Головний кошак• 01 марта в 16:40

СПА готель в Трускавці, який сподобався Вам?

Дрібка щастя• 01 марта в 16:42
Ріксос, Міротель, Хіжина СПА.
Але більше сподобалось в Східниці Три сини і донька.
автор Головний кошак • 01 марта в 16:42
Ответ дляДрібка щастя
Ріксос, Міротель, Хіжина СПА.
Дякую!
НетЕщеНаверное• 01 марта в 16:44
Молдова
Ошеламиссимо• 01 марта в 16:46
Ответ дляГоловний кошак
Дякую!
Я жила в приватному секторі коло ’хіжини спа’. Скажу Вам досить популярне місце, якщо є відпочиваючі були постійно, навіть в міжсезоння, значить популярний заклад.
В нас путівки були в Лісову Пісню. Теж всім подобалося
Невгамовна сила• 01 марта в 16:51
Ответ дляОшеламиссимо
Туди часто їздять на день- два
Кудлата хмаринка• 04 марта в 13:29
Ответ дляДрібка щастя
Ріксос, Міротель, Хіжина СПА.
всі так його рекламують, але як туди попасти, там ніколи місць немає. Друге питання у мене - хто всі ці люди, яким нормально 5-6 тис за добу викласти.
Дрібка щастя• 04 марта в 13:35
Ответ дляКудлата хмаринка
У порівнянні з багатьма готелями, які за ті ж 6-7-8-10 тисяч на добу надають тільки номер і в кращому випадку сніданок, тут три разове харчування, лікарі, мінеральна вода, величезне спа і аквапарк. Плюс територія для прогулянок і дитячий центр, як у великих трц.
Кудлата хмаринка• 04 марта в 13:42
Ответ дляДрібка щастя
не знаю як відкоментувати, я на такі ціни не дивлюсь, знаходила і з харчуванням за 2-3 тис. Платити 10 тис на добу не маю можливості