Болтушка Му• 13 марта в 21:04

Rozetka удалила на своём сайте русскоязычную версию. Это плюс или минус?

Зробіть вибір:
вже голосів: 525
Плюс для Розетки
Плюс для конкурентов
Минус для Розетки
Минус для конкурентов
Братья Капли• вчера в 11:17
Ответ дляСвекруховна
Мы все владеем украинским, если вдруг не знали. Киев название города, он не умеет разговаривать. Ясен пень что имеется ввиду киевляне
Так я ще раз вам пишу, де ви там чуєте скрізь російську в тому Києві? Бо я все більше чую українську.
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 11:17
Ответ дляБратья Капли
Ну нехай собі розмовляють, в чому біда. А навіщо ця міжнародна мова тут? Чому не англійська чи іспанська? Французька? Вони теж міжнародні і не державні. Давайте тоді вже всі
Тому що тут так склалося історично, що міжнародна мова в нас - російська. Тому що просто Росія - найближчій наш сусід.
Бува і таке• вчера в 11:18
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
🤮🤮назву отого 💩пишіть з маленької .
Ми їхні сусіди також . Але мову українську там не почуєш .
KriskaA• вчера в 11:18
Ответ дляСвекруховна
Так это у вас палает. Мне лично всё равно на каком языке вы говорите. Не я вам рассказываю какой у вас родной язык, а вы мне. Мой родной русский, моим детям аналогично, этого никому не изменить! Успокойтесь, займитесь личной жизнью, а не тратьте время на чужую
Та яке палає - ви про що. Це планомірне доведення своєї думки і позиції до вас, хто планомірно, кожного дня топить про мову агресора тут, на форумі. Мова - зброя, і ви це прекрасно знаєте. Всьо равно вам ? Ага - ця гілка це показує :))) І оскільки ви тут вже гаруєте зранку - то треба так розуміти приватного життя не маєте :)))
Деловитая• вчера в 11:22
Ответ дляБува і таке
Це пише та , чиї баби й діди завезені були з тамбова на українську землю?
Язиката , на сру форум пішла .
І там своїх мовнюков обзивай .
Удалено администрацией...
Братья Капли• вчера в 11:20
Ответ дляПетриківна
Ну Киев ладно, но пару дней назад по марафону рассказывали что и Одесса зросийщена, что родной язык одесситов когда-то был украинский. Вот зачем эту чушь втюхивать. Тогда бы года назвали, когда Одесса говорила українською?
В Одесу, звісно, інтелігенцію і керівний склад навезли з росії, з усіма витікаючими. А жив і працював підкажіть хто? І якою мовою вони мали спілкуватися? Так само і з Києвом. Звідкіль тут могли взятись ’корінні російськомовні кияни’?
Бува і таке• вчера в 11:20
Ответ дляДеловитая
Удалено администрацией...
Додому, до хати зі своїм язиком
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 11:21
Ответ дляКому там слова не давали
😂 уймись, москалько, твоя теорія хибна
Удалено администрацией...
KriskaA• вчера в 11:21
Ответ дляБратья Капли
ну удома вона її чує - вона ж писала: фсє маі на радном.
Так, в Києві вже здебільшого українська. А в Одесі 40 укр на 60 рос - це старі ! І я приємно вражена цим фактом.Молодь - 70 укр на 30 рос. Сфера обслуговування 99% українська.
KriskaA• вчера в 11:22
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Не просто сусід, а до 2013 року - метрополія.
Бува і таке• вчера в 11:22
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Удалено администрацией...
Іпанько, рос -офіційний язик ерефіі .
Українська -українців
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 11:23
Ответ дляДеловитая
Удалено администрацией...
Деловитая• вчера в 11:23
Ответ дляБува і таке
Додому, до хати зі своїм язиком
Я как раз дома,где по украински только из сёл на суржике.Указывать-у себя в халупе,ясно?
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 11:24
Ответ дляБува і таке
А хто такі мовнюки, язиката 🤬?
Ось ти, наприклад)
Петриківна• вчера в 11:24
А все можно было бы решить очень просто, если бы наша влала признала , что в Украина есть какой-то процент русских украинцев, русскоязычных украинцев, но государственный язык один - украинский. Но оставляем не колет школ для таких детей ( или как второй иностранный). И поверьте , никто бы не пошел бы учиться на русском , и все бы перестали сраться. Но тогда бы народ повернул бы головы на действия Влады, а оно им надо? А так спокойно воруют и подкидывают дровишки в мовный костер
Бува і таке• вчера в 11:24
Ответ дляДеловитая
Рос шовінізм у всій красі .
Халупи -то твоє . Ісконно рускіє
Свекруховна• вчера в 11:25
Ответ дляKriskaA
А кто спрашивает вашей думки? Ну вы серьезно думаете что она кому то нужна или интересна? Сколько ещё должно пройти лет, чтобы вы поняли, что это никому не интересно? Ещё десяток лет пройдет, мужиков перебьют, остаток молодежи выедет, завезут сомалийцев , и тогда у вас будет второе пришествие)) Будите их учить как нужно мову любить 🤣
Петриківна• вчера в 11:26
Ответ дляБратья Капли
А до того як навезли? Яка мова там була ?
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 11:27
Ответ дляБратья Капли
Я чую багато української в Києві, але російської все ж таки більше.
KriskaA• вчера в 11:27
Ответ дляБратья Капли
Доречі з приводу одеситів і укр мови. У нас квартира в Одесі на Маразліївській, паралельна вулиця - Буніна була. Ну Буніна я люблю, класний письменник, совєти ненавидів - думала, що не будуть прибирати його ім´я - але ж ні, вулицю перейменували. Ну я так побухтіла - думаю, а на честь кого ж, хто така Ніна Строката....А виявилося, що це унікальна і неймовірна жінка....Дуже раджу - почитайте про її боротьбу проти червоного монстра:
https://www.istpravda.com.ua/articles/5c0b5fa4ec8d...
Бува і таке• вчера в 11:27
Ответ дляСвекруховна
«БудИте»
Не будемо.
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 11:27
Ответ дляБратья Капли
Деловитая• вчера в 11:27
Ответ дляБува і таке
Рос шовінізм у всій красі .
Халупи -то твоє . Ісконно рускіє
Ну у кого что болит,никак не успокоишься.
Надоела,ума ни на копейку.
Бува і таке• вчера в 11:29
Ответ дляДеловитая
Надоела,ума ни на копейку.
Яке ти примітивне і просте . Як 5 копійок .
KriskaA• вчера в 11:29
Ответ дляСвекруховна
Удалено администрацией...
KriskaA• вчера в 11:30
Ответ дляБува і таке
«БудИте»
Не будемо.
Удалено администрацией...
Бува і таке• вчера в 11:31
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Кажу ж рос шовінізм у всій красі .
Деловитая• вчера в 11:32
Ответ дляБува і таке
Ой,ну кто б о примитиве говорил,не позорься,позорище.
И побольше лайков себе ставь под каждым постом,непризнанное.
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 11:31
Ответ дляБува і таке
🤮🤮назву отого 💩пишіть з маленької .
Тому що вони більші в багато разів. Це просто логічно, що, якщо країна велика, її мову знатимуть усі сусіди. А навпаки так не працює.
А чому я маю писати із помилками? Це ж принизливо якраз для того, хто так пише. Одразу видно, що такі слабкі й ниці, тільки що й спроможні, що з маленької літери щось там написати.

Якщо країна сильна, вона писатиме усі назви з великої літери, але спокійно й ввічливо ракетою йопне. І в цьому й буде сила. А не в недолугому тявканні з-під плітнусу.
KriskaA• вчера в 11:32
Ответ дляБува і таке
Кажу ж рос шовінізм у всій красі .
І головне - це біосміття навіть і не планує змінювати свою наглючу поведінку ! Ну кацапи і є кацапи - тут немає що додати.