PORKA• вчера в 21:54

У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток

У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток, — розпорядження підписав міський голова на основі звернення начальника Вінницького об’єднаного міського ТЦК

Для оповіщення створили кілька десятків мобільних груп, які залучатимуть представників місцевої влади, ОСББ, поліції та ТЦК, залежно від типу житлової забудови.

Повістки вручатимуть особисто під підпис громадянина. У разі відмови отримати повістку, відсутності за адресою або інших обставин, члени групи складатимуть відповідний акт і повідомлятимуть про це керівництво.
Нервогенератор• вчера в 22:10
Ответ дляБутерброд и я
Та якесь дивне нововведення 🤣
+1, как назад в прошлое на 4 года назад…повестки, прям ностальгия)))
Все же понимают что кто хотел - уже на фронте давно, а кто не хочет воевать, тем пофиг на ту повестку. Никто дверь не откроет и даже если вручат, то не придет по ней в ТЦК
Любительница• вчера в 22:09
Ответ дляБутерброд и я
Штраф просто так не випишуть. Треба тєло знайти
Ні, не треба. Там строк 7 чи 10 днів. Не прийшов за повісткою - плати гроші.
Казну треба наповнювати, тому будуть виписувати ті штрафи швидко та у великій кількості
автор PORKA • вчера в 22:11
Вообще-то это в законе написано 1000 лет назад, что и полиция и тцк и жек могут принести домой повестку, ничего нового в этом нет.
Бутерброд и я• вчера в 22:11
Ответ дляЛюбительница
А наразі чому тоді інші правила?
У резерві+ у людей роками розшук за неявку по повістці.
І що просять?- з´явитися і постанову отримати. Без цього штрафу немає
Та не реву я• вчера в 22:12
Ответ длякак тебе такое илон маск
Составление акта и уведомление руководства - прям как в ссср
Особенно понравился акт у разі відсутності за адресою або інших обставин
Бутерброд и я• вчера в 22:12
Ответ дляPORKA
Тисячу років тому тцк було?
автор PORKA • вчера в 22:12
Ответ дляБутерброд и я
Тисячу років тому тцк було?
Директриссимо• вчера в 22:13
Ответ дляPORKA
Скоро такие группы будут везде
Удалено администрацией...
Та не реву я• вчера в 22:15
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
А вы уже там были?
автор PORKA • вчера в 22:16
Ответ дляТа не реву я
А вы уже там были?
Я уже была в СССР. Больше не хочу!
Та не реву я• вчера в 22:16
Ответ дляЛюбительница
Нема такого.
ФруктЕщеТот• вчера в 22:17
Ответ дляТа не реву я
А вы уже там были?
Ессно. И жила и родственников там имею в разных регионах, и классиков читала в той самой русской школе. И даже трудовую деятельность там начинала.
Та не реву я• вчера в 22:18
Ответ дляPORKA
Я уже была в СССР. Больше не хочу!
Так вас туда и не возьмут.
автор PORKA • вчера в 22:18
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
Та не реву я• вчера в 22:18
Ответ дляФруктЕщеТот
И что вас там так напугало?
ФруктЕщеТот• вчера в 22:18
Ответ дляPORKA
Удалено администрацией...
Омлетик• вчера в 22:18
А це законно? Це входить до повноважень мера, голови ОСББ, старост? Мер взагалі може таке підписувати і вимагати таке? Може до суду краще? Щодо законності таких розпоряджень. Це жах, якщо там пройде і люди промовчать - буде скрізь.
автор PORKA • вчера в 22:19
Ответ дляОмлетик
Все законно
Та не реву я• вчера в 22:19
Ответ дляОмлетик
Какой суд в стране,где нет законов? Забудьте.
автор PORKA • вчера в 22:19
Ответ дляОмлетик
Омлетик• вчера в 22:19
Ответ дляPORKA
Все законно
Ви повноваження мера бачили? Ви знаете його зону відповідальності?
автор PORKA • вчера в 22:20
Ответ дляТа не реву я
Омлетик• вчера в 22:20
Ответ дляТа не реву я
Ні, якщо буде рішення в розголос, кіна не буде. Це вже не цирк, а хорор якійсь.
Пез Году Неделя• вчера в 22:21
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Та не реву я• вчера в 22:21
Ответ дляОмлетик
Не верите?Петлю на шее затягивают постепенно.
Омлетик• вчера в 22:21
Ответ дляPORKA
фото
Ви пишете рішення, але на якій підставі воно видане? Це не повноваження мера міста. Взагалі.
автор PORKA • вчера в 22:22
Ответ дляОмлетик
Почитайте на основании чего там же
Омлетик• вчера в 22:22
Ответ дляПез Году Неделя
Удалено администрацией...
А, Дякую що підказали. То най пише далі.
Дюймовочка• вчера в 22:23
Ответ дляБутерброд и я
Штраф може накласти суд. Чи щось помінялось?
Бутерброд и я• вчера в 22:24
Ответ дляДюймовочка
Якщо людина пише заяву і визнає ,що здійснила порушення, то видається постанова і все. Навіщо суд?
Це ,як і про порушення правил дорожнього руху, якщо зупинили на дорозі - до суду ж ніхто не йде