А ось і я• Изменено вчера в 23:21
Чё то капец накрывает
Сидим с ребенком третий день ещё не закончили уроки. Так это у нас тут и чат jpt и ГДЗ все рядом.
За что нам такое (7 класс.
Якось так і живу• сегодня в 17:16
Ответ дляА ось і я
А якщо нічого не сдано? Чи сдано на 4 бала На уроці не відповідав?
4 це теж оцінка. Ця оцінка не має жодного значення для розвитку . Зараз це рівень вашої дитини. А все що ви разом на 12 балів на вирішували, це не її рівень. Це ваш рівень.
Гадаю_По_шнуркам• сегодня в 17:58
Ответ дляА ось і я
Зрозуміла, що вам нічого
Ваша дитина не має знань на ту оцінку, на яку ви їй пишете контрольні. І від того, що ви їх замість дитини робите, знання не лише не з´являються, але і зменшуються, бо ваша дитина навіть не намагається щось зробити сама, бо ви своєю поведінкою їй нав´язали думку, що вона ні на що не здатна. Ваша дитина не вміє вчитися, вміє лише чекати, щоб ви зробили, та списати. Ну ще іноді покивати головою, що типа все зрозумів. Але наступну контрольну так само сам нічого не зробить.
У моєї старшої доньки були 4 в табелі. І знаєте, земля не перестала крутитися. Дитина здала нмт на кб 184, а в універі з того предмету, з якого в школі була 4, у неї 84 зі 100. Тому що головне не оцінка, а знання і навичка вчитися.
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Ок. Наверное у меня какой-то уникальный ребёнок)) и одноклассники +/- тоже уникальные. Все остальные в стране нуш не тянут
Из класса, наверное, человек 5 тянут программу, остальные все с помощью родителей и репетиторов. У Вас или уникальный ребенок, или Вы пофигист. Проверить ещё надо что тот ребенок сам знает.
Якось так і живу• 43 минуты назад
Ответ дляБез комплексів
Ви не вірите в існування дітей що навчаються самі, без батьків і репетиторів? Вони існують. І їх більшість. Перевірка це тести що діти здають самостійно.