Вилосипедниця• вчера в 15:13

Ситуації де чоловік повністю все загрузив на жінку

Просто крик душі. На 7 років старший. Я була молода , дурна. Не засікла спочаткуоте все: рішай сама, як вирішиш так і буде. Не робив нічого, всі документи на мені, підключити інтернет - я, щось зламалося майстри на мені. Весь побут, дитина. Бути медсестрою,менеджером всього, робота.
Я ще до війни вже виграла. З початком війни розвилася взагалі депресія, небажання нічого. Зараз ситуація все ще гірше. Я взагалі не розумію нащо він мені. Я йому нащо то я розумію.
Недавно приклад, питає: де та електросушилка для ботинків, бо промочив. Я кажу, у тебе є ботинки на зміну, завтра вдягнеш другі. І так у всьому. Чи воно недоразвите? Я не розумію.
Останні півроку я вже в такому стані, що страшне. Я на все забила, з роботи звільнилася. Пів року просто лежу, миюся коли вже тхне. В хаті срач страшний, їсти не готую, на дитину забила, коли він не в школі , то просто сидить в телефоні. І мені пофіг на все.
Просто вигоріла що нічого не хочу. Секс ні, відмовляю йому, або раз в два місяць якщо вже сильно достає, просто лежу бревном і мені пофіг.Я не хочу бути нянькою дорослій людині, яка крім роботи нічого не розуміє, навіть як заплатити комуналку з картки.
Це в мене такий капець? Це мені таке недоразвите попалося? Чи я сама винувата що з початком відносин на собі все тягнула? І що тепер робити?
So_so• вчера в 15:25
Ответ дляВилосипедниця
Що принесе з магазина
Как из магазина? Он же кроме работы никуда не ходит))
Мона_Лиса• вчера в 15:25
Ответ дляВилосипедниця
Таке собі. Зп 35 тисяч. Спасає бо своє житло. Іначе ні
Коли помитись встанете то сходіть подайте заяву на розлучення
Госпожа Белладонна• вчера в 15:25
Ответ дляSo_so
Так депрессия это психиатрия, муж тут точно не причем.
так по ходу там муж вообще не при чем. А жена чья? не мужа ли? ЕЕ проблемы- это его проблемы. Пусть ведет к доктору раз такая срань у него дома твориться.
автор Вилосипедниця • вчера в 15:25
Ответ дляИнста_Богиня
ви вибрали ледачого інфантильного ,а тепер ы сама такою стали.Вітаю! його треба було кидати ще на початку.таке одоробло мало кому цікаве
Отож так і є. Ви праві. Мені було 20, йому 28 коли познайомилися. Я вже потім зрозуміла, що він нікому не був потрібен.
Педиатор_я• вчера в 15:25
Ответ дляМона_Лиса
Це ж треба встати
Мабуть можна онлайн заяву на розлучення подати, не встаючи)
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:26
Ответ дляВилосипедниця
Що принесе з магазина
Ну он не злобный у вас,я так поняла,просто у него лапки,ему так удобно. Готовьте ребенку только и мужу под настроение. А вообще,вам просто нужно отдохнуть.
Мона_Лиса• вчера в 15:26
Ответ дляSo_so
Тут діагноз депресія самі собі ставлять)) ржу... зима після осені прийшла- депресія, а ти чекала літо після осені чи що
автор Вилосипедниця • вчера в 15:26
Ответ дляСорока-ворона
А вы подарок? Безработная, в квартире срач (с), не моется
Останні півроку так. Бо за..бралася. навіть машини ламаються, от і я зламалася
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:26
Ответ дляВилосипедниця
Мало на троих сейчас (
ЖивунаБагамах• вчера в 15:27
Ответ дляВилосипедниця
Двері, вікна, теж було. Машина зламалася, теж моя проблема була
машина чия?
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:27
Ответ дляВилосипедниця
Откуда машины с ЗП 35 к.?
Нашли в капусте• вчера в 15:28
Не поняла почему вместо подать на развод и жить прекрасной жизнью, вы уволились с работы?
Это типа протест?
Так кому хуже вы сделали?

Не, я вас понимаю что все достало и муж - мудак высшей степени, но почему вы наказали себя - вопрос. И судя по всему к психологу
Мона_Лиса• вчера в 15:28
Ответ дляВилосипедниця
То йдіть на роботу, вашу аля депресію як рукою зніме))
автор Вилосипедниця • вчера в 15:29
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я вже півроку не працюю. А так. Ось дитині 12 років. Він зі мною все життя. Я ні одного дня за 12 років нікуди одна не поїхала. Бо чоловік не може, в нього робота. Я з дитиною просто мотаю срок як в тюрмі ці роки.
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:29
Ответ дляМона_Лиса
Пусть полежит отдохнет,чего вы ее на работу гоните?
Файна_зупка• вчера в 15:29
Ответ дляНашли в капусте
Это типа протест?
Так кому хуже вы сделали?

А мне в этой истории оба с приветом. Он и она в высшей степени, хотя нет, она даже больше.
автор Вилосипедниця • вчера в 15:29
Ответ дляЖивунаБагамах
машина чия?
Машина сімейна.
So_so• вчера в 15:30
Ответ дляВилосипедниця
И ребенок тоже ’срок в тюрьме’..
So_so• вчера в 15:30
Ответ дляВилосипедниця
Работу свою хоть любили?
Мона_Лиса• вчера в 15:30
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я її спасаю
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 15:31
Ответ дляВилосипедниця
Так а кто вам виноват?!я 6 лет езжу с детьми без мужа, и сама с подругами в короткие туры переключиться. То у него по работе не получилось,то мобилизация. Чего вы сидели, как квочка, подле него?
автор Вилосипедниця • вчера в 15:31
Ответ дляНашли в капусте
Это типа протест?
Так кому хуже вы сделали?

Це вже просто сил немає.
Мона_Лиса• вчера в 15:31
Ответ дляВилосипедниця
Ви колись пошкодуєте, що так думали.
На привозе• вчера в 15:31
Если фигура шик,ищи богатого паренька
автор Вилосипедниця • вчера в 15:31
Ответ дляSo_so
И ребенок тоже ’срок в тюрьме’..
Тому що на няньку ніколи грошей не було, а він не міг сидіти з дитиною, і не хотів
Нашли в капусте• вчера в 15:31
Ответ дляФайна_зупка
Ну да
Муж мудак, и вместо того чтобы пристрелить эту дохлую лошадь, она заодно пристрелила здоровую (уволилась)
Дура дурой
Мона_Лиса• вчера в 15:32
Ответ дляВилосипедниця
Продали б авто.
So_so• вчера в 15:33
Ответ дляВилосипедниця
И что? Прямо у всех вокруг няньки или мужья сидят с детьми.
Файна_зупка• вчера в 15:33
Ответ дляМона_Лиса
Ви колись пошкодуєте, що так думали.
Та какое-то ненормальное, честно. Сыну младшему 13 и это так классно, просто прогуляться, выпить где-то кофе с пироженым, или шаурму слопать и поболтать. А она блин в тюрьме
автор Вилосипедниця • вчера в 15:37
Ответ дляФайна_зупка
Бо дитина зі мною 24/7 12 років!!!
Ні бабушок ні няньок.