ПотеряласЯ Я...• 03 марта в 08:33
Цены на бензин видели?
Я заправляюсь на дешевой заправке - плюс 4 грн со вчерашнего дня...
И это к тому, что в январе уже было подорожание на 3 грн.
И это типо планово без учёта войны на ближнем востоке.
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:26
Ответ длякнопкодав
Ніжками ходити багато і фітнесцентр не треба.
Не каждый может ходить. Возраст.
кнопкодав• 03 марта в 09:26
Ответ дляМарафетчица
Пенсіонери тільки такі й їдять. І бідні. А в 90-ті ми всі такі їли. Пусті, з підсмажкою з цибулі і моркви на олії. Подивилась у гуглі, зараз вони 150 грн 5 кг. Але вони розварюються в кашу і на смак жахливі.
Ніколи в 90-ті так не їла, тьфу-тьфу.
Ну що ви, мамо!• 03 марта в 09:26
Ответ дляМишка-шалунишка
Если посещать фитнесцентры. Но не все могут.
Фітнес не спадає від ожиріння. Це міф бідних
Веселуха Муха• 03 марта в 09:26
Ответ дляНу що ви, мамо!
Якщо купити норм макарони і правильно споживати то можна не жирніти і не отікати
А если вместо макарон купить мясо и яйца, то вообще класс. Но речь идет о дешевых продуктах, каким местом макароны твердых сортов к дешевым?
кнопкодав• 03 марта в 09:27
Ответ дляМишка-шалунишка
Нет, на такси дешевле. Зачем покупать машину?
Якщо є, то викинути?
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:27
Ответ дляНу що ви, мамо!
Причём ожирение?
кнопкодав• 03 марта в 09:27
Ответ дляМишка-шалунишка
Купите электрокар.
Аха-ха, дуже влучно порада в наших реаліях.
Ну що ви, мамо!• 03 марта в 09:28
Ответ дляВеселуха Муха
Якщо навіть дешеві не їсти відрами, а в межах свого дефіциту то нічого не станеться. Хоч булку їжте хоч печиво саме дешеве. Люди просто міри не знають
Веселуха Муха• 03 марта в 09:31
Ответ дляМишка-шалунишка
Причём ожирение?
При том, что оно наступает очень стремительно от употребления одних быстрых углей, а они это и есть все дешевые продукты
кнопкодав• 03 марта в 09:28
Ответ дляНу що ви, мамо!
Продукти і все інше теж на шару?
Ні, на жаль, а було б непогано )))
Ну що ви, мамо!• 03 марта в 09:29
Ответ дляМишка-шалунишка
Причём ожирение?
А при чому фітнес центри до стрункості? Це про якість тіла. Займатись можна вдома безкоштовно, плп то не для лінивий жоп
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:29
Ответ длякнопкодав
Якщо є, то викинути?
Нет. Мысли вслух. При общении с другими, сошлись во мнении.
Цена личного авто и стоимость в такси...
Марафетчица• 03 марта в 09:29
Ответ длякнопкодав
Менше їсти треба і все буде гуд. І менше чухні в голову брати.
Я коли голодна, зла стаю
. А мені не можна, я з людьми працюю, ще й переважно зі старенькими, терпіння треба море їх вислуховувати і розраджувати. Вони до речі більшість вже зараз так харчуються, добре що в нашому місті у всіх пенсіонерів є можливість за безкоштовними обідами ходити, то хоч не голодують.
кнопкодав• 03 марта в 09:29
Ответ дляМишка-шалунишка
Не каждый может ходить. Возраст.
Рух - життя
Веселуха Муха• 03 марта в 09:30
Ответ дляНу що ви, мамо!
При чем тут мера?
Чтоб насытится организму нужно сбалансированное питание - жиры, белки и углеводы, а в дешевых продуктах пальмовое масло и быстрые углеводы, после которых уже через час хочется есть, потому-что организм не получил нормы питательных веществ
кнопкодав• 03 марта в 09:32
Ответ дляМишка-шалунишка
Коли бувають якісь трабли з авто, то таксі дуже незручно, насправді.
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:31
Ответ длякнопкодав
Сейчас уже много станций, да и в частном секторе можно организовать всё.
Видела девушку, встала посреди дороги в центре, и включила зарядку от ближайшего магазина. Тупая - не контролирует ничего((
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:35
Ответ дляВеселуха Муха
При чем тут мера?
Философия. А мне не хочется есть. А кому хочется - может быть признаком какой-либо болезни - её нужно кормить...
кнопкодав• 03 марта в 09:35
Ответ дляМишка-шалунишка
Не хочеться бути рабом станцій, живу в приватному секторі, і в цьому році було багато проблем з зарядкою електричок. Так хотіла собі електричку, але після цієї зими передумала )))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 марта в 09:35
Ответ дляМишка-шалунишка
прям посеред дороги включила зарядку?
шось ви вигадуєте...
Марафетчица• 03 марта в 09:35
Ответ длякнопкодав
Якщо суглоби здорові, а після 45-50 майже в усіх артрози, коксартрози.
Та й взуття дуже дороге, коли багато ходиш пішки, воно моментально зношується. Не будеш же кожен сезон нове купувати. Де ж тіх грошей набрати? Чоботи, наприклад, я 5-7 років ношу. А коли багато пішки ходила, то пару років і адью.
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:36
Ответ длякнопкодав
Так, згідна. Але...
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:38
Ответ длякнопкодав
Ставят оборудование. Я не про розетку.
Броніки для Моніки• 03 марта в 09:39
Ответ дляВеселуха Муха
Ясно, що дешеві. Баріла 47 грн 500 грам
Мишка-шалунишка• 03 марта в 09:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
прям посеред дороги включила зарядку?
шось ви вигадуєте...
Через окно видела, днём.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 марта в 09:40
Ответ дляМишка-шалунишка
Через окно видела, днём.
Ага... вірю) подовжувач від магазину тягнула метрів на 50-100?
Веселуха Муха• 03 марта в 09:40
Ответ дляМишка-шалунишка
Какой бред
Если человеку через час после пустых макарон хочется есть, то он болен по вашему
Пишите еще )
Пес Патрон• 03 марта в 09:40
Ответ дляТочу ляси
В той теме(вчера) автора говном закидали...за что? Хз.
Девочка пожаловалась на рост цен...
Одно слово- @@@@@@@
Девочка пожаловалась на рост цен...
Одно слово- @@@@@@@
так здесь сидят проплаченные зелибобом и кричат уря!
кнопкодав• 03 марта в 09:40
Ответ дляМишка-шалунишка
Ставят оборудование. Я не про розетку.
Я теж не про неї