Кручу хвости• 18 марта в 11:01
Поділіться досвідом прийому Флуоксетину
Дівчата, поділіться, як заходили на Флуоксетин.
Перший раз призначили і вирішила пити АД. Призначили через панічні атаки, апатію.
Приймаю 5 днів. Було більш менш, на 6 пішли панічні атаки, кидає в жар та холод, голова крутиться.
Я розумію що за часту побічні протягом 2 тижнів. Лікар сказав додати гідазепам для прикриття.
Як ви на нього заходили? Скільки були побочки?
Кручу хвости
• 18 марта в 11:13
У вас жодних побічних не було? 😳може мені він просто не підходить тоді 🥹.
Свезло так свезло• 18 марта в 11:19
Ответ дляКручу хвости
а вам прикриття призначили якесь?
Кручу хвости
• 18 марта в 11:26
Ответ дляСвезло так свезло
а вам прикриття призначили якесь?
Гідазепам якщо буде погано. Сьогодні випила перший раз, бо були жахливо
Свезло так свезло• 18 марта в 11:26
Ответ дляКручу хвости
ну от і прикривайтеся, 10-14 днів, тільки потім можна шось думати - підходить чи ні
Свезло так свезло• 18 марта в 11:27
Ответ дляКручу хвости
під язик
Кручу хвости
• 18 марта в 11:33
Ответ дляСвезло так свезло
під язик
Ви лікар чи пацієнт)?
Ви теж пили цей ад?
Свезло так свезло• 18 марта в 11:39
Ответ дляКручу хвости
Ви лікар чи пацієнт)?
Ви теж пили цей ад?
а взагалі чого ви на форумі питаєте? тут понасовєтують, спитайте у лікаря
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 марта в 11:41
Ответ дляКручу хвости
Не накручивайте себя.
Флуоксетин даже наращивать не нужно, можно даже с целой таблетки сразу начинать. И не прикрывать
Кручу хвости
• 18 марта в 11:48
Ответ дляСвезло так свезло
Я питаю як у інших проходило входження. З лікарем на звʼязку і він сказав що це норма і може штормити 2 тижні.
А в інтернеті одиниці відгуків що від флуоксетину такі побочки, більшість з 1 дня пʼє як нурофен.
Питаю бо цікаво чи є ще такі як я і якщо є, скільки ця вся ʼпобічна дискотекаʼ продовжувалась.
Не більше 💁🏼♀️
Кручу хвости
• 18 марта в 11:49
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Не накручивайте себя.
Мені цілу і призначили. І прикриття за потреби. От, потреба вилізла сьогодні
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 марта в 11:56
Ответ дляСвезло так свезло
Уже Вы насоветовали под язык гидазепам ложить. Может у неё другая форма гидазепама, который под язык не ложится
Кручу хвости
• 18 марта в 11:57
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В мене та що можна під язик :). З Гідазепамом питань нема. Виключно до Флуоксетину.
Дякую.
Свезло так свезло• 18 марта в 11:59
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ще скажіть рідка)))
Свезло так свезло• 18 марта в 12:00
Ответ дляКручу хвости
Дякую.
да все нормально автор, багато хто через це проходили і ви пройдете!
Свезло так свезло• 18 марта в 12:02
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
доречі про підязик, у мене ліки від тахікардії іншим способом не засвоювалис - не діяли, тільки так. так що не будемо недооцінювати)))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 марта в 12:05
Ответ дляСвезло так свезло
Доречі, нанести тонким шаром на шкіру, у мене ліки від лишаю іншим способом не засвоювалис - не діяли
Свезло так свезло• 18 марта в 12:07
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
мені подобається ваше почуття гумору, трошки таке - якбудто я в цнап прийшла
Кручу хвости
• 18 марта в 12:24
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую❤️