Некомильфо• 10 марта в 18:06
Кто выселял родственника принудительно, сколько у вас заняло это времени, денег?
Имеется в виду выписать по документам.
Может подскажите подводные камни и к чему быть готовым?
Неробименінерви• 10 марта в 20:23
Ответ дляНекомильфо
Так я дзвонила, мені дівчинка там сказала що нібито без проблем. А сюди я спитала. чи є щось, що маю знати з досвіду інших щоб підготуватись.
А Ви уточнювали, що це член родини? Ну, якщо пообіцяли, то випишуть.
Чемна панночка• 10 марта в 20:26
Ответ дляНеробименінерви
Ну підіть спробуйте виписати члена родини. Хочеться подивитись як це у Вас вийде😂
Виписала більше 10 за останній рік, включно з дітьми і чоловіками призовного віку, оскільки подавала нерухомість
Чемна панночка• 10 марта в 20:27
Ответ дляНеробименінерви
Тут на один вірний комент наставили фіолетових тіток. Не випишите Ви родича через цнап, це можливо лише НЕ З ЧЛЕНАМИ РОДИНИ. В вашому випадку лише через суд, або за його згодою, тобто він повинен зробити це сам, або надати довіреність.
Якщо член родини не власник, то ніяка згода не потрібна
Некомильфо
• 10 марта в 20:27
Ответ дляНеробименінерви
Саме так, уточнювала. Мене і здивувало те, що ніби то спростили цю процедуру, тому що раніше мені казали, що законно родича не можна виписати в нікуди. Тобто людину мають одночасно кудись прописати. Якась маячня була.
Аль де Барановна• 10 марта в 21:12
Ответ дляНекомильфо
тут мені колись доказували що чоловік не може прописати дитину в квартирі без згоди і присутності власників всіх) так оно і вище такі самі про виписку пишуть .Давно вже можна одним днем без згоди і людина може дізнатись через роки про це