Можу брикнути• 19 марта в 20:47
Давайте честно, вы читаете книги?
За последние два года например, сколько прочитали?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Не читаю.
Читаю регулярно.
Читала раньше.
Не люблю читать.
Читаю мало.
Мяо мой мяо• 19 марта в 21:18
Ответ дляЯ тут Живу
Бачила багато відгуків в читацьких групах, і перевидання теж про щось говорить, це не зовсім мій жанр, але візьму до уваги. Дякую!
З фантастики дуже хвалять Колонію Кідрука.
Я вже купила, але там такий об´єм.. страшно братися.
Черпак_для_фантазий• 19 марта в 21:20
Раніше читала багато. 1-2 книги за вихідні легко. Бувало в день ставила собі план прочитати не менше 100 сторінок і притримувалась його фактично завжди. За останні 4 роки не дочитала жодної книги 😔
Анонім Завгосп• 19 марта в 21:24
Ответ дляМяо мой мяо
О, я бачила її в бібліотеці. Але мала вже багато набраних книг, тому поки пропустила.
Теж кількість сторінок вразила.
Вона більше до фантастики , тобто до подій чи до роздумів про суспільство на фоні фантастики ?
Теж кількість сторінок вразила.
Колгоспниця• 19 марта в 21:28
Удивляют и восхищают люди умеющие быстро читать ❤️
Книгу за день.
Я читаю сейчас Quo vadis даже за неделю не успеваю прочитать, уже не говоря за 1 день.
Книгу за день.
Мяо мой мяо• 19 марта в 21:29
Ответ дляАнонім Завгосп
Теж кількість сторінок вразила.
Там про колонію на Марсі. І роблячи висновки з минулих книжок Кідрука, там таки правда про Марс, колонію і події.
Він дуже класно пише.
ВЫВсеВрете• 19 марта в 21:32
Сейчас у меня одновременно две книги: Джон Стейнбек Зима тревоги нашей
И ... та-дам! Анжелика
вернее роман Искушение Анжелики
И ... та-дам! Анжелика
Автопортрет нурофена• 19 марта в 21:39
Читаю постійно. Зараз дуже багато всього цікавого видається. Читала за останній рік Кидрука, Павлюка, Кузнєцову, Гримич, Дочинця.
Зараз Вірджіні Грімальді читаю, потім буду Часосховище Георгі Господінова.
Тень льва• 19 марта в 21:44
раньше читала постоянно, все знаменитые книги перечитаны, сейчас под настроение и когда что-то особенное попадается
на днях прочитала Кафе на острове Сен-Луи, столько эмоций давно не испытывала при чтении, невероятная история
Колгоспниця• 19 марта в 21:55
Ответ дляДелиВерка
Читаю но мере возможности на польском и венгерском
А что на польском прочитали? Что понравилось?
Анонім Завгосп• 19 марта в 22:01
Ответ дляМяо мой мяо
Він дуже класно пише.
Я знаю, що про колонію.
Але питання,чи буде просто про політичну боротьбу і встановлення нового суспільства чи дійсно щось там на тій планеті буде відбуватись ( якась інопланетна форма життя, якісь загадки і т.д.)
Анонім Завгосп• 19 марта в 22:04
Ответ дляКолгоспниця
Книгу за день.
Воно Вам потрібно так мучитись ?
Як на мене, книга для релігійних фанатиків.
ДелиВерка• 19 марта в 22:09
Ответ дляКолгоспниця
Про Анну Болейн, Волынь в крови, Потоп, мужики
Колгоспниця• 19 марта в 22:21
Ответ дляДелиВерка
Потоп это часть трилогии? Кто автор?
Что понравилось? Можете порекомендовать книгу на польском?
ДелиВерка• 19 марта в 22:25
Ответ дляКолгоспниця
Потоп это часть трилогии? Кто автор?
Это Генрих Сенкевич. Я читала, так как историю сдавала. Ещё интересно про ведьмака. Если любите фантастику
Колгоспниця• 19 марта в 22:26
Ответ дляДелиВерка
Благодарю💞
Кучерявочка• 19 марта в 22:32
Ответ дляМяо мой мяо
Я в захваті від його ’Не озирайся і мовчи’..
Анонім Завгосп• 19 марта в 22:32
Ответ дляКолгоспниця
Потоп это часть трилогии? Кто автор?
Польською видають те саме, що в Україні. Якщо чесно, навіть меньше.
Вибирайте для себе улюблений жанр і вперед.
Кучерявочка• 19 марта в 22:34
Ответ дляВЫВсеВрете
И ... та-дам! Анжелика
вернее роман Искушение Анжелики
И ... та-дам! Анжелика
І як вам Анжеліка? Я в12років прочитала всю серію...
Тоскующая• 19 марта в 22:42
Сейчас читаю в основном в электронном варианте. С ребёнком обычные детские книги читаем.
неДоПриличий• 19 марта в 22:49
Ответ дляЗавжди з рушником
Я вообще книги никогда не читала)
Мне неинтересно
Читаю и думаю о другом…смысл тогда читать)
Мне неинтересно
И у меня так, я думала я одна такая странная
Тримбулька• 19 марта в 22:50
Ответ дляSeehund
Но не всегда удачные.)
и по большей части не снимают
ВЫВсеВрете• вчера в 05:53
Ответ дляКучерявочка
Я ее читала в молодости, сейчас перечитываю всю серию. Нравится характер Анжелики, живость ума, обаяние, умение с достоинством жить и при короле, и в рабстве, и в диких лесах Америки. Читаю книгу урывками, но даже в небольшом отрывке всегда что-то интересное происходит. И ещё поражает объем разносторонних знаний авторов книги
Автопортрет нурофена• вчера в 21:34
Ответ дляВЫВсеВрете
Мені серіал Чужоземка чимось нагадав Анжеліку. Також пригоди жінки приблизно в ту ж епоху, але плюс ще мандрівки в часі. Зараз збираюсь читати книгу, по якій зняли фільм. Вона така товстезна і гарна, і сподіваюсь така ж цікава як і фільм. Рекомендую.
Зараз гуглила, бачу що скоро й друга частина вийде, у травні, книга вже є на передзамовленні.
ВЫВсеВрете• вчера в 21:33
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дякую! Весь час в пошуках цікавих книжок