пані Солоха• 1 час назад
Ви б розлучилися, якби ваші діти просили?
Це їх тато. Але він не вміє бути татом, вони його не те що не люблять, а ненавидять. Сьогодні діти підійшли до мене і попросили розлучатися з татом. Ми його ненавидимо. Не хочемо бачити. Нам потрібен інший або ніякого.
Він на них кричить, бо хоче щоб вони його слухали, в молодшого ОКР, і це чоловіка бісить як він говорить. Сам виріс з татом алкоголіком,який також на нього кричав і нічому не навчив.
До мене чоловік відноситься добре, а от діти його бісять поведінкою і тп.
Мені це самій не подобається, я йому говорю постійно що це діти, що з ними так не можна, і ми сваримося,бо я не так виховую дітей.
В мене вже немає сил розриватися.
Вже не розумію чи сама хочу вже розлучитися чи я накручую себе.
Розумію що без нього буде дітям краще. Але як йому це сказати не знаю.
Дітям 14 і 9 років.
Можливо хтось був в подібній ситуації, як ви вчинили?
Мені дуже болить за дітей.
Боюся що вони мені потім не пробачать цього і закриються від мене.
В мене вже немає сил розриватися.
Дітям 14 і 9 років.
Мені дуже болить за дітей.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Розлучення, заради дітей
Налагодити(постаратися)
Інший варіант
Ластоноша• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
А сейчас дети такие, думают только о себе
А о ком они должны думать в 14 и 9? О родителях? О маме, как она без папки проживёт? О папе, почему он кроме как орать ничего не умеет?
Сволочи, а не дети. Совсем не заботятся о взрослых.
Закуйовджена життям• 1 час назад
Развелась, дети были такого же возраста. Сейчас имеют нормального отца, язык отчимом не поворачивается его назвать
Санька-4b93• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Ага через 5 лет свалят в свою жизнь, а мать пофиг что одинокая, срать дети хотели на мать
Ага, а муж - хамло, прям гарантия счастливой старости
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляМост_Устал
отец может возненавидеть детей как предателей.
не дети этим процессом рулят.
и женщина не должна перекладывать такое решение на детей типа я не причем -дети попросили.
не дети этим процессом рулят.
Та хай хоч всреться. Зараз діти ненавидять його - це типо краще?
Бадабум• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Говорила і не раз, він заводиться, починає говорити що вони балувані мною.
А сам он где был все это время, пока вы их баловали? Мне так это блть нравится - ты их не так воспитала. Воспитывал бы тоже, а то очень удобная позиция - нихера не делать, а потом обвинять маму, что она делает все не так. Мудак
пані Солоха
• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Но муж же был с ним у психиатра (там требуется согласие обоих родителей), он знает, что ребенок принимает лечение, ходит на терапию?
Не був, про лікування звісно знає
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляБадабум
І мудаку треба розповісти, що він мудак і що діти мріють, щоб мама подала на розлучення.
Не про море мріють чи іграшки, мля, а про розлучення!!!!
Дон Пэдро• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
В нього мама в селі. Але він не поїде до неї.
А ви до своєї?
Курочка• 1 час назад
Алина жопу себе помыть не может, но раздает советы на счет детей . Да уж
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Сдать детей
Самого старшого віддати свекрусі нехай довиховує
Забобонний фрукт• 1 час назад
Моей подруге 45 лет и ее родители не развелись из-за детей.
Сейчас живут. как кошка с собакой, а подруга спрашивает- какого хрена не развелись?
Дон Пэдро• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Він постійно говорить що в інших діти нормальні, а в нас дебіли і тд. Хоча сам нічого їх не навчив. Бо сам не вміє говорити з дітьми, лише крики, матюки, приниження і купа претензій.
Матюки і приниження щодо дітей.
Я б не розлучалася. Я б вбила і винесла його.
пані Солоха
• 1 час назад
Ответ дляДон Пэдро
А ви до своєї?
Квартира мені подарована батьками
ДелиВерка• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Он вообще может молчать?
Есть такие деспоты что доипется просто по приколу. Это конечно тяжело, но нет, если вам с ним хорошо, то я б не разводилась, но если он и вам мозг имеет, то конечно да, зачем терпеть идиота. Надо быть в гармонии с природой.
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
Они свалят скоро,и мать с отцом будут прекрасно вместе жить, вот о чём они должны думать
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляСанька-4b93
Дети тоже не гарантия счастливой старости
Гуру троллинга• 1 час назад
Ні, не розлучилась би. Але ви маєте чоловіку пояснити, що гестапівське виховання зараз вже не актуальне.
Я у мами теж просила, щоб розлучилася, мій батько був тираном по відношенню до нас, маму не чіпав, а нас бив і просто знущався нескінченними щоденними вечірніми «бесідами» (читай криками) з ремінцем армійським з пряжкою. Ми дихнути боялися, коли він був вдома. Це мій біль до цього часу, хоч батька вже немає. Мама не розлучилися, ми з братом у 19 років почали жити окремо і всім стало спокійніше.
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Родителям в кайф, они мазохисты
Пусть подруга к ним не лезет
Забобонний фрукт• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Родителям в кайф, они мазохисты
Пусть подруга к ним не лезет
Она и не лезет, они заебывают ее
Ластоноша• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Ну так их нужно было научить так думать кому-то, не правда ли? Они же на голову родителей не сдались по собственному желанию? Их родили исходя из своих соображений эти взрослые люди, а ума дать не могут своим детям, так как сами его не имеют.
ДелиВерка• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
Ой, я б развелась. Наверное. Тяжело с таким, это ад. Я такого одного знала, это для семьи был тепло до конца жизни. Просто так заводился, без причины, но там жена подстрекал каждые 5 минут очень сильно. В итоге она же и пострадала потом.
Магиня• 1 час назад
Ответ дляпані Солоха
А діти не балувані?
Татко алкоголік?
Якось дивно звучить: ’Ми його ненавидимо. Не хочемо бачити.’ Якісь ще причини є окрім ору?
Не розумію чому ваші малі діти просять батьків розлучитися.
Татко алкоголік?
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Она и не лезет, они заебывают ее
Ну пусть границы выстроит
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляЛастоноша
Мама и папа видимо детям не говорили что любят друг друга, при них не целовались.
Это ошибка взрослых
пані Солоха
• 1 час назад
Ответ дляосень харашо
Автор,а вы,что думаете? Кака вам с ним живется?
Чесно кажучи морально з ним дуже важко. Але він вірний, завжди додому, на пиво не ходить, мене не ображає. Але відношення до дітей мене дуже лякає. Таке враження що вони не його і він їх не любить.