Почемучка• 1 час назад
І борщ готов -35 гривень
А ви кажете дорого і як прожити тиждень
Ну на 2 дні вистачить
Упругая попка• 1 час назад
Ответ дляПочемучка
Бурячок був дома
Ну ціна його буде гривні 3
Автор выбачте але ото з такого борщ👀😬, то краще кісток купити зі свині чи теляти буде і смачно і навар а оте в духовку і зе одна страва вийде , ну курка то зовсім на борщ не воно
Мой завтрак• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
У меня только мяса в борще на тыщу грн.
не п...діть
УжеВотДа• 1 час назад
Ответ дляАнонимус Я
Я тоже не понимаю зачем столько.
Возможно,чтоб на советчице попонтоваться
навіть сама гарна вирізка яловича коштує ну десь 600 за кіло, але нашо вона в борщі потрібна.
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляДля драки
8 грн скумбрия
Вы даже не понимаете к чему написано 35грн???👹👹👹👹и зачем обращение «скумбрия»????
Для драки• 1 час назад
Ответ дляЦаревна в уггах
К чему?
Оля_с_киркою• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
це ви на роту солдат варите борща?
Нет )) на троих: я, муж и сын. Беру мякоть телятины, обычно 1,2-1,5 кг. В Австрии это мясо 24 евро за кг. Беру со скидками и купонами, то 15 евро/кг.
Упругая попка• 1 час назад
Я взагалі варю з кроля 😂, неочікувано так? Ну то економія, беру кроля обрізаю вирізку і тоді кручу котлети, а кістки ті куди? От спробувала іх в кастрюлю і добре виварити , то норм ще і вийшло , в мене те мʼясо виварене все одно ніхто не ість то собі такий лайфак , один кріль а страв багато , борщ на кістці треба варить як на мене
УжеВотДа• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
не травмуйте Алінку
Упругая попка• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
не травмуйте Алінку
Ну то зо курей чи телят не так жалко?
Царевна в уггах• 1 час назад
Ответ дляДля драки
К чему?
Вы объелись борща автора,
вот и налицо когнитивные сдвиги👹
УжеВотДа• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
ну я теж на яловичині варю,але беру на кісточці, бо шо то за бульйон без кісточки
Не будь КакСвета• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
Співробітниця колись холодець з кроля варила
УжеВотДа• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
та він не застигне хіба шо кріль чисто заради м´яса там
Для драки• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
Жалко кроля
Для драки• 1 час назад
Ответ дляУпругая попка
Ну то зо курей чи телят не так жалко?
У кроля умное лицо
Упругая попка• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну а кули тих кісток? Жалко викидати , а мʼясо таке печене чи варене моі не хочуть , то якраз і котлети і борщ, або холодець, ну як на мене то треба правильні спеціі бо мені всеж запах не дуже з нього
Для драки• 1 час назад
Ответ дляЦаревна в уггах
Вы объелись борща автора,
вот и налицо когнитивные сдвиги👹
Сдвиги тут только.....
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Скільки коштує борщ 2026 рік
Уверена ваш борщ 👍👍👍 но вы не экономны. Можно без заправки. Но зажарку лучше делать на сале. И добавить свежую помидорку. Крупную и мясистую )
Упругая попка• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
Застыгає ще й як , треба з кісток якщо само мʼясо то ні
Не будь КакСвета• 1 час назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я сало не їм
На продуктах не економлю
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Я сало не їм
На продуктах не економлю
Йой жеж. Я пошутила 🤷 А так у вас реальный ценник
Для драки• 1 час назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Лучше вообще ничего не жарить, это вредно
Маю рацію• 1 час назад
Автор, у вас щі. Я варю борщ на ребрах, з великою білою квасолею, в засмажку даю болг.перець. Часник, кріп.У вас капуста з картоплею, то якесь дієтичне місиво
Оля_с_киркою• 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
Мясо в борще это ж самое главное )) у нас в семье так. Кроме того муж любит и просто холодную телятину есть из борща.
12 галюцинаций• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
У меня только мяса в борще на тыщу грн.
Три кіло на два відра?
ЭмчЭндЭм• 1 час назад
Ответ дляДля драки
Боитесь реакции Майяра? Так запеченное в духовке еще хуже. И не нужно слишком зажаривать. И на сале, с высокой точкой дымления - не так уж и вредно. Хотя все индивидуально, да