ВсеПроВсехЗнаю• 20 марта в 11:14
Квартира, шо робити
Є 3-км квартира на заході країни. Вже багато років там ніхто не живе. Ремонт жилий, але в оренду здавати неможливо, через стару систему інд.опалення, яку треба міняти.
Стоїть пуста вже багато років.
Виникла ідея поміняти її на 1-км, але в гарному стані, щоб зразу здати в оренду і отримувати якісь гроші.
Квартира батьків, вони переїхали в село, але є ймовірність, що згодом захочуть повернутись в місто, тому продаж не розглядаємо, лише обмін.
Чи варта обмінювати зараз велику неліквідну квартиру на маленьку ліквідну. Чи залишити як є, хай стоїть?
Стоїть пуста вже багато років.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Міняти на 1-км
Залишити, хай стоїть
Подивитись
ВсеПроВсехЗнаю
• 20 марта в 14:15
Ответ длялюбименькая
Замена инд.отопления 15-20 тыс$ 😳😳😳
Я відповідала на питання про ремонт. Це і опалення, і вікна, і двері внутрішні та вхідні. Там багато роботи, старому ремонту років 30.
любименькая• 20 марта в 14:20
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Этого всего делать не надо. Поменять отопление, чтоб не было печальных исходов и все. Убрать, помыть и сдавать
И что, что 30 лет. Если не маргиналы там жили, то квартира будет в нормальном состоянии. У моей бабушки в зале стенка 70-80 х годов - как новая. Ни лак не облез, ни сколов нет. И ремонту лет 20 - светлая, чистая квартира