Дрони масовано атакували Краснодар, в місті пожежі Минулої ночі українські безпілотні літальні апарати масовано атакували об’єкти російських окупантів в місті Краснодар (Північний Кавказ, 365 кілометрів від найближчої ділянки фронту).
Про це з посиланням на численні повідомлення місцевих жителів та оприлюднені ними в соціальних мережах відповідні відео повідомляють російські та українські новинні засоби масової інформації.
На роликах видно сильно пожежу в обласному центрі, місцеві скаржаться на різкий запах задимлення. На іншому ролику зафіксована невелика, але яскрава пожежа в вікні житлового багатоквартирного будинку.
Люди кажуть, що вибухи, стрілянина протиповітряної оборони і загоряння тривали всю ніч. Російські пропагандисти, які називають себе «воєнкорами», скаржаться (переклад з російської):
«БПЛА над Краснодарським краєм вже літають фактично як удома. Більшість збитків відбувається вже безпосередньо над об’єктами інфраструктури – тобто в момент атаки, а не на підльоті. Ресурс ракет для «Панцирів» не безкінечний» видосик