PORKA• вчера в 21:54
У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток
У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток, — розпорядження підписав міський голова на основі звернення начальника Вінницького об’єднаного міського ТЦК
Для оповіщення створили кілька десятків мобільних груп, які залучатимуть представників місцевої влади, ОСББ, поліції та ТЦК, залежно від типу житлової забудови.
Повістки вручатимуть особисто під підпис громадянина. У разі відмови отримати повістку, відсутності за адресою або інших обставин, члени групи складатимуть відповідний акт і повідомлятимуть про це керівництво.
ФруктЕщеТот• вчера в 22:28
Ответ дляТа не реву я
И что вас там так напугало?
Удалено администрацией...
Та не реву я• вчера в 22:25
Ответ дляДюймовочка
Штраф може накласти суд. Чи щось помінялось?
Почему суд?
Бутерброд и я• вчера в 22:27
Ответ дляДюймовочка
У резерві+ є штраф онлайн. Там є подача заяви і визнання себе порушником.
Або ж треба з´явитися до тцк і отримати постанову або довести,що нічого не порушував і вимагати зняти
Та не реву я• вчера в 22:28
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
И каким образом вы защищаете это украинское благоденствие от русского болота?
Не поняла, причём фиолетовая тётенька к моему вопросу?
Летюча помилка• вчера в 22:31
лучше бы что-то с СЗЧ сделали, а то ловят, те убегают и так по кругу. Такое впечатление, что им выгодны СЗЧ, чтобы их потом отправить в штрафбаты.
Дюймовочка• вчера в 22:31
Ответ дляБутерброд и я
Якщо людина пише заяву і визнає ,що здійснила порушення, то видається постанова і все. Навіщо суд?
Це ,як і про порушення правил дорожнього руху, якщо зупинили на дорозі - до суду ж ніхто не йде
СУсідська бабця продавала петрушку під АТБ.Ніхто штраф на місці з неї не взяв. Передали справу в суд, як адмінпорушення, бабцю полаяли і оштрафували на 51 грн.Чому з неї не взяли штраф на місці і не виписали квитанцію?
Та не реву я• вчера в 22:31
Ответ для...аяприкольная
Ужас война, а они мобилизацию обьявляют
.
Мер Винницы молоток
. Мер Винницы молоток
Вас уже мобилизовали?А то ужас,война, а вы на форуме хихоньки устроили.
ФруктЕщеТот• вчера в 22:36
Ответ дляТа не реву я
Всеми возможными и доступными. . Россия это гребаное болото, в котором они тусуются веками, трахая во всех позах собственное простое население
Сравните что сделал Китай. за 30 лет,и что Россия.А мы все эти 30 лет были под ними.60-70% бизнеса так или иначе контролировалось российским бизнесом.Именно поэтому идёт война.О6и теряют сферу влияния,территории и рабов,которые ишачили на них столетиями.
P.s.К фиолетовым тетка Я никакого отношения не имею.
Бутерброд и я• вчера в 22:36
Ответ дляДюймовочка
Ще раз - штраф за неявку по повістці, не проходження влк і в цілому за порушення обліку виписують тільки після явки чи подачі добровільно заяви.
Начальник має право накладати стягнення.
Тому ніякого суду в даному випадку не потрібно.
Аналогічно і з порушенням ПДР.
Та не реву я• вчера в 22:37
Ответ дляФруктЕщеТот
Так бы и сказали,что ваш ник Наодинці.Я бы не тратила на глупости время.
Бутерброд и я• вчера в 22:38
Ответ дляДюймовочка
Про бабцю - залежить яку норму законодавства вона порушила. І які повноваження були у того, хто виявив її протиправні дії.
Вони уповноважені складати протокол і не уповноважені притягувати до відповідальності.
Тому потрібно рішення відповідних органів влади
Дюймовочка• вчера в 22:39
Ответ дляБутерброд и я
Аналогічно і з порушенням ПДР.
Зрозуміло, бабця з петрушкою і неявка по повістці -це різні адмінпорушення
Полонянка SexShop-а!• вчера в 22:39
Ответ дляТа не реву я
Чаревну і мобілізували? Що Ви?! Вона ж тільки патякати може, а справ нуль
Полонянка SexShop-а!• вчера в 22:40
Ответ дляФруктЕщеТот
Єдиний спосіб це на нулі. Все інше, то це просто слова.
Дюймовочка• вчера в 22:41
Ответ дляБутерброд и я
Торгувала під АТБ, виявила правопорушення патрульна поліція
PORKA
• вчера в 22:41
Ответ дляЛетюча помилка
штрафбаби
Та не реву я• вчера в 22:44
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ага,на ноле убить могут.Поэтому её работу в международной компании с отличной зарплатой и будущей максимальной пенсией пусть защищает дядька слесарь или тракторист.Их же не жаль.Такая вот у людей жизненная философия.
Бутерброд и я• вчера в 22:47
Ответ дляДюймовочка
Ну вони мають право на складання протоколу
Летюча помилка• вчера в 22:51
Ответ дляPORKA
штрафбаби
знакомый служит в медчасти такого штрафного батальона где-то в Черкасской области. Привозят СЗЧ, боевая подготовка, и отправляют на фронт, только их там уже стерегут как в тюрьме.
Вопрос какая ценность в такой бригаде? Что они там навоюют?
Кудесница_с_пургеном• сегодня в 00:08
я б пошла в такую группу без зарплаты только с перерывом на сон и душ
но не возьмут