Потрібен крем знайшла його на Єві цікавить чи там оригінал?
Сонячний день• вчера в 17:25
Я думаю что нет и никогда там не покупаю. Вы решайте сами.
В чем проблема заказать аналогичный с того же айхерба , пользоваться с удовольствием и не задаваться подобным вопросом ?
Ответ дляСонячний день
Косметолог порадив саме цей
Почемучка• вчера в 18:07
В жодному разі не куйте нічого брендового в єві. Там виключно паль. І про це є купа тем і випадків обговорення в неті.
Ответ дляПочемучка
Дякую,а підскажіть сайти косметики можливо де можна купувати?як з мейкап і нотіно?