Любовь Калистратовна• сегодня в 12:41

Один похід в аптеку може коштувати півтори тисячі

Як жити тоді якщо зп 15 тисяч?
Не любовница• сегодня в 13:19
Ответ дляПотішаюся
Не звездите.
Гастрит как раз из-за того, что едите всякое ненужное дерьмо.
Каша артек на воде - самое то, что нужно. Она не дорогая
А якщо ерозивний гастрит з хелікобактером то теж від їжі ?
Тётушка Лошадь• сегодня в 13:23
Авторе, подумайте про медичне страхування. Мені страховка виходить 1200 на місяць. Препарати та консультації лікарів безкоштовно. Це дуже зручно
ЯНаПэПэ• сегодня в 13:25
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Якраз гастрит тому що немає грошей на норм харчування
Якраз дієтичне харчування дешеве.
ЯНаПэПэ• сегодня в 13:26
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Наведіть приклад
А що Ви їсте? Можете перерахувати список продуктів, які купуєте?
ЯНаПэПэ• сегодня в 13:27
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А чому їм всяке недобре,бо мала зп
Я собі наприклад не можу дозволити купити салат Ромен чи пароски чи апельсини
Це Ви при гастриті апельсини хочете їсти?
ЯНаПэПэ• сегодня в 13:28
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ціни на мʼясо бачили?
Звісно. А Ви? Яка ціна курятини, свинини?
автор Любовь Калистратовна • сегодня в 13:31
Ответ дляЯНаПэПэ
Яка дорога
ЯНаПэПэ• сегодня в 13:31
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Яка дорога
Яка ціна курятини і свинини?
Ответ дляКраля-Галя
Так, 200 грн філе
Це на скільки разів його вистачить поїсти?
мадам Везувий• сегодня в 13:37
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Это мы должны определить сколько филешек в день Вы сьедаете?
Вот Вам цена одной куриной филешки. То есть на полторы тысячи можно купить 26 таких филешек
Краля-Галя• сегодня в 13:45
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну смотря как Вы едите, мне раза на 4 хватит
Кашка-маняшка• сегодня в 13:54
Вірю,знаю,все дорого,колись частенько там була.Зараз ,дякувати Богу ,сильно взяла себе в руки,спина боліла жахливо,пішла на спорт,то потягнуло харучаванні і в аптеці буваю рідко.Півтора роки пашу,ну але і сплю,тиск,вага,спина,ноги і не відчуваю.
Кашка-маняшка• сегодня в 13:58
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Супчик,каша-вівсянка,гречка,варений буряк,пісне мʼясо Ц яйця варені.Ну хоч щось таке,це значно покращить,без дієти важко
автор Любовь Калистратовна • сегодня в 17:57
Ответ длямадам Везувий
Я не можу виділити півтори тисячі на філешки ,ви ніби як знущаєтесь
мадам Везувий• сегодня в 18:07
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну 57 гривен раз на два дня явно можете. А там, глядишь, сэкономите 1500 на таблетках
База_птеродактилей• сегодня в 18:37
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ешьте нормальную диетическую еду и не надо будет ходить в аптеку