Не танцую- но пою• 05 марта в 21:15

Мужчина пришел на работу и сначала начал клеить коллег. Психология

Представляем ситуацию.
Пришел мужчина в новую компанию. Женат, двое деток маленьких, 39 лет.
Поначалу стрелял глазками всем, потом зацепился за конкретную сотрудницу и не отлипает от нее три месяца.
Весь офис в шоке, но особо не обсуждаем.
Это что же должно быть в семье, чтобы мужчина вел себя как свободный?
Ластовиння• 05 марта в 21:18
та ожет он просто мамкин казанова
Мама Чели• 05 марта в 21:19
А вы все стоите в очереди и ждете, когда он к кому-то их вас прилипнет
Sgreen• 05 марта в 21:25
Тішить своє его. А так то, різне може бути. Якщо жінки розумні, то швидко поставлять на місце. Якщо спраглі до чоловічої уваги, то будуть вестися. Все просто
tereska• 05 марта в 21:29
Та він, мабуть, закольобаний тією сімʼєю з маленькими дітьми. Хтось додому біжить, а він нарочно засиджується, фліртує та триндякає бо йому треба жіноча увага, а вдома цього немає - діти, діти, діти.
Чи просто кобелина по життю і нічого його не змінить.
Скользкая• 05 марта в 21:33
Якщо вам не приємно або не подобається то просто потрібно поговорити з керівництвом хай Казанова роботу робить а не пір´я розпускає.
Я б навпаки почала б його тролити типу кого сьогодні ДонЖуан буде брачні танці танцювати. Пару раз так постібать і нагадати йому про роботу то трохи спуститься на землю Мачо.
АсобеннАя• 05 марта в 22:28
Ответ дляtereska
Кобеліна, 100%
Перекус беру завжди• 06 марта в 00:40
Я люблю?