Призначив лікар, в них тільки уколи є. Але про саму схему так вскольз сказав, що я не памятаю. Якось перший тиждень колять, потім звільшують проміжки. Прямого звязку з лікарем нема, тільки через медсестру.
Думаю, чи там розпочати, чи поруч зі мною є ще один центр лікування, але в них є ліки в різних формах. Щов менше їздити на уколи.