Чумачечая_• 05 марта в 18:51

Что планируете готовить на праздничный стол на 8 марта?

Что для дома будете готовить и что на работу понесете с коллегами отмечать ?
Пилосмок працює• 05 марта в 19:58
Та м´ясо якесь га вогні, тортик, готуватись особливо не будемо.

Гостра на язик• 05 марта в 20:09
окрошка, как семейная традиция, которой уже более полувека. шашльік и овощи, грибьі на мангале. тортик, фруктьі, вьіпивка и усё.
Сиджу тихенько• 05 марта в 20:34
Ответ длянеДоЖиру
Скорей бы битва за пасхальный стол....
Холивар паски vs куличики.
Я матуся, мені можно• 05 марта в 21:07
Дома тортик, на работе полноценный сабантуй с поляной и алкоголем. У нас коллектив женщин в возрасте, привыкли 8 мастера праздновать всю жизнь
Мне без сахара• 05 марта в 21:18
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Бухгалтера?
Я матуся, мені можно• 05 марта в 21:19
Ответ дляМне без сахара
Бухгалтера?
Нет, но тоже в офисе
Пригаю-цибаю• 05 марта в 21:21
День піци влаштовуєм з родичами..

Балаболка• 05 марта в 21:25
Можливо, зроблю усім свято - насмажу пиріжків з картоплею і позву брата і маму - вони обожнюють, а я рідко їх смажу, бо шкідливо ) А мамі особисто спечу на подарунок меренговий рулет її улюблений
Ну що ви, мамо!• 06 марта в 16:57
Ответ дляАльдебаран
За зиму 8? Ого! Це як можливо?
В мене 8 за 5 років налипло і я тільки опом´яталась їх скидать.
Це так важко. За місяць по 2 кг йде з колосальними зусиллями.
А тут 8 за зиму.....
Візьіміть 8 пакетів цукру і покладіть поруч і зрозумійте яка це маса
За 21 день ті 8 кг скинете
Тракторні війська• 27 марта в 15:01
Ответ дляMs. Доброта
Ну подивіться в кишені у чоловіка
В нього що, немає такого посвідчення

Та воно у всіх ЧОЛОВІКІВ є)
ЧОЛОВІКИ захищають свої родини, а не ж@дівську наволоч, яка порозбігалась по всьому світу з накраденими у вас і у всіх українців грошима. Шкода, що ті, хто загинув, так і не зрозуміли, що захищали ж@дів з награбованими у них і їхніх родин грошима, а не захищали свої родини!!! Адже їх родини так і продовжують жити в корупційній державі, де править бєзпрєдєл, тупість, і ж@ ди!! Єдине ’щастя’ для родини загиблого - це пільги на те, на що ціни піднімаються постійно, і, можливо, 15 млн грн, якщо пощастить забрати тіло, яке влада не зацікавлена забирати. Але то вже кощунство радіти цим 15 млн грн замість живої людини.....
Тому ЧОЛОВІК - це той, хто захищає свою РОДИНУ, а не жидву і їх статки у договорняку, який сьогодні вбиває людей і нищить міста , землі і державу в цілому!!!