Кондуктор автобуса• вчера в 18:18
Відлякувачі для собак працюють?
Завелась на вулиці собака, прибилась і прижилась, видно люди підгодовують. Дитина боїться тепер ходити. Вона і не кусає, але дуже гавкає і лякає.
Чи працюють справді відлякувачі?
Хропочка з гривкою• вчера в 19:08
Авторе, такаж ситуація склалась, почали підгодовувати одного песика, тепер їх 4, великих і гавкучих дуже, я сама їх боюсь...
Мені порадили на Розетці відлякувачі в районі 700-1000 грн -по відгукам - працюють.
ТочноБудет• вчера в 19:08
Ответ дляКондуктор автобуса
Це до першого випадку, поки не покусає ви такі розумні в теорії.
Дитині ходити зі школи з пакетом гостинців, щоб перестати боятись?
Удалено администрацией...
Сокодавка ще та• вчера в 19:08
Ответ дляПоросенка
Удалено администрацией...
Ок. Обещанного 3 года ждут
Сокодавка ще та• вчера в 19:09
Ответ дляАльдебаран
Порекомендуйте який краще. Бо у приватному секторі собак бродячих багато. Доньку двічі цапнули, людей кусають. Страшно ходити.
Не покупала дорогие. Только несколько дешёвых.
Борець за гаманець• вчера в 19:15
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Ви знаєте, не знаю на рахунок ситуацій роздмуханих ЗМІ, але особисто на мене напали і покусали собаки, про це я не у ЗМІ прочитала. Я змушена була звертатися до травмпункту, робити прививку від стовбняка, від сказу вакцини не було (нащастя собака була не скажена). І це щастя, що я свою однорічну дитину встигла підняти вгору, бо уявляю, що б було з маленькою дитиною, бо напада не одна навіть собака, а зграя безпритульних
Сокодавка ще та• вчера в 19:11
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Вы щас прям как про русню написали) т е чтоб они не нападали, надо было с ними дружить)))
Т е если кто-то по умолчанию не любит собак (русню) быть ему покусанным))
ТочноБудет• вчера в 19:11
Ответ дляБалаболка
Тем летом меня на даче укусила собака. В итоге это повело за собой кучу проблем
Сделали укол от столбняка, на всякий случай в течение двух суток. Отслеживали эту собаку 10 дней на предмет бешенства
Ещё и врач в травмпунте сказал что сейчас в лесах много лис с бешенством и собаки, в основном которые из пригорода могут общаться с этими лисами .Отсюда вывод..
Удалено администрацией...
Пампушечка• вчера в 19:14
Ответ дляКондуктор автобуса
У нас собаки стерилізовані , чіповані , але повернені туди , звідки взяли . Тепер маємо зграю агресивних тварин ( зуби ніхто їм не відміняв) на житловому масиві , через нього дорога до школи і кожного місяця маємо випадки нападу собак на людей з рваними ранами.На колективні звернення мешканці громади отримують відписки з посиланням на Закон про жорстоке поводження з тваринами і рекомендаціями викликати поліцію . На жаль, Закону про захист людей не маємо (.
Борець за гаманець• вчера в 19:13
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Тобто ви рекомендуєте поекспериментувати з власним життям і життям дитини?
Каяспер• вчера в 19:15
Ответ дляПоросенка
Удалено администрацией...
Якось я йшла по вулиці у селі, років 5 мені було. У сусіда з цепу зірвався здоровий пес і за секунду повалив мене на землю. Не загриз тільки тому, що з нашого двору малий пес вибіг і як лев на нього кинувся. Переключив увагу на себе.
Через кілька секунд уже і власник цербера на місці був, і мій батько. Але якби не той малий собака, то було б запізно.
Сусід в той же день застрелив свого пса. А я ридала, бо мені його шкода було.
Як виросла і свої діти з´явилися, то розумію, що якби сусід пса не застрелив, то батько б порішав їх обох.
П.с. собак люблю, довго був у нас лабрадор, на жаль, вже не з нами.
Не люблю людей, які заводять/підгодовують і т.д. тварин, не виховуючи їх і не контролюючи їх дій.
ТочноБудет• вчера в 19:14
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Сокодавка ще та• вчера в 19:15
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Т е если кто-то не любит собак, его можно кусать?
Борець за гаманець• вчера в 19:17
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
То хтось і чиясь дитина тепер мають відповідати за дії нерадивих ’любителів’ тварин,які награвшись викидають їх на вулицю?
ТочноБудет• вчера в 19:17
Ответ дляБорець за гаманець
Поряд з моїм будинком живе зоощахисниця, вона часто годує безпритульних котіків і собак. Але вона це не робить біля будинків! Вона їх годує на пустирі, де люди не ходять! І годує вона їх сухим кормом, а не як деякі подібні вам благодєтєлі, що розкидають біля будинку кістки та недоїдки, на які збігаюся криси, і які може вхопити домашня тварина, та й безпритульним кістки шкодять, але ж ці ждобродєтєлі вважають що вони гарну справу роблять
Удалено администрацией...
Борець за гаманець• вчера в 19:24
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Такі,як я, це які? Я маю собаку явище писала,як я поводжуся, коли навпроти йдуть діти, якщо я заходжу в ліфт з людьми,я завжди питаю, чи люди не проти,що я поїду з ними і з собакою. І так,я не підгодовую собак біля будинків, але я допомагаю грошовими переказами притулкам тварин,а також переважно дітям на операції,інколи і дорослим, особливо військовим. І так, я не вважаю нормальним, коли безпритульні тварини становлять загрозу людям, бо так не має бути!
ТочноБудет• вчера в 19:20
Ответ дляБорець за гаманець
А я откуда знаю) Я никого не выбрасывала. Люди боятся пауков, собак, темноты. Но все эти вещи продолжат существовать, мы не одни в этом мире. Надо приспосабливаться.
Пампушечка• вчера в 19:21
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Поясніть мені , дорослій людині ( не дітям , які можуть зачіпати собак) , чого ті собаки зненацька нападають на людину , що спокійно йде? Гучно стукає підборами , шаркає кроксами ,їй літати потрібно ?
ТочноБудет• вчера в 19:21
Ответ дляБорець за гаманець
Тогда вы умничка и нам незачем спорить🌷
Борець за гаманець• вчера в 19:22
Ответ дляТочноБудет
Темнота і паук не загрожують життю, на випадок,якщо ви не розумієте різниці. Може вам отруйних змій під двері підкинути, аби ви навчилися підлаштовуватися до життя з ними?
Кондуктор автобуса
• вчера в 19:25
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Тобто треба, щоб жертвою стала дитина?
КрестьянинДиор• вчера в 19:30
Рекомендую Dazer і J-1003. Але перший дитині зручніше буде, там 1 кнопка .
Але другий - акумуляторний, що теж варте уваги
Маргарита и Мастер• вчера в 19:55
Ответ дляПоросенка
Удалено администрацией...
Маргарита и Мастер• вчера в 19:55
Ответ дляБорець за гаманець
Таке як ви ’розумне’ допоки не порве собака вас або вашу дитину....
Удалено администрацией...
Борець за гаманець• вчера в 19:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
Удалено администрацией...
Спокійна собака не кидається з гарчанням на перехожих....
Маргарита и Мастер• вчера в 19:56
Ответ дляБорець за гаманець
Автор писала,что бросается??
Борець за гаманець• вчера в 19:57
Ответ дляМаргарита и Мастер
Автор писала,что бросается??
’гавкає і не пускає’