Шлях до зірок• вчера в 20:35
Хто знімає кімнату з хозяйкою, як сплачуєте комунальні?
Бо знайома зняла кімнату за 5 тис. І за комунальні не платить.
жінка незаміжня• вчера в 21:41
Так это не дешево.Знакомый за 3 500 в областном центре однушку снимает и плюс коммуналка.А в каком городе она снимет комнату за 5 000 грн,в Киеве? С чужим человеком жить в одной квартире,это как общежитие или коммуналка.
Бадабум• вчера в 21:46
Ого...Он вище однушку за 8 штук здавали....Правда там телевізор квартиранги за 6 штук вкрали...
Шлях до зірок
• вчера в 21:49
Ответ дляБадабум
Таких цін в Києві немає вже...