как тебе такое илон маск• сегодня в 14:08
Таке плаття на весілля до сина?
Весілля влітку. Дивлюсь таке плаття. Колір ще можливо зміню але фасон подобається. Що скажете не занадто? Своє фото додаю.
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Автор, чесно колір не ваш, на фоні білоі нареченої воно буде як грязне.
Невже немає інших кольорів
вам потрібно щось яскраве, ефектне))) а ви -аби фіруру показати
Не хвилюйтесь помітять що ви гарна, але колір якись «сірий»
Невже немає інших кольорів
Я ж казала що колір буду ще вибирати, але вже і цей фасон не хочу.
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Маю рацію• 1 час назад
Ответ дляНенька наша
Почему надо согласовывать?
Так вроде все уже обсудили, осталось позвать невесту и спросить
Залізний кіготь• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
От і правильно. Ви хоч і гарна, до молодої далеко, тому виберіть щось більш скромніше але ефектніше, стильне модне, можна не класику, ви гарна, вам усе піде
Маю рацію• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Буду дивитись щось таке, але це тему китай, там може така тряпка прийти
Прекрасно. Будет удобнее,чем Вике Бэкхем. Неуместная мамаша всегда повышает градус события.
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Бекхем красотка. В неї фігура відпад на 50 років
Большой секретик• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не издевайтесь над собой. Ну какое тему. Езжайте в большой тц и выбирайте вживую .
Большой секретик• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ще часто Шейн попадаються як їх якість?
Шейн мусор
Борисфенка• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ви також такий фортель покажете? Нема нічого гіршого, чим свекруха, яка виглядає, як престаріла проститутка.
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляБольшой секретик
Я не хочу ТЦ вони всі так кидаються, в тих бутіках. Я буду брати в інеті з приміркою
Уходя дверю не хлопать• 1 час назад
Ответ дляШкала Радощів
Ой, ну не треба ото
не гоніть ) в автора набагато гарні ша фігура
І як для мами дорослого сина то взагалі шикарна .Просто зона декольте може підвести в тій сукні
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ну який фортель. Мені Бекхем дуже гарна, подобаються як пара з Девідом. 👌
Большой секретик• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Если вы в Киеве, то сюда можно сходить.
Ну или у них же онлайн заказать, если что-то понравится. Там никто не кидается на покупателей. Спокойной можно перемерить хоть весь магазин
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляБольшой секретик
Если вы в Киеве, то сюда можно сходить.
Ні я не в Києві)))
Маю рацію• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Абсолютно.
Но там был страшный скандал с неуместным поведением, вы в курсе? Конечно, там припадочная невеста. Но надо иметь в виду: сочтет ли ваша невестка и ее семья уместной демонстрацию сексапильности открытого тела ( а вы очень горячая женщина, тут бы слегка прикрыть лучше). Я бы не подставляла так сына, для декольте и разрезов на всю ногу достаточно других поводов.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
А легку придурковатість їй преса пробачить, і публіка також.
Вам обов´язково показувати сіські і піські на весіллі свого сина? Чоловік що каже?
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Декольте для стоячей груди, пардон. Но и в целом платье, я бы сказала, вызывающее и переключающее внимание на вас, но событие-то будет у ваших детей.
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Грудь висяча ви описались😎
Пургену мне• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вже таке дивлюсь. Але міді мені не гарно, або довге, або коротке. В таких я як віруюча
Таке набагато краще
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляПургену мне
Таке набагато краще
Тут фігура в дівчини гарна, на мені буде як на штунді. Я мала міді плаття то жах. Або мені коротке або довге
как тебе такое илон маск
• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
фото
Дякую. Щось не додумалась через джпт. Якось не скромно🥹 в джпт груди зробив
Метелик• 1 час назад
Мамка Стіфлера.
Якщо ви весільна мама, то плечі прикрити й сісі вивалювати не варто.
У вас прекрасна фігура, тож точно можете собі підібрати більш вишукане й повірте - погляди до old money не менш прикуті (приклад Кейт Міддлтон)
Мрії у вирії• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Мій теж 6 років зустрічався з 17 років. Зріст десь 168 вага 58-59.
Ого ми з вами одного зросту та ваги🙂
Леопардові панчохи• 1 час назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
А мені подобається. У вас гарні свої груди, просто треба білизна, яка їх підніме і буде те саме.
Карма хамелеона• 1 час назад
Класне плаття. Беріть. Не треба отих закритих зашорених міді кольору... самі знаєте чого
Точу ляси• 1 час назад
Ответ дляЦікавий писочок
Может свадьба в бело-бежевых тонах (как раз осенью на такой была). А так, да, странно матери жениха быть в цвете невесты (в принципе, как и гостям). Еще будет как с Бекхэмами
А можете контекста добавить, для тех кто все пропустил?
Что происходит, это не сын? Почему такие фото?