Борець за гаманець• 11 марта в 15:44
У кого партнер хропить, що допомогло, щоб обидва висипались?
Некомильфо• 11 марта в 15:46
Тихесенько бужу, перегортається на інший бік і припиняє хропіти. Коли я сплю, то не чую.
Невгамовна сила• 11 марта в 15:46
втомлююсь і не чую))) Допомогли підйоми (мої) у 5 ранку, тому в 22 год я вже труп, засинаю і нічого не чую
ПлакалаВАвто• 11 марта в 15:49
Мені пофіг. Я виросла в одній кімнаті з бабусею, що хропіла. Коли я хочу спати, мені нічого не заважає.
А тепер і я сама хроплю.
дамаБезСобачки• 11 марта в 15:49
Спимо в різних кімнатах. Вже давно. Бо обом треба працювати. А це неможливо бо я цілу ніч не сплю, а він весь час просинається від підсрачників.
No problems• 11 марта в 15:51
Главное уснуть первой. Толкаю, нос зажимаю. Иногда переходит в коридор на гостевой диван.
Рогнеда Карповна• 11 марта в 15:52
Я в берушах і під мелатоніном. Але фіг там.
Минулої суботи мелатонін замінила на віскарь - спала як дитина, не чула ні звуку.
Налитое яблочко• 11 марта в 16:27
Толкала, переворачивался. Но это не надолго. Спим отдельно. Красота
Хата на мати• 11 марта в 16:36
Я долго страдала от храпа мужчины, и вот, когда наконец эта проблема устранилась, я сама начала храпеть))
Это песТня. Иногда сама себя своим же храпом бужу