогу тебе научиться’, а ’Как, ты ЕЩЕ не умеешь почистить картошку? Да я в твои годы уже наполеон сам выпекал’
Бяки-козяки• 2 часа назад
Ответ дляЗабризкана водою
Вряд ли в этом поколении кто-то будет говорить про свой наполеон
Моя мама тоже мне говорила а вот соседская девочка с 10 лет борщ варит (неблагополучные алкаши ) ,а ты нет ,безрукая никому не нужно
Меня это на кулинарные подвиги не сподвигло))
Забризкана водою• 2 часа назад
Ответ дляБяки-козяки
Мы не знаем. Украинское общество очень разношерстное и мультикультурное, с разными культурными традициями и подходом к организации быта. Мой посыл к автору был про то, что она не должна пропустить признаки диспраксии у ребенка. Вопрос не про готовку - диспраксия проявляется во множестве сфер жизни.
Бяки-козяки• 2 часа назад
Ответ дляЗабризкана водою
Автор вообще не предполагает что у него может быть какой-то диагноз
Пані з калабані• 2 часа назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Да, и подросток, который не может сам поесть- это таки беда, а не смех
Я теж не могла і не їла,бо не знала як,все було на кухні небезпечно зі слів мами - плита,ножі,ніколи вона мені не показувала як та плита вмикається.
Тро Нью-Йорку• 2 часа назад
Ответ дляПані з калабані
Ваша мама была нездорова или вы не нормотипичны?
Пані з калабані• 2 часа назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
І я нормальна і мама здорова. Гіперопіка.
Тро Нью-Йорку• 2 часа назад
Ответ дляПані з калабані
Значит дело в нездоровье вашей мамы. Нормальные родители четко понимают, что их задача обучить ребенка самообслуживанию вовремя, а не после родительской смерти. От этого зависит безопастность и даже жизнь этого самого ребенка
Пані з калабані• 2 часа назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не знаю чим вона не здорова,майже 70 років,все ще працює керівником підприємства. Але є такі тривожні мами і думають що діти потім самі все зможуть.
дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляЯ не в теме
В сестри дочка,також шістнадцять років,теж нічого не вміє готувати
Як навчили, так і маєте.
Прагматик флегма• 2 часа назад
Це взагалі не смішно. Дитина без рука? Чи дурна? Чи ви дурні, а дитина - лінива
Тро Нью-Йорку• 2 часа назад
Ответ дляПані з калабані
Тревожные мамы делают все, чтобы дети ничего без них не смогли
Пані з калабані• 2 часа назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я таких знаю багато,не думаю що вони якісь хворі,просто такий тип. У подруги 7річка сама нічого не робить,мій 3річка любить зі мною готувати.
дамаАмстердама• 2 часа назад
Ответ дляЯ не в теме
Ага лише цей підліток паралельно зі школою ще й заробляє біля сто тисяч гривень.
І не може собі доставку їжі замовити, маючи 100000 грн? Сидить голодний, чекає мамусю 😂. Це не смішно. В його віці може сам приготовити для себе і для вас
Чудовий каламбур• 1 час назад
Ой, мне 41 и я 90% блюд, которые наши женщины куховарят, не умею делать. Борщ раз 5 варила за жизнь, 1 раз солянку... ничего, живая-здоровая.
Анонім Секретар• 1 час назад
Ответ дляЧудовий каламбур
не треба борщ варити. треба приготувати собі їсти. порізати продукт чи зварити яйця. є різниця з борщом?
ОдинРазНадетое• 1 час назад
Боже мій,те не їдять,се не їдять
у мене два сина - підлітка, спортсмени,я не знаю що вони не їдять
вчорашнє,позавчорашнє,каструлями,м´ясо з м´ясом, булки,ще на ніч хліба.іноді боюсь що мене з´їдять.
КоролеВешна• 40 минут назад
Та ж фігня. Причому сам спроможний себе нагодувати. Думаю, що при всіх понтах на тему ’ я тут самий розумний’, він ще дитина, яка хоче знати, що ми поруч, любимо і він у безпеці.
КоролеВешна• 39 минут назад
Ответ дляЯ не в теме
У вас є діти?
У них є біле пальто і ввз свербить до ікоти
КоролеВешна• 38 минут назад
Ответ дляКучерявочка
Жесть тут плакать надо. А хотя спасибо за тему, позвоню своему скажу какой он молодец, сказал что купил крылья , кинет в духовку, к ним салат сделает, утром пиццу ел. Просто сейчас каникулы, питается , и покупает все сам
Рабіновічу 60 і він каже, що може 16 разів за ніч. - ну то й що, і ви кажіть
Сижуревувшоке• 37 минут назад
Ответ дляЯ не в теме
А ,ну тогда можем поржать !