Полуничка• 23 февраля в 19:34
при ходьбі відчвідчуваю як сіпається на правій нозі 2 пальці
Права нога та 3,4 палець сіпає при ходьбі. Що може бути?.
І руку ліву буває як оніміння іде
Але, на даний момент на руці лівій пальці рухливі але не такі як на правій руці
І руку ліву буває як оніміння іде
успокойте_Меня• 23 февраля в 19:59
О в мене ’поколює’ так противно безіменний іноді, дуже неприємно відчуття, як нитку хтось тягне.
І куди з цим
ПесиКот• 23 февраля в 20:31
это нерв где-то пережат или поврежден, но где - сами вы врядли найдете.
я на правой ноге только большой палец нормально чувствую, остальные - почти нет, но это у меня после перелома, уже настроилась жить с этим до конца