Борець за гаманець• 11 марта в 15:44

У кого партнер хропить, що допомогло, щоб обидва висипались?

Анонимушка• 11 марта в 15:44
Подсрачник
ротцвеники• 11 марта в 15:45
Інша кімната
Борисфенка• 11 марта в 15:46
Сіпап-апарат, ціна питання 2000 доларів
Некомильфо• 11 марта в 15:46
Тихесенько бужу, перегортається на інший бік і припиняє хропіти. Коли я сплю, то не чую.
Напланетянка• 11 марта в 15:46
Я сплю крепко и не слышу
Невгамовна сила• 11 марта в 15:46
втомлююсь і не чую))) Допомогли підйоми (мої) у 5 ранку, тому в 22 год я вже труп, засинаю і нічого не чую
ПлакалаВАвто• 11 марта в 15:49
Мені пофіг. Я виросла в одній кімнаті з бабусею, що хропіла. Коли я хочу спати, мені нічого не заважає.
А тепер і я сама хроплю.
Латексне альтер ЕГО• 11 марта в 15:49
По морде получает) и переварачивается, так не храпит
дамаБезСобачки• 11 марта в 15:49
Спимо в різних кімнатах. Вже давно. Бо обом треба працювати. А це неможливо бо я цілу ніч не сплю, а він весь час просинається від підсрачників.
Докладальниця• 11 марта в 15:50
Спати в окремих спальнях
СирОжино пирОжино• 11 марта в 15:50
Ми вирішили це питання , спимо в окремих кімнатах.
No problems• 11 марта в 15:51
Главное уснуть первой. Толкаю, нос зажимаю. Иногда переходит в коридор на гостевой диван.
Рогнеда Карповна• 11 марта в 15:52
Я в берушах і під мелатоніном. Але фіг там.
Минулої суботи мелатонін замінила на віскарь - спала як дитина, не чула ні звуку.
Дюймовочка• 11 марта в 15:55
только спать в отдельных комнатах
Сіґеле-міґеле• 11 марта в 15:57
інша кімната.
Отчебучкина• 11 марта в 16:07
спать раздельно
Сиреневая цапля• 11 марта в 16:14
Развод
Бабка-ежика• 11 марта в 16:14
Толкаю , он переворачивается и перестает
Налитое яблочко• 11 марта в 16:27
Толкала, переворачивался. Но это не надолго. Спим отдельно. Красота
Хата на мати• 11 марта в 16:36
Я долго страдала от храпа мужчины, и вот, когда наконец эта проблема устранилась, я сама начала храпеть))
Это песТня. Иногда сама себя своим же храпом бужу