Знову Я• 16 марта в 19:01
Передозування віт Д в дитини
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3826079
Я писала про рвоту
Але чоловік розповів зараз нюанс. А саме: в суботу, два дні тому - він їй дав не 1 каплю, а всі 5!
А в ранці неділі - температура. А в пн - от те що я написала в тій темі.
Лікаря не вдалося, але записалася на завтра в приватну. Думаю до педіатра, гастроентеролога; перевірю: кров ЗАК, кров біохімія по печінці і підшлунковій; узд орг черевн порожн.
Дитина раз поринала, і все. Ацетон до денного сну зафіксувала, і до сну вже я його збила. Дитина на дієті, активність апетит зберржені. Єдине що стула - не було сьогодні. Ожидаю.
5-6-7 крапель - це по 1000МО кожна*
Наскільки все серйозно, хтось може підказати?
Я писала про рвоту
5-6-7 крапель - це по 1000МО кожна*
Знову Я
• 16 марта в 19:30
Ответ дляТоматико
У Вас або вірус або Грип
Да чому грип? Ну поясніть
КонхфЭдкаТузик• 16 марта в 19:30
Ответ дляЗнову Я
Вот. Розкажіть що знач зірвала і чим?
Бо я з тиз мам що їдять як в групі прикорм з фейсбука, умовно. Броколі, каші на воді, свіжі овочі, патісони, варене риба мясо, домашні желе
Тому я не шарю що таке зврвати
Діти часто горіхами і тістом зривають підшлункову. Організм бачить, що не справляється, викликає рвоту, щоб очиститися і потім все добре. Часто ротавіруси так проявляються: 1-2рази вирвав і потім все добре. Лікування одне на всі випадки - декілька днів дієти і виключити з раціону молочні продукти на цей час.
Знову Я
• 16 марта в 19:31
Ответ дляТоматико
У Вас або вірус або Грип
Як грип сам минув-то? Ну один день помірної темп з АКТИВНИМИ скачками до ночі
Знову Я
• 16 марта в 19:33
Ответ дляДиректриссимо
Вирус дает интоксикацию и температуру, ребенок мало пьет, а еще если худощавый и имеет мало гликемических запасов, и привет ацетон. Ацетон нужно выпаривать, давать сладкое, фруктозу ту же развести дать.
Ну води п‘є дофіга, в садку не знаю, не виключаю що до вихідних таки мало місце зневоднення за тиждень садка🤷♀️
Але ацетон пробув годину (як зафіксувала), через год (півтори) вже не було, білі тести, вже три шт білих
Я давала пиття з цукром і електроліт (ну бо рвота яка неяка)
Знову Я
• 16 марта в 19:34
Ответ дляДиректриссимо
Доречі стул настав. Не діарея. Гарний
КокошинЭль• 16 марта в 19:34
Ответ дляЗнову Я
Це не грип, я що, грип не бачила
Це однозначно ні
Просто я намагаюся до купи зв‘язати
Типу просто ацетон від темп (хоч і невеликої; хоч і вперше, бо я робила ж завжди, завжди по нулям) чи щось по жкт, чи ці горіхи дебільні
Чи віт Д плюс через добу горіхи (жиророзчинний ж вітамін, отримав жирів конску дощу і засвоївся)
Це однозначно ні
Просто я намагаюся до купи зв‘язати
Вірус і грип це різні речі …
Все вам правильно пишуть звичайний вірус, зараз ходе ротовірус - невелика температура, рвота, понос його симптоми.
Знову Я
• 16 марта в 19:34
Ответ дляДиректриссимо
Окей не грипп, лечите стмптоматически как любой вирус.
Я підо до лікаря завтра все спитаю
Головне що не передоз, і що скоріш підшл і печінка норм
Симптоматики нема наразі, навіть температури
Знову Я
• 16 марта в 19:35
Ответ дляДиректриссимо
Ничего. По новым протоколам это нормальная профилактическая доза для ребенка без дефицита.
Дивно
Я впевнена що у мене колись бкли каплі з написам 500. Там шо, теж 250 в каплі по аналогіі?
Це відкриття, я думала пишуть великими цифрами дозу в каплі😳
Знову Я
• 16 марта в 19:37
Ответ дляРозумна Губка
У вас иные проблемы
А на счет д3 хоть анализ сдайте
Может он и не нужен
А на счет д3 хоть анализ сдайте
Может он и не нужен
Ну у мене є переконання що потоібен всім. Дуже багато лікарів кажуть що в нашій широті і при раціоні такому - то такі речі як магній, Д3, - дефіцит у кожного
Здати можна. Але 500 на добу це ж ні про що
Директриссимо• 16 марта в 19:37
Ответ дляЗнову Я
Дивно
Нужно смотреть инструкцию
Знову Я
• 16 марта в 19:37
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Да, бачила
Ну я теж на горіхи досі грішу
На іоні віруса дала навантаження
Ну я теж на горіхи досі грішу
На іоні віруса дала навантаження
Знову Я
• 16 марта в 19:38
Ответ дляКокошинЭль
Вірус і грип це різні речі …
Поноса нема, от щойно стул відбувся
Знову Я
• 16 марта в 19:38
Ответ дляКокошинЭль
Вірус і грип це різні речі …
Думаю обичний, не ентеровірус. Якийсь як грві
Знову Я
• 16 марта в 19:53
Ответ дляДиректриссимо
Нужно смотреть инструкцию
Це точно
Я вчора мало не стала лікуувати кісту засобом від вагінозу. Добре що глянула в інструкцію. Засумнівалася. І заглянула в бумажку від лікаря після узд. Виявляється страхова мені не той препарат замовила. Я могла тупо 10 днів втратити, а кіста болить
Купила нормальні вранці
А ті лишила на випадок вагінозу
Купила нормальні вранці
А ті лишила на випадок вагінозу
ОноВамнадо• 16 марта в 20:14
Не может быть передоза, организм берет ровно столько сколько может усвоить, по этому и говорят что приемы по 10 тыс разово это деньги на ветер.
Знову Я
• 16 марта в 20:34
Ответ дляОноВамнадо
Іе добре
А якщо нема блювоти, може я можу припинити електроліт? Вона щось його не жалує
Доль Чекомбана• 16 марта в 22:01
Ответ дляДиректриссимо
У моего ребенка так грипп А и начинался, температура и рвота, раз 4-5 пришлось давать противорвотное.
Та ротавирус банально может очень по разному протекать.