Marka_mama• сегодня в 16:58

Гострий бронхіт

В сина все почалося з сухого кашлю. Дитина 4 дні кашляла не затихаючи, але не було ознак грві. На 5тий день підключилися соплі, піднялась температура 38. Були у лікаря, зробили ренген - пневмонії нема, тест на грип - негативний. Діагноз - вірусний бронхіт.
Мамусі, поділіться своїм досвідом лікування. Як довго тривав цей навязливий сухий кашель? Адже, що ми тільки не пробуєм, а кашель просто задавлює
So_so• сегодня в 17:00
А что врач назначил от сухого кашля? Кровь сдавали?
дамаБезСобачки• сегодня в 17:01
Температура на п´ятий день - це пряме показання для АБ. Нас педіатр все дитинство так лікувала і я вже сама цю схему вивчила.
Вірусний бронхіт - це наслідок Орві, коли температури вже нема, аму вас навпаки підскочила.
Червона рута• сегодня в 17:09
Ответ длядамаБезСобачки
А если темпер нет,то по вашему что,доктор мне поставила острый бронзит
Червона ікорка• сегодня в 17:11
Ответ длядамаБезСобачки
вирусный неосложненный бронхит - это и есть орви, никаких АБ на него не надо. если состояние будет ухудшаться, есть смысль сдать ОАК и СРБ и по ним что-то решать
Мамкиня доця• сегодня в 17:40
Месяц примерно
автор Marka_mama • сегодня в 18:06
Ответ дляМамкиня доця
Месяц примерно
Ого😱 моя психіка не витримає. Я не можу слухати цього, вибачте, ’гавкання’(((
Адже нічим, практично, він не знімається. Хіба що у сні, дещо рідше кашляє
дамаБезСобачки• сегодня в 18:12
Ответ дляMarka_mama
Активно виходить відмерлий епітелій і його треба вигавкати, а не задушувати кашльовий рефлекс.
автор Marka_mama • сегодня в 18:29
Ответ длядамаБезСобачки
Просто цей рефлекс кожні 2-4хв. Ось уже протягом пяти днів
З царем в голові• сегодня в 18:36
Ответ дляMarka_mama
Тос- май таблетки. Бронхолітин сироп 3 дні, після Ісландський мох.
Кондуктор маршрутки• сегодня в 18:38
Ответ длядамаБезСобачки
При грипі буває порізному. Вмалої якось на 7-8день піднялась знов темпа 39 і я викликала лікаря щоб виписав аб, а вона бактеріального не побасила і призначила мефенамінку (звісно я ще сама кров здала, яка була вірусна) через пару таблеток мефенамінки стан покращився.
к.Буланова• сегодня в 18:41
Я взагалі від відчаю, щоб хоч трохи призупинити цей нестерпний сухий кашель сінекод давала дитині. І з поїлкою завжди була - приступ кашлю, прошу пити. Через декілька днів педіатр сам призначив брохолітин.
Мамкиня доця• сегодня в 18:42
Ответ дляMarka_mama
Давайте что-то разжижающее
ЗавЛабСнаб• сегодня в 19:17
Ответ дляMarka_mama
Аугментин назначили? А кашель будет долго, несколько недель
автор Marka_mama • сегодня в 19:21
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ні, адже бронхіт вірусний.
Це так вимотує дитину, цей сухий гавкаючий кашель
So_so• сегодня в 19:22
Ответ дляMarka_mama
Так может у него коклюш?
автор Marka_mama • сегодня в 19:40
Ответ дляSo_so
Так может у него коклюш?
Він хворів коклюшем, коли був ще зовсім маленьким. До речі, кашель дуже нагадує той. Такий скрегочучий, гортанний, сухий
So_so• сегодня в 19:46
Ответ дляMarka_mama
Коклюшем можно болеть дважды. Но дело не в этом, анализ крови сдали? Важно понимать почему поднялась Т на 5й день.
ЗавЛабСнаб• 1 час назад
Ответ дляMarka_mama
Ні, адже бронхіт вірусний.
Что за ерунда, вы зачем ребенка в хронику вводите???? Посоветуйтесь с нормальным пульмонологом и быстрее начинайте АБ давать