Зроблено у 80-х• 1 час назад
Батьки розповідають, що зять служить у війську, хоча це не так
Жінка з чоловіком та дітьми давно виїхали за кордон. Чоловік виїхав на законних підставах.
І от випливає інформація, що, виявляється, батьки деяким родичам та друзям (в яких служать чоловіки) кажуть, що зять героїчно захищає державу. Але справа в тому, що з боку чоловіка є ті, хто знає, де він і знає родичів та друзів батьків зі сторони жінки. Тобто у будь-який момент інформація може виплисти, коли вони зустрінуться десь у магазині.
Донька сказала батькам, щоб не придумували казок і говорили, як є. Але вони свідомо кажуть не правду.
І коли правда спливе буде виглядати або так, що донька і зять просили брехати батьків, або що батьки свідомо брехали за власним бажанням.
Леннон_Жив!• 1 час назад
Ответ дляротцвеники
Вы в этой истории зеленая завистливая борец за правду.
Знаю таких, ни нормальной личной жизни, ни денег..
Перекус беру завжди• 1 час назад
Ответ дляротцвеники
Автор донька
Черный Ловелас• 1 час назад
ну так правильно зять служит в нато и героически держит оборону Мюнхенского котла в чем проблема?
Злюка бобер• 1 час назад
Это их дело что говорить, пусть говорят что посчитают нужным , всем до одного места где их зять выехал и молодец .
Правильно_Валерчик• 1 час назад
Ні, буде виглядати, що батьки самі придумали брехати, бо соромляться, що чоловік виїхав.
Не переживайте
Треба підробіток• 1 час назад
А вам не все равно. Какая разница тем, кто за границей, кто и что о них здесь подумает? А родители сами будут разгребать кашу, которую заварили , в случае чего
Пустощі-веселощі• 1 час назад
Моя знакомая всем говорит равнять щелепи, а у самой зять выехал, а сын прячется
Зроблено у 80-х
• 1 час назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не переживайте
Так воно і є
Моль Моллівна• 1 час назад
ой, рот не заклеишь.
пусть говорят, что хотят. их же будут придцрками считать
котопёс• 46 минут назад
Родители видимо потом будут порошайничать у знакомых, рассказывая, что зять героический инвалид, пенсия маленькая, а лекарства дорогие и надо внуков кормить.
Ms. Android• 42 минуты назад
Ответ дляЗдесяЯ
Какая разница, они что возвращаться собираются?
Та ні 🙅♀️.
Хто ж таких цінних кадрів в Україну поверне ?